FPS Online Strike
FPS Online Strike

FPS Online Strike v1.2.72 MOD APK (Yüksek Para Ödülü) indir 2022


FPS Online Strike, oyuncuların muazzam faydalar ve servetler kazanmak için şöhret salonuna tırmanırken zafer veya eğlence için yarıştığı yüksek tempolu ve yoğun bir oyun sunuyor.

Android Android Aksiyon
5 ( 320 puan )
Fiyat: $0
İsim FPS Online Strike
Yapımcı FPS Shooter & Action Game
Tür Aksiyon
Boyut 94M
Versiyon 1.2.72
MOD Yüksek Para Ödülü
Orjinal Google Play
FPS Online Strike is the most famous version in the FPS Online Strike series of publisher FPS Shooter & Action Game
Mod Version 1.2.72
Total installs 1,000,000+

İndir (94M)

FPS Online Strike, heyecan verici savaşlar yoluyla herkesin deneyimini canlandırmak için birçok yeni nesil sisteme sahip, hızlı tempolu bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Ayrıca, herkesin nadir ve değerli eşyalar için yanıt vermesi veya birbirleriyle rekabet etmesi için birçok zorlayıcı etkinlikle birlikte gelir. Sadece bu da değil, ister standart ister dereceli maçlar olsun, oyuncuların yaratıcı oyun modları aracılığıyla arkadaşlarıyla eğlenmesi için her zaman koşullar yaratır.

FPS Çevrimiçi Saldırı:PVP Nişancı

YENİLİKÇİ VE BÜYÜK BİR YENİ NESİL OYUN

FPS Online Strike, türdeki diğer içeriklere göre daha üstün ve yenilikçi unsurlarla yeni nesil FPS oynanışı sunmak için her özellik ve sistemden en iyi şekilde yararlanır. Bu, insanları çeşitli ortamlarda veya atmosferlerde eğlendirmek için yenilikçi grafikler, içerik, özellikler ve oyun modlarını içerir. Oyuncunun kararına bağlı olarak, içinde biriken FPS türünün özü sayesinde arkadaşlarıyla daha harika şeyler keşfedebilirler.

DÜZGÜN VE ORİJİNAL BİR KONTROL SİSTEMİ

Oynanış öğelerinin büyüklüğünün yanı sıra, oyunun kontrol sistemi, oyuncuların en iyi deneyimi yaşaması için hassas, modern ve gerçekçidir. Bu, görevleri yerine getirirken insanları daha yaratıcı kılmak için hareket veya çevre ile etkileşimde otomasyon ve mükemmelliği içerir. Ayrıca, herhangi bir durumda birçok karmaşık işlemi birlikte gerçekleştirirken en iyi performansı elde etmek için herkes kontrol sistemini özgürce özelleştirebilir.

FPS Çevrimiçi Saldırı:PVP Nişancı

MUHTEŞEM POTANSİYELLERLE HEYECAN VERİCİ OYUN MODLARI

FPS Online Strike’daki oyun modlarının çeşitliliği, çeşitli savaş alanları veya farklı atmosferler yaratmak için zengin ve teşvik edici koşullar yaratacaktır. Her oyun modu, tüm oyun yapısını veya her savaşın ritmini değiştirecek ve daha fazla silah veya eğlenceli mekanik tanıtacak. Özel günlerde birçok oyun modu olmasına rağmen, her içerikle birlikte gelen ödüller cömert ve oyuncuların yeni değişiklikler yaratması için birçok potansiyel var.

OYUNCULARIN TAKTİKSEL TASARLAMA İÇİN ELDE EDİLEN YÜKSEK BİR ARSENAL

Bir FPS oyunundaki en önemli faktör silah sistemidir ve bu oyun en modern ekipmanların geniş bir yelpazesine sahip olacaktır. Neyse ki, oyuncular her durum için birçok farklı yüklemeyi özgürce kişiselleştirebilir ve en etkileyici stratejileri oluşturmak için oyun sırasında kolayca geçiş yapabilir. Ek olarak, bazı destek öğeleri de yararlıdır ve herhangi bir oyuncunun savaş planını normalden daha etkili hale getirecektir.

FPS Çevrimiçi Saldırı:PVP Nişancı

REKABETÇİ MAÇLARDA DEĞERLİ OLUN

FPS Online Strike’ın popüler veya tanıdık oyun modlarında en titiz mod herkesin etraflıca değerlendirildiği dereceli maçlardır. Bu oyun modlarında, herkesi kolaylaştırmak için FPS türünün klasik mekaniğini uygularken atmosfer en uç noktaya getirilir. Oyuncuların başarılarına bağlı olarak, sistem kendi reytinglerine sahip olacak ve onları otomatik olarak uygun seviyelere ayıracak ve akranlarıyla savaşma şansına sahip olacak.

OTANTİK GÖRSEL ETKİLERLE MUHTEŞEM 3D GRAFİKLER

Oyun, karmaşık ve büyüleyici şeylerin yanı sıra, her oyuncunun her savaş alanında duygularını harekete geçirmek için hassas ve güzel bir 3D grafik motoruna sahiptir. Her oyuncunun etkileşimini gerçekçi kılmak ve savaş alanı deneyimini geliştirmek için dinamik ve akıcı bir ses sistemi içerir. Oynanıştaki her önemli değişikliğe bağlı olarak, oyunun grafikleri, oyuncunun hızına veya daha fazlasına uyum sağlamak için önemli ölçüde değişecektir.

FPS Online Strike, potansiyel olarak zengin aksiyon oyunlarından biridir ve takım arkadaşlarıyla savaşırken herkesi eğlendirmek için yüksek kaliteli bir oynanışa sahiptir. Ayrıca, oyun modlarının çeşitliliği sürekli olarak yeni unsurlarla güncellenecek ve oyuncuların heyecanını veya eğlencesini çeşitlendirmek için koşullar yaratacaktır. Bunun da ötesinde, yoğun savaş alanlarında bile her oyun deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için canlı ve pitoresk bir 3D grafik motoru kullanır.

FPS Çevrimiçi Saldırı:PVP Nişancı

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuları saf kaotik ama büyüleyici savaşlara daldırmak için teşvik edici özelliklere ve unsurlara sahip, baş döndürücü yeni nesil bir FPS oyunu.
  • Yaratıcı gelişime sahip egzotik oyun modları, herkese muazzam eğlence ve kişisel gelişim için özel ödüller getiriyor.
  • Stratejik savaş alanında maksimum kullanım için oyuncuların emrinde modern silah ve teçhizata sahip geniş bir cephanelik.
  • Karşılık gelen ödüller veya akranlarla savaşma fırsatları kazanmak için zorlu ve ciddi dereceli maçlarda diğer oyuncularla yarışın.
  • Oyuncuların çevre ile sorunsuz bir şekilde etkileşime girerken savaş verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için yenilikçi ve üst düzey bir kontrol mekanizması.


İndir (94M)

Artık indirmeye hazırsınız FPS Online Strike ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir