Forward Assault
Forward Assault

Forward Assault v1.2027 APK + MOD (Harita Hack) indir 2022


Forward Assault, hareketli, şiddetli ve tutkulu savaş alanlarında arkadaşları olan oyuncular için mükemmel bir oyun alanı olacak. Ayrıca oyuncuları mobil tür için FPS'nin en eğlenceli ve yüksek tempolu çekimine kaptırmak için mükemmel bir 3D motor ku

Android Android Aksiyon
4 ( 784 puan )
Fiyat: $0
İsim Forward Assault
Yapımcı Blayze Games L L C
Tür Aksiyon
Boyut 60M
Versiyon 1.2027
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
Forward Assault is the most famous version in the Forward Assault series of publisher Blayze Games L L C
Mod Version 1.2027
Total installs 10,000,000+
Mod 1
 • Harita Hack (Mini haritada düşmanlar)

Mod 2
 • hile karşıtı baypas
 • Şamandıraları ve radarı atla
 • radar hack
 • geri tepme yok
 • flaş patlaması yok
 • Sigara yok
 • Hareket/çekim süresi
 • Engelleri aş
 • Duvar kesmek
 • Duvar hack rengini ayarla [R/G/B]
 • Her yerden satın alın
 • Tel kafes tuzakları
 • Glo chams
 • Ana hatlar
 • Gökkuşağı chams
 • Sınırsız yükleme ekranını atla


İndir (60M)

Forward Assault, hareketli, şiddetli ve tutkulu savaş alanlarında arkadaşları olan oyuncular için mükemmel bir oyun alanı olacak. Ayrıca oyuncuları mobil tür için FPS’nin en eğlenceli ve yüksek tempolu çekimine kaptırmak için mükemmel bir 3D motor kullanır. Ayrıca, sürekli olarak birçok mod ve sıcak etkinlik düzenleyerek herkesin birçok harika ödül almasına ve herkesle eğlenmesine olanak tanır.

İleri Saldırı

HIZLI VE YENİLİKÇİ FPS OYUNU

Forward Assault, hızlı tempolu bir his, heyecan verici savaşlar ve oyuncuların zevk alması için çok fazla heyecan sunduğu için günümüzün çoğu FPS oyunundan tamamen farklıdır. Ayrıca her maçın temposunu ve atmosferini geliştirmek için birçok oyun modu, çeşitli silahlar ve birçok geniş harita oluşturur. Bununla da kalmayıp, kontrol mekanizmaları ve destek sistemleri de oyuncular için en rahat deneyim için hassas ve üstündür.

İleri Saldırı

EGZOTİK VE YARATICI DİNAMİK OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği de bu oyunun övündüğü bir özelliktir, çünkü içerikleri sürekli olarak oynanışı çeşitlendirmek için değişir. Birçok oyun modunda, gerçek oyuncularla karşı karşıya gelmenin yanı sıra sayısız iğrenç veya garip nesnelerle savaşan oyuncular da bulunur. Ancak oyun modlarından gelen özel ödüller hem etkileyici hem de cömert, her zaman birçok oyuncuyu kendine çekiyor ve heyecanını önemli ölçüde artırıyor.

İleri Saldırı

SIVI VE İNTERAKTİF KONTROLLER

Forward Assault’un kontrol mekanizması ve destek sistemleri, oyunculara çok az oyunun sahip olduğu yeni FPS hislerini vaat ediyor. Bu aynı zamanda gereksiz işlemleri serbest bırakmaya yardımcı olur ve oyunculara hangi durumda olurlarsa olsunlar mutlak esneklik sağlamak için birçok gelişmiş özelliği entegre eder. Kontrol sistemi ayrıca birinci sınıf konfor arayan insanlar için geniş bir özelleştirme yelpazesine sahiptir.

İleri Saldırı

GENİŞ SİLAH VE EKİPMANLAR

Bir FPS oyununun büyüklüğünü belirlemede silahlar her zaman önemli bir faktör olmuştur ve bu oyunda her şey mükemmel ve mutlak bir denge içindedir. Oyuncunun tabanca, SMG, AR, keskin nişancı vb. hangi silahı kullandığı önemli değil, hepsinin rolüne göre bir dengesi vardır. Ayrıca oyuncular, en iyi etki için silahları ekipmanla birleştirirken rahatlıkla birçok farklı yükleme oluşturabilirler.

REKABETÇİ MODUNDA BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

Rekabetçi mod, profesyonel bir sıralama sistemini benimseyecek ve Forward Assault, herkesin bu maçlarda ciddi olmasını ve elinden gelenin en iyisini yapmasını istiyor. Oyuncular artık her zaman profesyonellerle veya uzmanlarla yüzleşmek zorunda olduklarından, oyunun ödülleri veya hızı önemli ölçüde değişiyor. Oyuncular daha yüksek sıralara ulaştıkça, kariyerleri için yeni olanaklar açmaları için yeni ödüller ve yetkiler verecek.

İleri Saldırı

ARKADAŞLARLA OYNAYKEN SONSUZ EĞLENCE

Harika olan şey, oyunun her zaman arkadaşlarla bağlantı kurmayı ve savaşlara katılmayı vurgulamasıdır, böylece oyuncular herhangi bir mod için 5 kişiye kadar bir ekip oluşturabilirler. Seçilen oyun modlarına bağlı olarak, grupla oynamanın ödülleri önemli ölçüde artacaktır. Bu arada oyun, radyo, sesli sohbet ve ping gibi birçok uygun iletişim özelliğini destekler, böylece her takımın savaş performansı daha üstün ve daha profesyonel olur.

Forward Assault, oyuncuları eğlendirmek için büyük ölçüde yenilikçi oyun modlarına güveniyor ve ödül sistemi de cömert. Hepsinden iyisi, arkadaşlarla savaşmayı vurgular, pek çok etkinlik, aktivite ve görev takım çalışması faktörü veya bir takımda tamamen eğlence etrafında döner.


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız Forward Assault ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir