FotoPlay
FotoPlay

FotoPlay v4.8.2.1 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

FotoPlay Video Maker, doğru destek özellikleriyle hayranlık uyandıran boyutlu videolar oluşturma deneyimine sahip olmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Videonun oranlarını uygun şekilde değiştirmekte ve ürününüze koyacağınız malzemeleri seçmekte öz

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 399 puan )
Fiyat: $0
İsim FotoPlay
Yapımcı FotoPlay Video Maker
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 50MB
Versiyon 4.8.2.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
FotoPlay is the most famous version in the FotoPlay series of publisher FotoPlay Video Maker
Mod Version 4.8.2.1
Total installs 10,000,000+

FotoPlay Video Maker, doğru destek özellikleriyle hayranlık uyandıran boyutlu videolar oluşturma deneyimine sahip olmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Videonun oranlarını uygun şekilde değiştirmekte ve ürününüze koyacağınız malzemeleri seçmekte özgürsünüz. Aynı zamanda, videoda görünebilecek ve onu etkileyici ve ilgi alanlarına ve yaklaşan etkinliklere uygun hale getirebilecek birçok şey olacak. Bu nedenle, uygulamanın Cadılar Bayramı ile ilgili kaynaklarını da göz ardı etmemelisiniz.

KULLANILACAK EĞLENCE ETKİLERİ VE ÇIKARTMA DENEYİMİ

FotoPlay Video Maker’da bulunan efektler zamanla artacak ve her durumda görünecektir. Cadılar Bayramı sırasında, kaynaklarının bu tatille ilgili bir teması olması muhtemeldir. Eğlenceli videolar oluşturmak için çıkartmalarla birlikte kullanabileceğiniz efektleri bulabilirsiniz. Oradan, bu tatil anlarının tadını çıkarmak için arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay

ETKİLEYİCİ SLAYT GÖSTERİSİ VİDEO OLUŞTURMA ÖZELLİĞİ

Kullanıcıların FotoPlay Video Maker’da bulduğu ana özellik, yaratıcılığınıza bağlı olarak hayranlık uyandıran ve renkli bir slayt gösterisi videosu oluşturmaktır. Kullandığınız kaynaklar, belirli bir sırayla görüntülenen videolar ve resimlerdir. Bu nedenle, bir video oluşturmaya başlamadan önce kendinizi bu malzemelerle hazırlamak için zaman ayıracaksınız. Ayrıca, videonuzu çeşitlendirmek için başka öğeler ekleyerek zaman harcayacaksınız.

SOSYAL MEDYA PLATFORMLARININ ORANLARIYLA UYUMLU

Bu uygulamanın özelliğini deneyimlediğinizde, videonuzun sosyal paylaşım platformlarıyla uyumlu olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Uygulama, tamamen rasyonel olarak öğrenmeniz ve seçmeniz gereken ünlü sosyal ağların oranlarını destekler. Aynı zamanda uygulamaya eklemek için birçok resim veya video seçtikten sonra ilk yapmanız gereken işlem de bu. Oranlara sahip olmak, videolarınızın içeriğini düzenlemekte özgürsünüz.

VİDEOLARI FARKLI KATMANLARDA DÜZENLE

Herhangi bir kullanıcının seveceği bir özellik, videoyu farklı katmanlarda düzenlemeniz ve düzenlemede kolaylık yaratmanızdır. Görüntülerin görünen uzunluğunu, başladıkları hızı ayarlayabilir ve hatta makul olan herhangi bir aralıkta efektler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bir videonun olmazsa olmazı olan animasyonları ve geçişleri de ilgili katmanlara kolayca ekleyebilirsiniz.

Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay

UYGULAMANIN İÇERİĞİNE BENZERSİZLİK GETİRMEK

FotoPlay Video Maker ile videonun içeriği ile ilgili bazı unsurları düzenledikten sonra, yapmanız gereken sıradaki iş videoya heyecan verici detaylar eklemektir. Özellikle, ilgi çekici videolara ilginç aydınlatma öğeleri veya çıkartmalar getiren birçok farklı efekt bulacaksınız. Ayrıca, müziği sevenler için trend şarkılar mükemmel bir seçimdir ve sürelerini kolayca ayarlayabilirsiniz.

KALİTELİ VİDEOLAR OLUŞTURUN VE KOLAYCA PAYLAŞIN

Video düzenleme işlemi tamamlandıktan sonra, kullanıcı FotoPlay Video Maker ile video dışa aktarma işlemini başlatacaktır. 720p ve 1080p kalite arasında seçim yapabileceğiniz için bu videoyu dışa aktarmak tamamen basittir. Bunların tümü, diğer izleyicilere güzel videolar sunmanıza yardımcı olacak kullanışlı seçeneklerdir. Aynı zamanda kitaplığınıza eklemeyi seçebilir veya sadece bir tuşa dokunarak istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız FotoPlay ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFotoPlay Video Maker

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir