Formulia
Formulia

Formulia v5.3.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Formül, Bilim - Doğa öğrencileri için büyük bir kurtarıcıdır. Matematik, Kimya ve Fizik öğrenirken, öğrenciler için en büyük sorun muhtemelen her zaman ezberlenmesi ve yutulması zor formüllerin birbirine bağlanmasıdır. Bunu anlayan yayıncı Mario Chav

Android Android Eğitim
4 ( 219 puan )
Fiyat: $0
İsim Formulia
Yapımcı Mario Chavarría
Tür Eğitim
Boyut 16MB
Versiyon 5.3.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Formulia is the most famous version in the Formulia series of publisher Mario Chavarría
Mod Version 5.3.0
Total installs 1,000,000+

İndir (16MB)

Formül, Bilim – Doğa öğrencileri için büyük bir kurtarıcıdır. Matematik, Kimya ve Fizik öğrenirken, öğrenciler için en büyük sorun muhtemelen her zaman ezberlenmesi ve yutulması zor formüllerin birbirine bağlanmasıdır. Bunu anlayan yayıncı Mario Chavarría, öğrencilerin bu kurak konulardan daha kolay fethetmelerine yardımcı olmak için 3 Matematik, Fizik, Kimya için temelden karmaşığa binlerce farklı formülü sentezleyerek bu uygulamayı başlattı.

BÜYÜK FAYDALAR

Bu üç konunun en yaygın formüllerini özetlemek gerçekten zahmetli bir iştir. Bununla birlikte, faydaları da çok büyüktür. Çevrimiçi yemek tarifleri ararken çok zaman kazanacaksınız. Formüllerin doğruluğu mutlaktır. Ayrıca, ilgili formüllerin ilişkilerini de anlayarak öğrenmeyi kolaylaştırırsınız.

formül formül

MATEMATİK FORMÜLLERİ

Matematik önemli bir konudur, bu nedenle bu uygulamada daha kapsamlı bir şekilde odaklanılmıştır. Uygulamada Geometri, cebir, istatistiksel olasılık, tek değişkenli ve çok değişkenli hesaplamalar, trigonometri… için formülleri kolayca bulabilirsiniz. Belirli kategoriler onları sıralar.

FİZİKSEL KURALLAR

Fizik problemleri genellikle pratik problemlere uygulanır, bu nedenle fizik formülleri ayrıca Mekanik, Dalgalar, termodinamik, optik, elektromanyetizma vb., ileri fizik,…

formül formül

KİMYASAL TEPKİMELER

Kimya her zaman tüm dersler arasında yutulması en zor derstir. Kimya formülleri genellikle birbiriyle yakından ilişkilidir, bu nedenle Formül ayrıca bu formüllerin bağlantısını netleştirmeye odaklanır. Bahsedilen bazı önemli bilgiler inorganik kimya, termokimya, elektrokimya, atomik bileşim, organik kimya,…

MANTIK DÜZENİ

Formüller çok olmasına rağmen, konulara göre, bu konuların her birinde farklı dallara göre düzenlenmiştir, bu da onları bulmayı çok kolaylaştırır. Sadece bir anahtar kelime seçmeniz gerekiyor ve onlarca ilgili formül gözünüzün önünde belirecek.

formül formül

AÇIKÇA

Formula’da sunulan tüm konular inanılmaz derecede kısa ve anlaşılması kolaydır. Formüllerde, miktarlar ve bu formülü uygulama koşulları hakkında ek notlar da verilmektedir.

MAKSİMUM UYGULAMALAR

Bu uygulama herkes için tamamen ücretsizdir. Uygulamanın yerel düzenlemesi de basittir, bu da herhangi bir mobil cihazın indirebilmesi için düşük depolama alanına neden olur.


İndir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız Formulia ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir