FotoPlay
FotoPlay

FotoPlay v4.9.2.2 APK (Premium) 2022


Fotoğrafları çeşitli efektlerle etkileyici bir videoya dönüştürme işlevi, FotoPlay APK adlı bir uygulamada bulunur . Bu uygulama için, kullanıcılar bir video düzenleme uygulamasının temel işlevlerini deneyimleyebilecekler. Aynı zamanda ürünlerinize h

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 951 puan )
Fiyat: $0
İsim FotoPlay
Yapımcı FotoPlay Video Maker
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 47MB
Versiyon 4.9.2.2
MOD Premium
Orjinal Google Play
FotoPlay is the most famous version in the FotoPlay series of publisher FotoPlay Video Maker
Mod Version 4.9.2.2

İndir (47MB)

Fotoğrafları çeşitli efektlerle etkileyici bir videoya dönüştürme işlevi, FotoPlay APK adlı bir uygulamada bulunur . Bu uygulama için, kullanıcılar bir video düzenleme uygulamasının temel işlevlerini deneyimleyebilecekler. Aynı zamanda ürünlerinize hayat veren ve tarzınızı gösteren birçok fonksiyon da olacaktır. Bu nedenle, herhangi bir kullanıcı için doğru araçtır.

HEYECAN VERİCİ YENİ FONKSİYONLAR

FotoPlay’in birincil işlevi, videolarınızı herkesin yapabileceği basit bir şekilde sunmanıza yardımcı olmaktır. Oyuncuları çeşitli işlevlerle donatır ve oyuncuların çektikleri güzel fotoğraflardan yollarını oluşturmalarına olanak tanır. Aynı zamanda, yeni güncellenen versiyonda, kullanıcıların araçlarının kullanım sırasında kullanımını optimize etmelerine yardımcı olacak bazı işlevler eklendi.

Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay

Uygulama, çevrelerindeki seslerden yararlanmak ve videoda uygulamak için bir kayıt işlevi ekledi. Farklı şekillerde kullanılabileceği ve temel olarak bir görüntü öğesini açıklamanıza yardımcı olduğu söylenebilir. Aynı zamanda, uygulama videonuzda kullanabilmek için herhangi bir videodan ses çıkarma özelliğini desteklediğinde ses kullanımı burada bitmiyor. İşte bu sefer eklenen ve dikkat etmeniz gereken iki heyecan verici fonksiyon.

KENDİ ŞEKİLİNİZDE VİDEOLAR OLUŞTURUN

Yukarıda bahsedildiği gibi, videoyla birlikte herkesin seveceği basit bir şekilde resimlerinizin slayt gösterisi tarzı bir videosunu oluşturabilirsiniz. Atacağınız ilk adım, istediğiniz fotoğrafları veya videoları medya kitaplığınıza eklemek olacaktır. Eklendikten sonra, gözlerinizin önünde bir düzenleme arayüzü belirecek ve efekt ekleme veya resmi doğru yönde döndürme gibi resminizin merkeziyle ilgili bazı öğeleri düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Temel düzenleme adımını tamamladıktan sonra, içeriğinizin öğelerini düzenlemek olan bir sonraki adıma geçeceksiniz. Bu video için, yalnızca birkaç dokunuşla görüntülerin zamanlamasını kolayca özelleştirebilir ve başka öğeler eklemeden önce ürününüzün kararlı olup olmadığını görebilirsiniz. Bu uygulama, bir video düzenleme uygulamasının yapabileceği tüm temel işlevlere sahiptir.

İçeriği başarıyla düzenledikten sonra, hiç kimse bu uygulamanın getirdiği etkileyici etkileri görmezden gelemez. Spesifik olarak, bu efektler birkaç kategoriye ayrılır ve fotoğrafın daha akılda kalıcı olmasına yardımcı olur. Örneğin, bu efektleri istediğiniz fotoğrafın altına ekleyebilirsiniz ve bazı hafif öğeler göründüğünde veya kar taneleri düştüğünde anında değiştiğini göreceksiniz.

Bu efekti kullanmaya alışmanız biraz zaman alacak çünkü tüm efektler yardımcı olmayacak ve fotoğrafınızı daha güzel hale getirecek. Bu nedenle, efekt eklemeyi bitirdikten sonra, iki görüntü arasında uygun geçişleri seçmeyi unutmayın. Geçişler eklemek efektler kadar basittir, ancak geçişleri pürüzsüz hale getirmenin ve izleyicilerinizin dikkatini çekmenin bir yolunu bulmanız gerekeceğinden biraz deneme yapmanız gerekecektir.

Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay Video Yapıcı ve Fotoğraf Slayt Gösterisi, Müzik – FotoPlay

VİDEOLARI HAYATA GEÇİRMEK İÇİN METİN VE MÜZİK EKLEYİN

Herhangi bir kullanıcının seveceği bir unsur, görüntüleyenlerin bir öğeyi daha iyi anlamasına veya kısaca bir bilgi parçası sunmasına yardımcı olmak için videonuza biraz metin eklemektir. Aynı zamanda, basit metin satırları da yüksek bir dekoratif değere sahiptir, çünkü bu metinlerin her biri stil açısından sınırlı olmayacaktır, ancak kullanıcılar fotoğraflarınızla uyumlu güzel yazı tipleri ve renkler seçecektir. Ayrıca favori şarkınızı eklemeyi unutmayın.

Videolara ses eklemek hiç de garip bir şey değil ve videoya belirli bir çekicilik getirdiği için birçok durumda avantajlıdır. İzleyiciler hem videoyu izleyecek hem de doğru sesin keyfini çıkaracak. Böylece, uygulamanın önceden sıralanmış veri deposu aracılığıyla videoya herhangi bir ses ekleyebilir veya cihazda önceden depolanmış şarkıları kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın yeni fonksiyonlarını güncellemeyi de unutmayın.

BEĞENDİĞİNİZ YERLERDE PAYLAŞIN

FotoPlay’i kullanarak düzenlemelerinizi bitirdikten sonra, diğer platformlarda paylaşıp paylaşmayacağınıza karar vermek için çalışmanızı görüntüleyebilirsiniz. Uygulama, tek dokunuşla ürünlerini farklı platformlarda kolay-ca paylaşmak için kullanıcıların sosyal medya kullanım eğilimlerini günceller. Aynı zamanda, sosyal ağ platformlarına koymanız için her zaman bir kısayol olacaktır. Dosyayı dışa aktarmadan önce her platform için uygun video kare hızını seçmeyi unutmayın.


İndir (47MB)

Artık indirmeye hazırsınız FotoPlay ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFotoPlay Video Maker

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir