Forsaken Hospital
Forsaken Hospital

Forsaken Hospital v1.4.4 MOD APK (Reklamsız) indir 2022


Forsaken Hospital, ürkütücü zorluklarla dolu yeni bir korku hayatta kalma oyunudur. Oyuncular bu perili hastaneden kaçmak için gizemli bulmacaları çözmelidir.

Android Android Aksiyon
4 ( 332 puan )
Fiyat: $0
İsim Forsaken Hospital
Yapımcı Silest Studio
Tür Aksiyon
Boyut 226MB
Versiyon 1.4.4
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Forsaken Hospital is the most famous version in the Forsaken Hospital series of publisher Silest Studio
Mod Version 1.4.4
Total installs 5,000+

Forsaken Hospital, heyecan verici bir hayatta kalma tarzına sahip eğlenceli bir oyundur. Ürkütücü bir hastanede olacak ve etrafınızdaki değerli şeylerle kötü doktorlarla savaşacaksınız. Özellikle oyun, oyunculara gerçek bir korku deneyimi yaşatan yüksek kaliteli grafiklere sahip. Ayrıca, korku dolu bulmacalar, oyuncuların üstesinden gelmek için cesur olmalarını gerektirir.

Terkedilmiş Hastane | Korku

HİKAYE AYRINTILI OLARAK YAPILMIŞ VE AYRINTILIDIR

Oyun Fas’ın kuzeyinde bulunan bir hastanede geçiyor. Bu hastane, doktorların yasadışı ameliyatlar yaptığı ve hastalara acımasızca işkence yaptığı bir yer olarak biliniyor. Ancak 1995 yılında hükümet hastanenin suçlarını ifşa etti ve hastaneyi kalıcı olarak kapatmaya zorladı. Sekiz yıl sonra, paranormal olaylar uzmanı Richard Farroukh, hükümetten bu terk edilmiş hastanenin çevresini yıllarca belgelemek için izin aldıktan sonra bu hastaneyi ziyaret etti.

Ancak hastaneye vardığında, Richard doğaüstü şeylerin olduğunu gördü ve yerin boş olmadığını ve ölü hastaların hayalet sesleri olduğunu fark etti. Bir süre aradıktan sonra burada bir doktor olduğunu keşfetti. Richard doktorla konuşmaya çalıştı ama doktorun onu takip etmeye çalıştığını gördü, bu yüzden Richard kaçmaya çalıştı ama ne yazık ki tutuklandı ve ameliyathanede gözaltına alındı. Bu yüzden Richard’ın hedefi şimdi hastaneyi keşfetmekten bu karanlık hastaneden kaçmaya değişmeli.

Terkedilmiş Hastane | Korku

SÜPER GERÇEKÇİ KORKU OYUNU

Ameliyathanede kilitliyken, anahtarlar, eksenler veya kapının kilidini açmanıza yardımcı olacak herhangi bir şey gibi nesneleri aramanız gerekir. Ardından, oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz iki yol açacak ve her seçimde başınıza birçok beklenmedik durum gelecek.

Terkedilmiş Hastane | Korku

ZORLU BULMACALAR

Oyun sırasında zorlu bulmacalarla karşılaşacaksınız ve bunları çözmeniz gerekiyor. İlk aşamalarda, bulmacalar oldukça basit olacak, ancak daha sonra, oyuncunun zekaya sahip olmasını gerektiren daha karmaşık olacaklar. Ayrıca oyuncular, karakteri hareket ettirmek ve bulmacaları çözmek için kontrol sistemiyle de tanışacaklar. Öğeleri aramak ve yolu görmek için el fenerini kullanabilirsiniz. Oyuncu bulmacaları akıllıca kullanmayı biliyorsa, bu hastaneden kaçabilir.

Terkedilmiş Hastane | Korku

ANA ÖZELLİKLER

– Korkunç hayatta kalma oyununu deneyimleyin ve korkunç hastanede hayatta kalmaya çalışmak zorundasınız.
– Yüksek kaliteli grafikler ve ilgi çekici hikaye ile çekici rol yapma oyunu.
– Oyuncuların mükemmel ve doğru çözümlere sahip olmasını gerektiren zorlu bulmacalar.
– Korkunç atmosfer, oyunculara tüyler ürpertici deneyimler yaşatır.
– Oyuncular 3 gün içinde ölümden kaçmanın bir yolunu bulmalı ve hayatta kalmak için korkunç zorlukların üstesinden gelmelidir.


İndir (226MB)

Artık indirmeye hazırsınız Forsaken Hospital ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir