Footej Camera 2
Footej Camera 2

Footej Camera 2 v1.1.4 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Footej Camera 2, Footej Camera'nın devamı niteliğindedir, ancak birçok iyileştirme, modern özellik ve AI'yı manipüle etme üzerinde tam kontrole sahiptir. Fotoğraf çekerken veya video kaydederken kullanıcılara harika sonuçlar ve harikalar vermek için

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 840 puan )
Fiyat: $0
İsim Footej Camera 2
Yapımcı ZipoApps
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 14MB
Versiyon 1.1.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Footej Camera 2 is the most famous version in the Footej Camera 2 series of publisher ZipoApps
Mod Version 1.1.4
Total installs 1,000,000+

İndir (14MB)

Footej Camera 2, Footej Camera’nın devamı niteliğindedir, ancak birçok iyileştirme, modern özellik ve AI’yı manipüle etme üzerinde tam kontrole sahiptir. Fotoğraf çekerken veya video kaydederken kullanıcılara harika sonuçlar ve harikalar vermek için cihazın yerleşik kamerasının varsayılan çalışmasını iyileştirebilir veya değiştirebilir. Bunun da ötesinde, çeşitli benzersiz veya şık çekim stilleri oluşturmak için daha fazla fikir veren kapsamlı ve zengin özelleştirmeye sahiptir.

Footej Kamera 2

GÜÇLÜ KAMERA GELİŞTİRME

Footej Camera 2’nin geliştirilmesi, cihazın kamerasının çevik ve üstün olmasını sağlayacak ve daha fazla AI desteğine sahip olacak. Bu, görüntüleri daha yumuşak bir hisle yakalamasına ve yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturmak için çözünürlüğü veya çekim mesafesini yükseltmesine yardımcı olur. Cihaz, profesyonel bir fotoğrafçıya benzer şekilde fotoğraf çekerken birçok yeni olasılık açmayı vaat eden çoklu kamera donanımlıysa, geliştirme büyük ölçüde artar.

Footej Kamera 2

BLATSIZ VE İNTERAKTİF ARAYÜZ

Kamera geliştirmesinin yanı sıra, etkileşimli arayüz şişkinlik içermez ve hassastır ve kullanıcıya tam manuel kontrol sağlar. Ayrıca, gerekli araçlara erişmek için el hareketleri veya kısayollar da dahil olmak üzere etkileşimi daha akıcı ve çevik hale getirmek için birkaç ek ayar ekleyebilirler. Gelişmiş arayüz sayesinde kullanıcılar, kurgu veya fotoğrafın üstünlüğünü yaşayacaklar.

Footej Kamera 2

GELİŞTİRİLMİŞ ODAK VE POZLAMA SENSÖRLERİ

Footej Camera 2’nin yerleşik AI’larına dayalı olarak odak ve pozlama artık daha hassas ve akıcı, bu da fotoğrafçılığı daha sanatsal hale getiriyor. Bu öğeler, parlaklığı ayarlamanın veya diğer nesneleri bulanıklaştırmanın herhangi bir içeriği daha fazla öne çıkardığı günümüzde çoğu fotoğrafta neredeyse aynı derecede önemlidir. Elbette, kullanıcılar olumlu sonuçlar almak için otomatik olarak veya manuel olarak çalışmasını sağlayabilir.

Footej Kamera 2

MUTLAK KALİTE İÇİN Sezgisel VİDEO ÇEKİMİ

Sistemde yerleşik olan modern AI’lar, düz ve sıkıcı videolardan daha yüksek kaliteli içerik üretmek için video yakalamayı da etkiler. Ayrıca, AI’ler maksimum kare hızını yükseltebilir, aydınlatmayı gerçek zamanlı olarak ayarlayabilir ve videodaki fazla ayrıntıları otomatik olarak kaldırabilir. Bu geliştirmeler sayesinde, kullanıcıların videoları daha rafine hale getirilecek ve düzenlemeye hazırlanırken RAW olarak kaydedilecektir.

YÜKSEK HASSASİYETLE HIZLI SNAP

Kullanıcılar, video kaydı sırasında mod değiştirmeden bir görüntüyü kırpmak için hızlı yakalama özelliğini kullanabilir. Elbette çekilen fotoğraflar, kullanıcının video ön ayarında uyguladığı ayarlardan tüm özelliklere sahip olacaktır. Resmi ham ve düzenlenmemiş halde tutmak yerine, düzenleme sırasında daha fazla zaman kazanmak için her şey otomatik olarak düzenlenir. Ayrıca, yüksek kare hızında video kaydederken, çekilen fotoğraflarda bulanıklık veya odak kaybı belirtileri görülmez.

Footej Kamera 2

BÜYÜLEYİCİ VE MEMNUNİYETLİ ZAMAN ARALIKLI VİDEO YAPIN

Hızlandırılmış video oluşturma modu, manuel düzenleme yerine Footej Camera 2’nin kullanıcılara ilk kez sunduğu ek bir özellik haline gelecek. Hızlandırılmış bir video oluşturmak da basit ve rahattır ve kullanıcı, videoyu mevcut ayarlara göre gereksiz bölümleri otomatik olarak düzenleyebilir. Elbette, tüm içerik için en iyi kalite için her bölüme gerçekçi ses efektleri ekleyebilirler.

Footej Camera 2, zaman içinde bazı işlevleri otomatik olarak güncelleyen ve geliştiren en gelişmiş ve olağanüstü video veya fotoğraf kaydedicilerden biridir. Sadece bu da değil, her şey kullanıcılar için tam kontrole sahiptir ve çeşitli kusursuz ve cilalı ürünler yaratmak için her şeyi kendi tarzlarına göre özelleştirmelerine veya değiştirmelerine olanak tanır.


İndir (14MB)

Artık indirmeye hazırsınız Footej Camera 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir