Forager
Forager

Forager v1.0.13 APK MOD (Sınırsız Kaynak) indir 2022

Önceki macera oyunlarından farklı olarak, FORAGER size her zamankinden daha ilgi çekici ve ilginç deneyimler getirecek. Bu, en sevdiğiniz keşif, çiftçilik ve zanaat oyunlarından ilham alan bir 2D açık dünya macera oyunudur. Beklenmedik bir şekilde ve

Android Android Aksiyon
5 ( 631 puan )
Fiyat: $0
İsim Forager
Yapımcı Humble Games
Tür Aksiyon
Boyut 130MB
Versiyon 1.0.13
MOD Sınırsız Kaynak
Orjinal Google Play
Forager is the most famous version in the Forager series of publisher Humble Games
Mod Version 1.0.13
Total installs 10,000+

Önceki macera oyunlarından farklı olarak, FORAGER size her zamankinden daha ilgi çekici ve ilginç deneyimler getirecek. Bu, en sevdiğiniz keşif, çiftçilik ve zanaat oyunlarından ilham alan bir 2D açık dünya macera oyunudur. Beklenmedik bir şekilde ve özellikle şimdi, oyun çoğu işletim sisteminde mevcuttur. Bu oyunda oyuncular zorluklara göğüs gerecek, eşyalar alacak ve yeni toprakları keşfedecekler.

toplayıcı

BİRLEŞTİRİLMİŞ ÖZEL HABER

MechanicFORAGER, macera oyunu türüne yeni bir soluk getiriyor. Bu oyuna geldiğinizde yeni şeylere şaşıracaksınız ama geleneksel şeylere değil. Bu oyun, boşta oyunlarda yaygın olarak bulunan mekanikleri macera veya keşif oyunu mekanikleriyle birleştirir. Oyunun sunduğu eksiksiz ve özel şeylerin çoğunu deneyimleyeceksiniz. Tüm bu eğlenceyi “birleştiren” bir oyun bulmak için uzağa gitmenize gerek yok. Burada, gereksinimlerinizi yerine getireceğiz.

KAYNAKLARI YENİDEN YARATIN VE MAL YARATIN

Bu oyuna katıldığınızda, değerli kaynakların “canlandırıldığına” şahit olacak ve onlardan özel ürünler yaratacaksınız. Bazı kaynakların gerçekten yüksek bir yeniden doğma oranına tanık olacaksınız. Bu kadar yüksek yeniden doğuş kaynakları için oyuncular, zanaatkarlık ve seviye atlama için büyük miktarlarda hasat yapabileceklerini görecekler. Oradan özel bir kazanç bulabilirsiniz. Sonunda, kaynakları toplamak ve diğer emtia ürünleri üretmek için otomatik sistemlere yol açacaktır.

toplayıcı

FAYDALI ÖĞELER VE YAPI YAPIMI

Size birçok fayda sağlayacak kaynakları keşfedin ve toplayın. Yardımcı öğeler oluşturmak için yaratıcılığınızı kullanın. Oyuncular yaptıkları eşyalardan uygun kazançlar elde edebilirler. Eşyaların belirli kullanımları vardır ve onlar için doğru malzemeleri bulmanız gerekir. Sadece eşyalar değil, oyuncular da elmas gibi değerli yapıları bulmak için her şeyi yapacaklar. Sadece yanlış bileşen, yapıyı işe yaramaz ve kullanılamaz hale getirecektir.

HER YERDE OYNA

Daha önce, bu oyun sadece PC’de mevcuttu ve oynanışı oldukça karmaşıktı. Oyuncular sıkıcı kurallara uymalı ve “bilinçsizce” oynamalıdır. Eğlenceniz sınırlı olabilir. Artık, FORAGER’ı her zaman ve her yerde deneyimleyebilirsiniz. Hayatta kalma stiline sahip bir açık dünya macera oyununu kendi tarzınla deneyimle. Bunu kendiniz deneyimleyeceksiniz ve hepsinden önemlisi, kazanıp kaybetmek kararınıza bağlı.

toplayıcı

YENİ SEVİYELEME SİSTEMİ

Oyunda sürprizler göreceksiniz. İnsanları her zaman meraklandıran şey muhtemelen tesviye sistemidir. Bununla birlikte, büyük bir açılabilir avantajlar ızgarası içerir. Ayrıca, öğeleri kolayca oluşturabilmeniz için yeni araçların veya öğelerin kilidini anında açabilirsiniz. Bir oyuncunun kaynak toplamaktan, eşya üretmekten, düşmanları öldürmekten yaptığı her şey, seviye atlayıp yükselememek açısından XP’lerini olumlu yönde etkiler.

ZORLUK ÇEŞİTLİLİĞİ

FORAGER’a geldiğinizde, bir dizi farklı büyük ve küçük zorlukla karşılaşacaksınız. Her seviye için, farklı zorluk derecelerinde bir dizi zorluk yaşayacaksınız. Bazen göreviniz küçük bir öğe yapmak ve bir günlük bulmaktır (örneğin). Ama o kadar basit değil, sıkıcı olabiliyor ve bizden vazgeçeceksiniz. Oyuncular yemek pişirme, ekonomi, mühendislik, çiftçilik, balıkçılık, avcılık, büyü, zanaatkarlık ve madencilik ve daha fazlasıyla ilgili çeşitli görevleri simüle edebilirler.

toplayıcı

SORU ÇÖZME, SIRLARI BULMA VE ORMAN YETİŞTİRME

Oyuncular sabrını test edecek ve “basit” testlerimizle IQ’larını test edebilecekler. İyi soruların sizi kolayca kandırabileceğini göreceksiniz. Dürüst olmak gerekirse, birkaç bulmaca oldukça zordur ve oyuncuların düşünmesi çok zaman alır. Takım arkadaşlarınızı kurtarmak için her iki ilgili gizemi de bulmanız gerekecek. Sadece bu değil, aynı zamanda zindan baskını da oyuncuları ne kadar ilginç olduğu konusunda teşvik eden zorluklardan biri.

DEĞERLİ ÖDÜLLER ELDE EDİN

Her nasılsa, bonus olarak bazı değerli eşyalar alacaksınız. Oyuncular, üssü genişletmek için toprağı genişletmek için zanaat, beceri, yağma ve ekonomik görevler yoluyla para kazanacaklar. Oyuncular yeni alanlar keşfedebilir ve yeni kaynak türleri elde edebilir. Hatta düşmanlarla ve diğer NPC’lerle karşılaşmanız gerekebilir.

Hadi kendi yaptığınız yeni bir maceraya başlayalım. Tek oyunculu mod ile heyecanlı anların tadını çıkarabilirsiniz. Küçük başlayın ve tabanınızı, becerilerinizi ve arkadaş ağınızı (düşmanlar) geliştirin. Geleceğinizi uygun gördüğünüz şekilde inşa edin. FORAGER APK ile heyecanlı anlara başlayalım.


İndir (130MB)

Artık indirmeye hazırsınız Forager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHumble Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir