FPS.io
FPS.io

FPS.io v2.2.1 APK indir (Tek Vuruş/Cephane/Vip/Hız) 2022

FPS.io, diğer birçok oyuncu üyelerin hayatta kalmasını tehdit ettiğinde takım arkadaşlarıyla karmaşık takaslar yapar. Nihai silahlı çatışmalar için yeni yollar yaratmak için birkaç benzersiz mod geliştirildi. Bu güzel alanda yalnız kalmaya hazır mısı

Android Android Aksiyon
5 ( 504 puan )
Fiyat: $0
İsim FPS.io
Yapımcı NANOO COMPANY Inc
Tür Aksiyon
Boyut 48MB
Versiyon 2.2.1
MOD Tek Vuruş/Cephane/Vip/Hız
Orjinal Google Play
FPS.io is the most famous version in the FPS.io series of publisher NANOO COMPANY Inc
Mod Version 2.2.1
Total installs 1,000,000+

FPS.io, diğer birçok oyuncu üyelerin hayatta kalmasını tehdit ettiğinde takım arkadaşlarıyla karmaşık takaslar yapar. Nihai silahlı çatışmalar için yeni yollar yaratmak için birkaç benzersiz mod geliştirildi. Bu güzel alanda yalnız kalmaya hazır mısınız? Bazı istatistiklerde ince ayar yapmak ve savaşa girerken teçhizatınızı geliştirmek için ayarlara gidin. Önemli güncellemeler kısa süre içinde kullanıma sunulacak. Kampanya her zaman bekleme odaları oluşturur, böylece çok fazla zaman harcamadan herhangi bir maça katılabilirsiniz.

YENİ OYUN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

En pratik hikayelere doğru, FPS.io sisteme bazı özel görevler ve arzu edilen destek özellikleri ekledi. Artık eski çerçevelerde oyuncunun kapsamını kısıtlamayan, şimdi görüş açısını mevcut konumla esnek bir şekilde serbestçe ayarlayabilirsiniz. Takım kurma ve salon operasyonu için odayı dolduracak bir rakip bulma zamanı beklenenden daha hızlı geçecek. Kahramanı yükseltirken istatistikleri dengelemenize yardımcı olacak çeşitli ayarlamalar desteklenecek.

FPS.io (Hızlı Oynanan Nişancı)

DÜNYANIN HER YERİNDEN OYUNCULARA KARŞI YARIŞIN

Bir elektronik tablo, FPS.io’da gerçek zamanlı olarak gösterilir ve belirli bir zamanda herhangi bir lig tablosuna katılabilirsiniz. Bu, takım oluşumunu ve düşmanlarla karşılaşmayı tamamen rastgele hale getirir. Her oda farklı bilgi ve istatistiklere sahip olacak ve düşmanlarınız dünyanın birçok yerinden gelecek ve her şeyden önce benzersiz becerilere sahip olacak. Ayrıca oda hakkında bilgi sahibi olduğunuzda, arkadaşlarınızı birçok şekilde katılmaya davet ettiğinizde onlarla eğlenebilirsiniz.

Bu, oyunun mobil cihazlara kurulabileceği ve kullanılabileceği zaman çok önemli bir lansmandır. Dokunmatik ekran, hareket etme, ateş etme ve takım arkadaşlarına yardım için özel komutlar verme gibi tuşların çalışmasını destekleyecektir. Silahlar ve güçlü aksiyon sekansları ile en heyecan verici deneyim, mevsimlerde bir kahraman olarak oynamaya hazırsınız. Her sezon eklenen daha fazla özel beceri setini keşfedin!

FPS.io (Hızlı Oynanan Nişancı)

TAKİPTE KARŞI BÜYÜK BİR KAMPANYA AÇIN

FPS.io, çeşitli beceri setlerinin görünmesini destekler; oyuncular birçok klasik düşmana karşı savaşmak zorunda kalacak. Dikkatli olmanızı sağlayan benzersiz yeteneklere ve kapsamlı taramalara sahiptirler. Yol boyunca birden fazla öğe görünecek; aktiviteleriniz için kullandığınızda, deneyim puanları önemli ölçüde yükseltilecektir. Deneyim, herkesin kampanyadaki zorlukların üstesinden gelmesi için önemli bir faktördür.

Savaş başlamadan önce menü aracılığıyla gücünüzü ve becerilerinizi yükseltin. Farklı seçimler yapmak size çok paraya mal olur. Ancak, şampiyonlara meydan okuyacak kadar güçlü olduğunuzda eğlence daha eğlenceli olacak. Skor tablosundaki yerlerini yakalayabilir misin? Hadi onları geçelim ve izini bırakalım! Yeterli jeton ve birikmiş puan olduğunda karakterin etkinliği büyük ölçüde yükseltmeye bağlıdır. Bunu daha sık yapmak için bu aktivitenin önemini bilmeniz gerekir.

FPS.io (Hızlı Oynanan Nişancı)

SAVAŞI BÜYÜK BAŞARILARLA KAPATMAK

FPS.io, bu kampanyadaki etkinliğinizi skorların ve başarılı öldürmelerin lider tablolarıyla kaydeder. Kampanyaya doğrudan katıldığınızda yeteneğinizi kanıtlayan şey onlar olacaktır. Oyuncular kendileri için farklı silah seçeneklerine sahip olmalı ve bunları geliştirmelidir. İlginç özellikler seçildiğinde benzersiz bir kombinasyon olacak. Bu stratejik yarışa hazır mısınız? Güncellemeyi mükemmelleştirebilmemiz için lütfen her deneyimden sonra aşağıya bir inceleme bırakın!

FPS.io (Hızlı Oynanan Nişancı)

ANA ÖZELLİKLER

  • Anahtar kampanya yüzlerinden oluşan benzersiz bir koleksiyondan seçim yapın.
  • Katılım süresi boyunca biriktirdiğiniz beceri sayısına eşdeğer bir güç setine sahip olun.
  • Küçükten büyüğe kadar çok sayıda farklı silahı keşfedin.
  • Başarıyı artırmak için tüm sürüm için düzenli olarak aktif yükseltmeler yapın.
  • Arkadaşlarınızla başarılı bir şekilde takım kurun veya dünyanın her yerinden oyuncularla arkadaş olun.


İndir (48MB)

Artık indirmeye hazırsınız FPS.io ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNANOO COMPANY Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir