Frenzy Production Manager
Frenzy Production Manager

Frenzy Production Manager v0.52 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Frenzy Production Manager, üretim süreçleri ve fabrika yönetimi konusunda tutkulu olanlar için uygun fabrikalar ve üretim hatları inşa etme ve yönetme hakkında bir oyundur. Bu aynı zamanda gerçek rahatlama ve eğlence anları için yaşanması gereken bir

Android Android Simülasyon
4 ( 814 puan )
Fiyat: $0
İsim Frenzy Production Manager
Yapımcı Kwai Games Pte Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 124M
Versiyon 0.52
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Frenzy Production Manager is the most famous version in the Frenzy Production Manager series of publisher Kwai Games Pte Ltd
Mod Version 0.52
Total installs 500,000+

İndir (124M)

Frenzy Production Manager, üretim süreçleri ve fabrika yönetimi konusunda tutkulu olanlar için uygun fabrikalar ve üretim hatları inşa etme ve yönetme hakkında bir oyundur. Bu aynı zamanda gerçek rahatlama ve eğlence anları için yaşanması gereken bir oyundur. Oyun, boş zamanlarınızda stratejinizi geliştirmenize ve geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Çılgınlık Üretim Müdürü

Çılgınlık Üretim Müdürü

FABRİKA MÜDÜRÜ ZENGİN OLDU

Oyunu oynarken talep üzerine mal üretebilir ve gerçek bir fabrika patronu olabilirsiniz. Oyunda el feneri ve ampul gibi günlük nesneler yapabilirsiniz, ancak bunu yapmadan önce bu nesneleri yapmak için gereken malzemeleri bilmeniz gerekir. Başlangıçta, oyun sistemi tarafından yönlendirileceksiniz.

Ardından, her bir öğenin üretim sürecini yükselterek fabrikanızı yükselteceksiniz, bu size daha fazla miktar verecek ve fabrika üretim sürecini bir sonraki düzeye taşıyacak – televizyonlar, uçaklar ve müşteri ihtiyaçlarını ve siparişlerini karşılamak için diğer araçlar gibi kırılgan ürünler. Siparişleri kalite ve miktar standartlarını karşılayarak yerine getirmelisiniz.

Çılgınlık Üretim Müdürü

Çılgınlık Üretim Müdürü

DAHA FAZLA ÇALIŞAN, VERİMLİ FABRİKA

Oyunda çalışanları işe alabilir, potansiyel müşterileri eğitebilir ve çalışanların ve fabrikaların faydalarını sağlayabilirsiniz. Çalışanların işteki sorunları çözmelerine yardımcı olun, daha fazla atölye açın ve karı artırın.

Taşıma kapasitesini ve üretim verimliliğini artırmak için işinizin istikrarlı bir şekilde genişlemesi ve daha fazla kamyon ve makine satın alınması. Aynı zamanda, en seçkinlerin en yetenekli olduğu çalışanları işe almak ve eğitmek tavsiye edilir. Herkesin farklı becerileri vardır. Tüm atölyelerinizi ve departmanlarınızı optimize etmek için bunları kendi yararınıza kullanın! Yatırım stratejisi geliştirin ve teknolojiyi geliştirmeye, maliyetleri düşürmeye ve geliri artırmaya odaklanın.

Çılgınlık Üretim Müdürü

Çılgınlık Üretim Müdürü

DOLARLA BU DÜNYADA TİCARET

Dolar, bu oyunun ana işlem para birimidir. Altın külçeler, fabrikanın üretim kapasitesini optimize etmesine yardımcı olmak için daha fazla makine ve malzeme satın almanıza yardımcı olabilir.

Bu tamamen ücretsiz bir oyundur, indirirken oynamak ücretsizdir, ancak oyuncular işlemleri garanti edebilir ve aynı türdeki diğer ücretsiz oyun sistemlerinden çok daha çekici olan çeşitli çekici hediyeler alabilir.

Çılgınlık Üretim Müdürü

BÜYÜK SES ETKİLERİ VE KESKİN TASARIMLAR

Frenzy Production Manager’ın en önemli avantajı profesyonel yatırım ses ve grafik tasarım sistemidir. Frenzy Production Manager, çeşitli oyun görüntüsü ilişkilendirmelerine sahiptir. Aynı zamanda arayüz görüntüsü daha birçok göz alıcı canlı renklerle tasarlanmıştır.

Önemli bir şekilde, fabrikadaki makine ve insan imajı, farklı çeşitlilik seviyelerine göre çekici parlaklık ve değişikliklerle tasarlanmıştır. Animasyon, bir fark yaratmak, onu daha çekici kılmak ve daha fazla oyuncu çekmek için çeşitli şekillerde tasarlanmıştır.


İndir (124M)

Artık indirmeye hazırsınız Frenzy Production Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir