Football Manager 2022
Football Manager 2022

Football Manager 2022 Mobile v13.3.2 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


Football Manager 2022 Mobile, oyuncuların bir takım menajeri rolünü üstleneceği ve deneyimleyecekleri modları seçeceği bir oyundur. Oyuncularınızı yönetmek ve takımınızı büyütmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, belirli bir maçı tamamladıkta

Android Android Spor
4 ( 124 puan )
Fiyat: $0
İsim Football Manager 2022
Yapımcı SEGA
Tür Spor
Boyut 623M
Versiyon 13.3.2
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Football Manager 2022 is the most famous version in the Football Manager 2022 series of publisher SEGA
Mod Version 13.3.2
Total installs 100,000+
  1. “fm_save1.fms” dosyasını almak için ekip dosyanızı indirin ve çıkarın. dosya
  2. “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal\games” klasör yolunu takip edin ve fm_save1.fms dosyasını oyunlar klasörüne ekleyin, daha önce oynadıysanız fm_save1.fms'e kaydedebilirsiniz (eğer varsa yedekleyin). kaybolmasını istemezsin)

Football Manager 2022 Mobile, oyuncuların bir takım menajeri rolünü üstleneceği ve deneyimleyecekleri modları seçeceği bir oyundur. Oyuncularınızı yönetmek ve takımınızı büyütmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, belirli bir maçı tamamladıktan sonra ilginç teklifler de bulabilirsiniz. Gerçekten de, herhangi bir oyuncu oyundaki sorunları çözmekten zevk alabilir.

Football Manager 2022 Mobil

BİR FUTBOL TAKIMININ MÜDÜRÜ OLUN

Football Manager 2022 Mobile’da oyuncular birçok farklı kulüp ve ülkenin olduğu bir futbol dünyasına adım atacak. Oyuncularıyla ünlü olduklarında tutkularını tatmin edebilir ve birçok güçlü rakibi yenebilirler. Aynı zamanda bu oyundaki rolünüz oyuncuları kontrol etmek ve etkileyici goller atmak değil. Bir çok yeni oyuncuya imza atarak menajer olacak ve takımınızı geliştireceksiniz.

Oyuna başladığınızda, size üç farklı oyun modu seçeneği sunulacak, ancak yine de ekibinizi yönetmeye odaklanın. İlk mod, oyunculara takımı geliştirmeleri için 30 yıllık bir süre sınırının verileceği Kariyer Modudur. Aynı zamanda Challenge Mode’da sezonun ortasında takımınız küme düşüyor, bu yüzden zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmaya çalışacaksınız. Son mod, bir takım oluşturup geliştirdiğinizde istediğinizi yapabileceğiniz My Club’dır.

Football Manager 2022 Mobil

TAKIMINIZI TANIYIN VE BİRÇOK MAÇTA OYNAYIN

Football Manager 2022 Mobile’da kendinize ait bir oyun modu seçtikten sonra, hangi takımı alacağınızı öğrenmeye başlayacaksınız. Her oyuncuyu aramak ve işe almak için zaman kaybetmeyeceksiniz; tam bir ekip alacaksınız. Yapmanız gereken iş, bu oyuncular hakkında bilgi edinmek ve pozisyon ve taktiklerle ilgili bazı şeyleri dışarı çıkıp rakibi kazanmak için ayarlamaktır. Aynı zamanda, her karakter bir kart olarak görünür ve bulabileceğiniz ilişkili istatistiklere sahiptir.

Football Manager 2022 Mobil

Takımdaki karakterlerin tuttuğu pozisyonları bulacaksınız ve eğer bunda bir sorun yoksa kısa bir süre sonra maç başlayacak. Spesifik olarak, ekibinizi kontrol etmeniz gerekmeyecek, yalnızca ilerlemelerini göreceksiniz. Maçın sonucunun temeli, oyun başlamadan önce oyuncuları ve kadroları seçme taktiklerinden gelecek. Ayrıca oyun geçtiğinde anlatılan unsurlara da boğuluyorsunuz.

Oyuncuları temsil eden küçük noktalı bir alan göreceksiniz ve yukarıda maçın skorunu göreceksiniz. Alanın altında atış sayısı, rekabet oranı ve diğer birçok faktör olacaktır. Sizi çekici hissettiren faktör, iki takım arasındaki rekabet oranıdır. İki takıma tekabül eden iki renk sürekli artacağı veya azalacağı için sabit olmayacaktır. Yani takımınız rakibe karşı kazanırsa memnun kalacaksınız.

Football Manager 2022 Mobil

KULÜP AKTİVİTELERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

Football Manager 2022 Mobile’da savaşı tamamladıktan sonra savaş sonrası sorunlar ortaya çıkmaya başlayacak. Bir oyuncuyu belirli bir miktar para karşılığında transfer etmek için teklifler bulacaksınız ve elbette, oyuncunun hangi pozisyonda oynadığını öğrendikten sonra bu konuları dikkatlice düşünmelisiniz. Ayrıca kontrat yenileme gibi bazı konular da gözünüzün önüne gelecek ve yapmanız gereken birçok seçenek olacaktır. Bu yüzden bir şey yapmadan önce iki kez düşünün.


İndir (623M)

Artık indirmeye hazırsınız Football Manager 2022 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanSEGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir