FormaCar
FormaCar

FormaCar v3.4.3 APK indir (En Son Sürüm) 2023


FormaCar, oyunculara heyecan verici bir araba deneyimi yaşatabilecek benzersiz bir oyun olacak. Arabalara karşı güçlü bir tutkusu olan biriyseniz, bu oyun koleksiyonunuz için kaçırmamanız gereken bir oyun olacaktır. Oyuna geldiğinizde, eninde sonunda

Android Android Eğlence
5 ( 167 puan )
Fiyat: $0
İsim FormaCar
Yapımcı FormaCar LLC
Tür Eğlence
Boyut 183M
Versiyon 3.4.3
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
FormaCar is the most famous version in the FormaCar series of publisher FormaCar LLC
Mod Version 3.4.3

İndir (183M)

FormaCar, oyunculara heyecan verici bir araba deneyimi yaşatabilecek benzersiz bir oyun olacak. Arabalara karşı güçlü bir tutkusu olan biriyseniz, bu oyun koleksiyonunuz için kaçırmamanız gereken bir oyun olacaktır. Oyuna geldiğinizde, eninde sonunda, son derece çekici birçok araba inşa etme özelliğine sahip uçsuz bucaksız bir araba dünyasına entegre olacaksınız.

FormaCar: 3D Ayarlama. araba yapımı

ARACINIZI YAPIN

Araba tutkusu olanlar için arabasını benzersiz bir versiyona dönüştürmek her zaman için yanan bir rüyadır. Ancak bunu pratikte yapabilmek, kendiniz için eksiksiz bir sürüm oluşturmak için kesinlikle çok zaman, çaba ve para alacaktır. FormaCar’a gelirken bu sorun çok hızlı bir şekilde çözülecek ve oyuncular nihayetinde kendilerine benzersiz bir araba yaratacaklar.

Bir araba ile oyuncular, mükemmel kombinasyonu ortaya çıkarmak için tüm farklı açıları seçebilecek, düzenleyebilecek ve değerlendirebilecekler. Büyükten küçüğe birçok farklı tasarım, sizin gibi bir sanatçının elleriyle özelleştirilebilecek. Aracın ana boya rengi gibi araç tasarımı gibi önemli ayrıntılardan tekerlek tasarımı, tekerlek rengi, frenler ve daha fazlası gibi daha küçük ayrıntılara kadar tümü kolayca özelleştirilebilir.

FormaCar: 3D Ayarlama. araba yapımı FormaCar: 3D Ayarlama. araba yapımı

AR TEKNOLOJİ DESTEĞİ

Oyuncuların benzersiz arabalarını yaratmalarına izin vermenin yanı sıra, onları kullanıma sokmak da gerekli olacaktır. Her araba ile, tasarım aşaması tamamlandıktan sonra, birçok farklı durumu test edebilmek için yaratıcılığın operasyonel sürece getirilmesi gerekecektir. Kullanıcıların tutkularını tatmin etmelerine yardımcı olmak için gerçek deneyimler de özel olarak entegre edilmiştir.

Teknolojinin hızla gelişmesiyle artık araçlarınızı yolda test ederken gerçeği tam anlamıyla hissedeceksiniz. AR özellikli teknoloji sayesinde, kullanıcılar en sevdikleri arabaların çalışma sırasında nasıl görüneceğini görebilecekler. Zaten desteklenen birçok farklı sürüş modu ile bunları otomobilin içinde en özgün şekilde hissedebileceksiniz.

BÜYÜK ARABA TUTKUNLARI TOPLULUĞU

Kendi arabalarının üretim aşamalarına katılan oyuncuların yanı sıra geniş bir meraklı topluluğu da entegre edilecek. Herhangi bir hobide, herhangi bir hobide, aynı tutkuyla birçok insanla çalışmak size heyecan verici deneyimler getirecektir. Ve kendi araba tutkunlarını bir araya getirebilmek için FormaCar, size geniş bir topluluk da kazandırdı.

Bu özellik, özenle tasarlanmış arabalar için aynı tutkuya sahip insanları birbirine bağlayan kapsamlı bir sosyal ağa katılmanıza izin verecektir. Sosyal ağ özelliklerinin entegrasyonu ile, değişim tartışmalarına tam olarak katılacak ve heyecan verici bilginizi diğer meraklılarla paylaşacaksınız. Ayrıca araba dünyası hakkındaki en sıcak haberler de çok düzenli ve hızlı bir şekilde güncellenecek.

FormaCar: 3D Ayarlama. araba yapımı FormaCar: 3D Ayarlama. araba yapımı

DEĞİŞİM, AKSESUAR AL

Bir arabanın mükemmel versiyona sahip olması için yedek parça ve aksesuarların dikkatli bir şekilde hazırlanması gerekecektir. Her arabanın mükemmel bir şekilde monte edilmesi ve uygulamaya konması için doğru aksesuarlara sahip olması gerekecektir. Ve bu nedenle, FormaCar, katılmanız için size birçok farklı araba aksesuarından oluşan geniş bir dünya getirecek.

Bu özelliğin birleştirilmesi, katılımcıların hayallerindeki arabaları büyük bir kolaylıkla gerçeğe dönüştürmelerini sağlayacaktır. Gerçek arabanız için istediğiniz aksesuarların gerçekten saygın kaynaklardan olması gerekecek ve bu sizi desteklemek için önemli bir özellik olacaktır. İlgilendiğiniz aksesuarları arabanıza getirebilmeniz için fiziksel mağazalardan kolayca bulup sonuç alabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Benzersiz yerleşik özelliklerle kendi cihazınızda hayallerinizdeki arabaları kendinize yapma yeteneği.
  • Araç tasarımı araba boyası rengi gibi büyük detaylardan jant, jant, lastik gibi daha küçük detaylara kadar birçok farklı kişiselleştirme imkanı seçilecek.
  • Hayalinizdeki arabayı gerçeğe dönüştürün ve çeşitli sürüş modlarıyla yolda nasıl başa çıkabileceğini test edin.
  • Kapsamlı bir sosyal ağ, otomobillere özel bir tutkusu olan insanları kolayca bilgi, en son haberler ve bilgi alışverişinde bulunmak üzere bir araya getirecek.
  • Gerçek mağazalarla araba aksesuarlarını arama, değiştirme, satın alma ve satma yeteneği ile hayalinizdeki arabaları gerçeğe dönüştürün.


İndir (183M)

Artık indirmeye hazırsınız FormaCar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir