Football Manager 2021 Touch
Football Manager 2021 Touch

Football Manager 2021 Touch v21.3.0 APK (Premium Kilitsiz) indir


Futbol taraftarları için bir mobil oyun – Football Management 2021 Touch APK. Oyun içinde bir koç olarak oynayacak ve aynı zamanda insanlardan oluşan fantezi takımınızı büyütme şansına sahip olacaksınız. Bahse girerim ne zaman katılırsan yarı yolda b

Android Android Oyun
5 ( 770 puan )
Fiyat: $0
İsim Football Manager 2021 Touch
Yapımcı SEGA
Tür Oyun
Boyut 1.66 G
Versiyon 21.3.0
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Football Manager 2021 Touch is the most famous version in the Football Manager 2021 Touch series of publisher SEGA
Mod Version 21.3.0
BİLGİLER: 4 farklı ligde gerçek futbolcuların yer aldığı takım kayıt dosyalarını hazırladım, indirme linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu sürümde gerçek para özelliklerini açtım, sadece mağaza bölümüne girin ve "ŞİMDİ SATIN AL" düğmelerine basın, özellikler açılacaktır. (gerçek satın alımlarla bağlantısı yok)

İndir (1.66 G)

Futbol taraftarları için bir mobil oyun – Football Management 2021 Touch APK. Oyun içinde bir koç olarak oynayacak ve aynı zamanda insanlardan oluşan fantezi takımınızı büyütme şansına sahip olacaksınız. Bahse girerim ne zaman katılırsan yarı yolda bırakılmayacaksın!

Futbol yönetimi 2021 Dokunmatik APK hakkında

Football Manager‘ın birçok varyasyonundan sonra, bu video oyunu gerçekten çok sayıda insanı cezbetti ve yıldan 12 aya kadar soğuma belirtisi göstermiyor. 2021’de yazar SEGA, oyunculara mutlak en unutulmaz deneyimleri yaşatmayı garanti eden bazı yepyeni işlevlerle Football Manager 2021 Touch‘ı kurdu. Genel oyun, bir takım insan ve oyuncunun kendisi tarafından oluşturulan stratejilerle bir futbol maçını simüle edecek. Bir koçun bakış açısından ateşli beyzbol takımları alıyorsunuz.

Kendi futbol kulübünüzü kurun ve büyütün

Önceki sürümlere dayalı olarak, Football Manager‘a her katıldığınızda en temel şey, kulüp için oyuncu seçebilmenizdir. Video oyunu, farklı işlerde becerilerini, becerilerini ve zayıflıklarını kullanan birden fazla kişi adı sağlar. Sonunda kulübünüzdeki olası oyunculardan maksimum faydayı elde etmek için sizi organize etmeniz ve dengelemeniz gerekecek, ardından onların diğer oyuncularla birlikte turnuvalara katılmaları için egzersiz yapmalarını sağlayacaksınız. Ancak kadroda yüksek kaliteli oyunculara sahip olmak için ek olarak finansal kaynaklara sahip olmanız gerekir. Genel oyun, yatırımcıları aramanıza yardımcı olmak için kulübünüzün çekiciliğini değerlendirecektir. Kulübün popülaritesi ne kadar yüksek olursa, artırılacak yatırım miktarı o kadar pahalı olur, bu nedenle daha yüksek fiyatlı insanlar elde edebilirsiniz. Oldukça ilginç, değil mi?

Yepyeni hızlı program, yönetimi kolay bir görev

Football Manager 2021 Touch, insanlara sezgisel ve görmesi kolay bir yazılım sunar. Tüm oyuncular erişebilir, rüya grubunu elde etmek için yapmaları gereken görevleri anlayabilir, takımın birinci sınıfını nasıl artıracağını anlayabilir. Oradan, iyi bir bilgiye sahip olacaksınız ve rahatlamak ve ek zamanlar oynamak için geri döneceksiniz. Bu çevrimiçi oyunun yazılımı yeşil, siyah ve mor ana renkleri kullanılarak tasarlanmıştır ve son derece uzman görünmektedir. Cihaz düğmeleri bu ekranın kenarlarının üzerindedir ve genellikle beyazdır, tuşa bastığınızda her amaç ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Bu tür belirli talimatlara sahip olmak, oyuncuların çevrimiçi oyunu çok daha fazla anlamalarına ve kendilerini kaptırmalarına yardımcı olacaktır.

Yepyeni zorluklarla oyun modu

Football Manager 2021 Touch, 52 farklı ülkede dünyanın en büyük futbol turnuvaları için 117 maça sahip olacak. İnsanların hedeflerini en baştan belirlemeleri gerekecek, küresel bir ilki kazanmak mı yoksa sadece Amerika Birleşik Devletleri’ni geçmek mi istiyorsunuz, ayrıca kadronuz yeterince iyi olduğu sürece ülke çapından dünya çapında her ikisini de seçebilirsiniz. . Farklı düzen tasarımlarına sahip çok sayıda oyuncuyla mutlaka karşılaşmanız gerektiğinden maçlar zahmetsiz olmayacak. Sonsuza dek aynı kadroyu tutarsanız, kazanmak son derece zor olacaktır.

Analitik verilere göre stratejiler geliştirmek

Football Manager 2021 Touch‘ta, oyuncuların gerçek takımlara başlamadan önce sahip olmaları için bir çaba modu göreceksiniz. Bu test kıyafetlerinden sonra, kişisel deneyimlerinizi çizecek ve takımın kalitesini artırmak için nasıl değiştireceğinize karar vereceksiniz. Rakipleriniz, onların belirli kişileri ve sizinki, kimin daha güçlü olduğu veya kadroya yeni oyuncular eklediğinizde bilgileri analiz etmenize yardımcı olacak sanal bir asistan bile olabilir. kazanma oranı artırılır veya artırılmaz. Bunlar, önemli ölçüde daha iyi bir eşleşme elde etmeniz için muhtemelen yararlı öneriler olacaktır.

Gelişmiş resim ve ses

Daha sonraki sürümlerin ve özellikle Football Management 2021 Touch‘ın son derece çarpıcı ve yüksek kalitede pratik çizimlere sahip olduğuna inanılıyor. 3D görüntüler, insanlarla ilgili yumuşak geçiş ve puanlamayı simüle eder. Ayrıca, genel oyun ayrıca sesi daha iyi hale getirir, piyasadaki tezahüratlar kesinlikle dövüş karakterinizi geliştirmenize izin verecektir. Özellikle bir turnuvanın zirvesindeyseniz, Futbol yönetimi, gerçek takım elbise gibi kupayı alan personel ile ilgili eksiksiz sahneyi yaratacaktır.

Football Management 2021 Touch, çok sayıda yeni geliştirilmiş işlev açısından gerçeğe gerçekten yakın olarak kabul ediliyor, ancak tüm özellikleri kullanmak için bir ücret ödemeniz gerekecek. Ancak, insanların sağladığı Football Management 2021 Touch APK sürümüyle, herhangi bir maliyet düşünmenize gerek kalmayacak, sadece en kullanışlı keyif anlarının tadını çıkarın.

Android işletim sistemi için Football Management 2021 Touch APK’sını indirin


İndir (1.66 G)

Artık indirmeye hazırsınız Football Manager 2021 Touch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSEGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir