Football Manager 2022 Mobile
Football Manager 2022 Mobile

Football Manager 2022 Mobile v13.3.5 APK MOD (Full Türkçe) indir 2022

Fottball Manager 2022 Mobile Apk İndir Türkçe Full Tam Sürüm, 25 ülkeden 60’dan fazla ligden en sevdiğiniz takımı seçin ve takımınızın başına geçerek yönetmeye başlayın. Menajer koltuğunuza geçin ve stratejinizi oluşturmaya hemen başlayın. Vakit yok,

Android Android Spor
4 ( 126 puan )
Fiyat: $0
İsim Football Manager 2022 Mobile
Yapımcı SEGA
Tür Spor
Boyut 636MB
Versiyon 13.3.5
MOD Tam Oyun / Yamalı
Orjinal Google Play
Football Manager 2022 Mobile is the most famous version in the Football Manager 2022 Mobile series of publisher SEGA
Mod Version 13.3.5
  • Oyunda futbolcu fotoğraflarının olduğu dahili indirme bölümü sorunlu (indirmeden devam edin yoksa oyun kapanacaktır)
  • Apk dosyası, güncellenen ekipleri içerir


  1. “fm_save1.fms” dosyasını almak için ekip dosyanızı indirin ve çıkarın. dosya
  2. “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal\games” klasör yolunu takip edin ve fm_save1.fms dosyasını oyunlar klasörüne ekleyin, daha önce oynadıysanız fm_save1.fms'e kaydedebilirsiniz (eğer varsa yedekleyin). kaybolmasını istemezsin)

Fottball Manager 2022 Mobile Apk İndir Türkçe Full Tam Sürüm, 25 ülkeden 60’dan fazla ligden en sevdiğiniz takımı seçin ve takımınızın başına geçerek yönetmeye başlayın. Menajer koltuğunuza geçin ve stratejinizi oluşturmaya hemen başlayın. Vakit yok, rakipleriniz uyumuyor o yüzden takımınızla ilgili kararları vermek için beklemeyin. Takımınız için listenizi oluşturun ve gerçekleştirmek için hemen harekete geçin. Takımınızı şampiyon yapmak için önemli kararlar verin ve gerektiğinde acımasız olun. Şampiyonluk yolunda her şey mubahtır.

Takımınızda istediğiniz ve istemediğiniz oyuncuların listesini oluşturun ve hemen transfer görüşmelerine başlayarak istediğiniz oyuncuları almak için diğer takımlarla rekabet içine girin. Takımınızda işe yaramadığını düşündüğünüz oyuncuya da tekmeyi basın gitsin. İsterseniz de yıldızı parlamamış genç oyunculara göz atın ve hem daha ucuza transfer edin hem de takımınızdan yeni yıldızlar çıkararak takımınızın değerini yükseltin. Kadroyu ayarladıktan sonra takımınızın dizilişini ve taktiklerini ayarlayın. Antremanlar yapıp, oyuncularınızın gelişmesini ve birbirleriyle uyumlu bir şekilde hareket etmesini sağlayın. Onların morallerini hep yüksek tutun. Maç günü geldiğinde ise yedek kulübenize geçerek takımınızın performansını arkanıza yaslanarak izleyin.

Football Manager 2022 Mobile v13.3.5 APK MOD (Full Türkçe) indir 2022 5

Football Manager 2022 Mobile Yenilikler

2022’yle beraber FM Mobile, birçok yenilik ve geliştirilmiş oynanışı da sizlere sunarak daha gerçekçi bir takım yönetimini sizlere sunuyor. Revize edilen gözlemcilik moduyla oyuncu seçimlerinizde daha fazla detaya sahip olarak, oyuncuları seçerken daha net kararlar verebilirsiniz. FM 2022 Apk ile transfer hedefleme sistemi yeniden düzenlendi. Artık transfer pazarı daha gerçekçi ve daha rekabet dolu. Teklifinizi verirken pazarlığa kapalı teklifler ile şartlarınızı kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Ayrıca birden fazla teklife yanıt verme özelliği ile oyuncu alımını daha detayla kontrol edebilirsiniz. Yeni eklenen medya hikayeleri ile takımınız ne durumda olursa olsun gazeteciler o anki pozisyona göre temalar geliştirebiliyor.

FM 2022 Mobile Apk
Football Manager 2022 Mobile v13.3.5 APK MOD (Full Türkçe) indir 2022 6

Football Manager 2022 Mobile Apk, sadece bu anlattıklarımla değil birçok yenilikle karşınıza çıkıyor. Bu zamana kadar ki en kapsamlı ve sorunsuz bir deneyim sunuyor. Sizde FM 2022 Mobile‘in bu yeniliklerine göz atıp, daha detaylı ve sürükleyici bir şekilde takımınızı yönetip, şampiyonluğa doğru ilerlemek istiyorsanız sizlere sunmuş olduğum link seçeneklerinden oyunu hemen cihazınıza Full APK olarak ücretsiz bir şekilde indirerek, oynamaya başlayabilir ve takımınızı zirveye çıkarmak için gerekli hamleleri yapabilirsiniz. Oyunda Türkçe dil desteği mevcut, böylece daha anlaşılır bir şekilde görevleri yapabilir ve takımınızı yönetebilirsiniz.

Bu arada bu gibi daha fazla oyunu hem ücretsiz hem de hileli olarak günce bir şekilde indirmek için Android Oyun bağlantısını takip edebilirsiniz.

FM 2022 Mobile Apk

ÜNLÜ OYUNCULARI KULÜBÜNÜZE KİRALAMAK VEYA İŞE ALMAK

Futbolcuları işe alma sistemi her zaman gelişiyor ve oyuncuların güçlü bir takım oluşturma potansiyelini genişletiyor. Bir oyuncunun takımı büyümeye ve daha fazla ün kazanmaya devam ettikçe, skor tablolarında yeni futbolcular görünecek ve oyuncular en değerli ve potansiyel hedeflerini işe alma fırsatına sahip olacaklar. İşe alımdan farklı olarak, oyuncular sözleşmeler yoluyla ünlü kişileri işe alabilir ve kulübün performansını yeni zirvelere yükseltebilir. Ancak, oyuncu istatistiklerini yükseltemez veya değiştiremez, bu nedenle bu kötü bir noktadır ve oyuncuyu mevcut üyeleri sürekli olarak eğitmeye ve yükseltmeye teşvik eder.FM 2022 Mobile Apk

 


İndir (636MB)

Artık indirmeye hazırsınız Football Manager 2022 Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSEGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir