Forest
Forest

Forest v4.51.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir

Forest, birçok motive edici yöntemle birçok ülkede ve kullanıcılar için tamamen ünlü bir odak geliştirme uygulamasıdır. Odaklanma sürenizi kendi başınıza ayarlayabilmeli ve daha fazlasını yapabilmek için kademeli olarak uzatabilmelisiniz. Aynı zamand

Android Android Verimlilik
4 ( 261 puan )
Fiyat: $0
İsim Forest
Yapımcı Seekrtech
Tür Verimlilik
Boyut 165M
Versiyon 4.51.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Forest is the most famous version in the Forest series of publisher Seekrtech
Mod Version 4.51.0
Total installs 10,000,000+

Forest, birçok motive edici yöntemle birçok ülkede ve kullanıcılar için tamamen ünlü bir odak geliştirme uygulamasıdır. Odaklanma sürenizi kendi başınıza ayarlayabilmeli ve daha fazlasını yapabilmek için kademeli olarak uzatabilmelisiniz. Aynı zamanda uygulama, Pomodoro yöntemi ile birleştirmek için uygun olabilir ve kullanıcıların uğraşacakları birçok başarıya sahip olacaktır. Tabii ki, her zaman ödüller ve yeni bitkiler yetiştirmenizi bekleyen bir orman olacak.

VERİMLİLİK ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞMAYA ODAKLANMA

Verimliliğinizi artırmanın birçok yolu vardır ve Forest, göz ardı edemeyeceğiniz doğru araçlardan biridir. Özelliği basittir, çünkü bir geri sayım aracıyla işinize odaklanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, diğer eğlence uygulamaları tarafından etiketlenmemek için uygulamayı kullanma dürtüsünü de hissedeceksiniz. Tabii ki, hangi zamana odaklanacağınıza ve uzun vadede bunu sürdürmek için neyin doğru olduğuna karar vermek size kalmış.

Orman – Verimlilik için Odaklanma Zamanlayıcısı Orman – Verimlilik için Odaklanma Zamanlayıcısı

UYGULAMANIN POMODORO YÖNTEMİ İLE BİRLEŞTİRİLMESİ

Ormana girerken ortada ağaç arayüzünü ve çevresinde bir daire bulabilir, işe ve çalışmaya odaklanma süresini artırmak için dairenin kenarını kaydırabilirsiniz. Aynı zamanda bu, konsantrasyonunuzu artırmanıza yardımcı olacak Pomodoro yöntemini uygulamanız için de uygun bir özelliktir. Bu yöntemle bir dönem yapmanız ve ardından başka bir döneme devam etmek için ara vermeniz gerekir. Uzun süre odaklanmanıza yardımcı olur ve genellikle 25 dakika sürer.

KULLANICILARI ODAKLANMAYA MOTİVE EDEN FAKTÖRLER

Forest’ta kullanıcılar, uygulamadan çıkmak ve diğer platformlardaki programları izlemek gibi etkinliklerden kaçınmak için ilgili odak modunu seçecektir. Spesifik olarak, bu modlardan biri, büyümekte olduğunuz ağaçtan ayrılırsanız sonucudur. Uygulama ile odaklanmayı seçtiğiniz dönem, bir ağacın dikildiği ve büyüdüğü dönemdir. Bu nedenle, odaklanmaya ara verirseniz ve diğer uygulamalar tarafından dikkatiniz dağılırsa, ağaç kurur ve bu modun açılması gerekir.

Orman – Verimlilik için Odaklanma Zamanlayıcısı Orman – Verimlilik için Odaklanma Zamanlayıcısı

BİR ARAZİ ÜZERİNE ORMAN EKMEK

Kendinize bir ağaç olacak ve onu geniş bir arazi parçasına koyacaksınız, böylece bir kerelik konsantrasyonunuza uygun olarak arazi farklı türde ağaçlarla kaplanacak. Bu yüzden memnun kalacaksınız ve bu odaklı çalışmaya devam etme arzusuna sahip olacaksınız. Ayrıca bu olumlu alışkanlığı sürdürmek ve başarılar bölümünde ödüllere ulaşmak için uygun hedefler de belirlemelisiniz. Diğer birçok ağaç türünün kilidini açabilir ve ormanınızı çeşitlendirebilirsiniz.

YATIŞTIRICI SES PARÇALARI İLE ÖĞRENİN

Forest’ın film müziği öğrenme özelliği büyüleyici bir şeydir ve birçok kişi tarafından seçilir. Konsantre olmanıza yardımcı olması için yatıştırıcı müzik seçmeniz gerekecek, ancak çoğu şarkı kilitli ve farklı şarkıların kilidini açmak için zaman harcayacaksınız. Bitkiler veya film müziklerinin tümü, onları açmak için belirli bir miktarda bozuk paraya ihtiyacınız olacak bir dükkanda bulunur ve elbette, konsantrasyon süreciniz için faydalıdırlar.

Orman – Verimlilik için Odaklanma Zamanlayıcısı Orman – Verimlilik için Odaklanma Zamanlayıcısı

GRAFİKLERİ GÖRÜNTÜLE VE KONSANTRASYONU İYİLEŞTİRİN

Uygulamayı uzun süre ders çalışmak ve çalışmak için kullandığınızda grafikler üzerinden veri toplamayı atlamayacaksınız. Grafiğe bakmanız, odaklanmak için uygulamayı ne kadar kararlı kullandığınızı bilmenize yardımcı olur. İşlem sabit bir hızda tutulabilirse, çalışma süresini 5 ila 10 dakika arasında artırabilirsiniz. Zamanla, kısa veya uzun sürelere odaklandıkça konsantrasyonunuz artacaktır.


İndir (165M)

Artık indirmeye hazırsınız Forest ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir