ForzaTune Pro
ForzaTune Pro

ForzaTune Pro v5.4.5 APK (Tam Ücretli/Yamalı) indir 2022


Diyelim ki Forza Horizon 4 veya Forza Motorsport 7 gibi ünlü yarış oyunlarına çok aşinasınız. Bu oyunların oynanışını ve arayüzünü güzel ve güzel hale getirmek için bir uygulama mı arıyorsunuz? Daha taze? Öyleyse, ForzaTune Pro'yu hemen denemeden ney

Android Android Araçlar
5 ( 708 puan )
Fiyat: $0
İsim ForzaTune Pro
Yapımcı FlameFront Studios
Tür Araçlar
Boyut 5.1M
Versiyon 5.4.5
MOD Tam Ücretli/Yamalı
Orjinal Google Play
ForzaTune Pro is the most famous version in the ForzaTune Pro series of publisher FlameFront Studios
Mod Version 5.4.5
Total installs 10,000+

İndir (5.1M)

Diyelim ki Forza Horizon 4 veya Forza Motorsport 7 gibi ünlü yarış oyunlarına çok aşinasınız. Bu oyunların oynanışını ve arayüzünü güzel ve güzel hale getirmek için bir uygulama mı arıyorsunuz? Daha taze? Öyleyse, ForzaTune Pro’yu hemen denemeden neyi bekliyorsunuz? Değerli işlevler ve özellikle birçok harika özellik ile bu en son güncellenmiş sürüm size harika bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

ForzaTune Pro

UYGULAMA ALTERNATİF İLE TİCARET YARATIN

Bu uygulama ile herkes dramatik araba yarışlarına katılırken melodilerini oluşturabilir. Başarılı bir müzik oluşturabilmek için kullanıcıların birçok faktörden faydalanması gerekir. Uygulama tamamen matematiğin doğru yapılmasına bağlıdır, oyuncunun gerekli ayarlamaları alabilmesi için bazı deneme sürüşleri yapması gerekir, ancak ayrıca sadece ihtiyacınız olduğunda bazı ayarlamalar yaptığınızı da unutmamalısınız.

ForzaTune Pro

ARAÇ ÖZELLEŞTİRME VE KOLAY SÜRÜŞ

ForzaTune, hassas algoritmalar uygulayarak birçok kullanıcının arabayı özelleştirmesine ve sürüş yeteneğini ihtiyaçlarına ve tarzına göre değiştirmesine yardımcı olacak. Örneğin, bir GT350’yi sokakta yüksek hızda sürdüğünüzde, uygulama duruma uygun bir ton oluşturmaya hazır olacaktır. Yaptığınız şey, sürüşünüzdeki heyecanı artırmak için müziğin keyfini çıkarmak.

ForzaTune Pro

EĞLENCE AYARLANABİLİR ÖZELLEŞTİRMELER

Fortune ayrıca kullanıcıların özgürce seçebileceği birçok yeni özelleştirme ekledi. Özellikle, ayar plakasına bağlı olarak her dönüşte alt veya üst ayarı yapmak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar melodiyi tamamen kendi tercihlerine göre özelleştirebilirler. Örneğin, yarış sırasında sabit, yumuşak bir hissin veya maçlara katılırken daha güçlü ve dramatik bir deneyimin tadını çıkarmayı seviyorsanız. Hepsi herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

BASİT ARAYÜZ VE KOLAY KULLANIM

Oyun, çoğunlukla kırmızı, siyah ve beyaz olan neredeyse sadece üç tona sahiptir, ancak aynı zamanda uyumlu ve olağanüstü bir şekilde bir araya getirilmiştir. Ek olarak, menü öğesi de minimalist bir tarzda tasarlanmıştır ve oyuncuların her durumda manipüle etmesini kolaylaştırır. Bu nedenle oyun, ayar yapma uygulamalarıyla yarışmaya alışmış profesyoneller ve hatta bu uygulamaya yeni başlayanlar için uygundur.

ForzaTune Pro

TAKIM AYARININ ÖZELLİKLERİ

Bu sürümle birlikte oyuncular, kurulum türleri, parçalar ve ayarlar sisteminde bulunan birçok otomatik ayar gibi uygulamanın sunduğu tüm olağanüstü özellikler aracılığıyla kurulumlarının tüm ince ayarını hızlı bir şekilde tamamlayabilirler. Sadece bu da değil, uygulama oyunculara çeşitli vites değiştirme seçenekleri, melodileri kaydetme ve temaları yarış sırasında tercihlerine ve tarzlarına en iyi şekilde uyacak şekilde özelleştirme imkanı da sunuyor.

FARKLI ARAÇLARLA BAĞLANTILI

Uygulama, yüksek uyumluluk ile başta Forza Horizon 4 ve Forza Motorsport 7 olmak üzere 1000’den fazla araca erişim sağlıyor. Veya oyuncular bu uygulamayı önceki Forza sürümleri ve benzeri araçlarla da bağlayabilirler. Başarılı bir şekilde bağlanan kullanıcılar, sürüklenme, top sürme, yağmurdan kar yarışlarına ve diğer birçok tipik araziye kadar sürüş modlarını daha esnek bir şekilde özelleştirebilir ve değiştirebilir. Oyuncular keşfetmekten çekinmeyin.

ForzaTune Pro

EĞİTİMİ ÖZELLEŞTİRİN VE ÇALIŞMA DESTEĞİ

Oyuncular, yarış sırasında modu değiştirmeye ek olarak, dönüşler sırasında bile aracın genel dengesi, özel durumları sormak için çıkarken denge veya yuvarlanma sırasında araç sertliğini koruma dahil olmak üzere melodiyi özelleştirebilirler. Ayrıca uygulama, şanzıman değerlerinin ve motor takasının eşleşmesinde hayati bir rol oynayan isteğe bağlı vites değiştirme bilgisayarı aracılığıyla aracın en uygun güce yükseltilmesine yardımcı olacak araştırmaları da destekliyor.

Veri işleyici için kaydedebilir, düzenlemeye devam edebilir veya uygulamaya yedekleyebilir. Başarıyla özelleştirdiğiniz her aşama, kullanıcıların Android’deki ve diğer sosyal ağ sitelerindeki başka bir cihaza hızlı ve kolay bir şekilde veri aktarmalarına veya aktarmalarına da olanak tanır. Sadece bu da değil, arkadaşlarınız, uygulamaya kaydolmak veya oturum açmak zorunda kalmadan sembollerden paylaştığınız verileri alabilir.

Fortune Pro, Forza Horizon 4 ve Forza Motorsport 7’deki yarış oyununu daha çekici hale getirmek isteyenler için kullanışlı bir uygulama olarak kabul ediliyor. Mükemmel arayüzü, basit kullanımı ve kullanıcı destek özellikleri ile uygulama, piyasaya sunulduğundan bu yana dünya çapında birçok oyuncudan her zaman coşkulu destek aldı. Bu uygulama, hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti ediyor.


İndir (5.1M)

Artık indirmeye hazırsınız ForzaTune Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir