FotMob
FotMob

FotMob v148.0.10026 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


FotMob, her futbol taraftarı için her uluslararası veya yerel futbol maçının tüm bilgilerini, istatistiklerini ve sonuçlarını takip etmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Kolaylığı, kullanıcıların tüm sonuçları yakalaması için birçok farklı yolla birl

Android Android Uygulama
4 ( 349 puan )
Fiyat: $0
İsim FotMob
Yapımcı FotMob AS
Tür Uygulama
Boyut 19M
Versiyon 148.0.10026
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
FotMob is the most famous version in the FotMob series of publisher FotMob AS
Mod Version 148.0.10026
Total installs 10,000,000+

FotMob, her futbol taraftarı için her uluslararası veya yerel futbol maçının tüm bilgilerini, istatistiklerini ve sonuçlarını takip etmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Kolaylığı, kullanıcıların tüm sonuçları yakalaması için birçok farklı yolla birlikte bilgileri anında raporlama yeteneğidir. Bazı maçlarda, kullanıcıların her canlı anı gerçek zamanlı olarak izlemesi ve keyfini çıkarması için çevrimiçi TV kanalları bile vardır.

FLAŞ HABER

Haber işlevi, futbolcuların önemli faaliyetleri de dahil olmak üzere, uluslararası futboldaki olayları veya büyük değişiklikleri herkese getirecektir. Tüm haberlerin güncelleme hızı anlıktır, hatta kullanıcıların okuması için en ünlü ve klasik makalelere öncelik verilir.

FotMob – Canlı Futbol Skorları FotMob – Canlı Futbol Skorları

MAÇ GÜNCELLEMELERİNİ ALIN

Her uluslararası futbol maçının içeriği veya sonuçları, tüm içeriği birden fazla sezona veya lige göre kategorize ederek, sürekli olarak güncellenecektir. Kullanıcılar ayrıca bilgileri genişletmek ve maçtaki her oyuncuyu ve öne çıkan oyuncuları daha iyi anlamak için her sonuca doğrudan dokunabilir.

RESMİ ÖZELLİKLER

Potansiyel futbolcuların gelişmeleri ve önemli anları da dahil olmak üzere tüm maçlar tam olarak kaydedilecektir. Hepsi, kullanıcıyı merakın içine çekmek için mutlak kalite ve harika çekim açıları ile kısa bir video formatı olarak eklenmiştir.

FotMob – Canlı Futbol Skorları FotMob – Canlı Futbol Skorları

CANLI OYNA OYNA

Uygulama, tüm yorumları ayrıntı ve doğrulukla güncelleyen, hatta birçok popüler uluslararası dili destekleyen bir sisteme sahip olacak. Yorumların çoğu maçın gelişmelerini anlatıyor ve maçın gerçekleştiği her an açıkça gösteriyor.

DETAYLI İSTATİSTİKLER

Her maçın tüm bilgileri veya istatistikleri, basit ama çekici bir tasarımla görüntülenir. Uygulama bunu bir karşılaştırma olarak kullansa da, kullanıcıların maçlara katılan takımların performansını veya ilerlemesini bilmeleri yeterli.

FotMob – Canlı Futbol Skorları FotMob – Canlı Futbol Skorları

KARANLIK MODA GEÇ

Karanlık mod, kullanıcı deneyimini ışık modundan daha keyifli hale getirmek için harika bir ektir. Tüm renkleri veya içeriği de dikkat çekecek şekilde değiştirilir ve aynı zamanda kullanıcının gözlerini yüksek ışık yoğunluğuna maruz bırakılmazsa korur.

FotMob, içerik ve getirdiği sonuçlar kesin olduğunda futbol hayranları için mükemmel bir seçimdir. Haber, yorum ve oyuncu vurguları gibi çeşitli diğer içerikler de gerçek zamanlı olarak net bir şekilde görüntülenir.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız FotMob ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanFotMob AS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir