Food Fighter Clicker
Food Fighter Clicker

Food Fighter Clicker v1.5.0 APK indir (Sınırsız Mücevher, Altın) 2022


Food Fighter Clicker, oyun boyunca ana içeriği oluşturmak için Mukbang'ı kullandığı ve oyunculara en çok arzuyu yaşattığı için rahatlatıcı bir oyundur. Mukbang'lar, insanların bir kerede çok fazla yemek yeme sürecini videoya çektiği ve ardından ne ka

Android Android Simülasyon
4 ( 485 puan )
Fiyat: $0
İsim Food Fighter Clicker
Yapımcı fffungame
Tür Simülasyon
Boyut 79M
Versiyon 1.5.0
MOD Sınırsız Mücevher, Altın
Orjinal Google Play
Food Fighter Clicker is the most famous version in the Food Fighter Clicker series of publisher fffungame
Mod Version 1.5.0
Total installs 1,000,000+
  • Sınırsız Mücevher
  • Sınırsız Altın


İndir (79M)

Food Fighter Clicker, oyun boyunca ana içeriği oluşturmak için Mukbang’ı kullandığı ve oyunculara en çok arzuyu yaşattığı için rahatlatıcı bir oyundur. Mukbang’lar, insanların bir kerede çok fazla yemek yeme sürecini videoya çektiği ve ardından ne kadar lezzetli olduğu hakkında birçok yorum yaptığı içeriklerdir. Bununla birlikte, bu oyunda, oyuncuların mümkün olduğunca çok yemek yemesi gerekir, böylece becerilerini geliştirir ve çok miktarda yemek yemekten gelir elde eder.

Food Fighter Tıklayıcısı

KALP İÇERİĞİNİZİ YEMEK

Food Fighter Clicker’daki ana karakter veya oyuncu, herkesin sevdiği mukbang idolü olmak için durmadan yemek yemek zorunda kalacak. Oyuncular yalnızca az miktarda yiyecek tüketebildiğinden ve daha az gelir elde edebileceğinden, başlangıç ​​süreci karmaşıktır. Zamanla birçok şeyi aynı anda yiyebilir, hatta kendileri için birçok ilginç yarışma düzenleyebilir ve sonsuz bir oburluğa kapılabilirler.

BASİT EYLEMLER HENÜZ EĞLENCELİ

Oyuncuların gelir elde etmek için yapmaları gereken şey, karakterin daha hızlı ve ortalama hızdan daha fazla yemesini sağlamak için ekrana sürekli olarak dokunmaktır. Ana karakter otomatik olarak, düşük hızda ve oyuncuya fazla bir fayda sağlamadan yemek yiyebilmesine rağmen, karşılığında otomatik olarak yemeği değiştirebilir veya kendisi için birçok yükseltme sistemi uygulayabilir. Temel besleme hızına bağlı olarak, oyuncu oyundaki diğer sistemleri veya içeriği tamamlamak için zamandan yararlanabilir.

Food Fighter Tıklayıcısı Food Fighter Tıklayıcısı

DAHA HIZLI YEMEK İÇİN SÜREKLİ YÜKSELTME

Food Fighter Clicker’ın heyecan verici yanı, oyuncuların yükseltme sistemini kullanabilmeleri, böylece karakterin zamanla daha hızlı veya daha fazla yiyebilmesi. Bununla birlikte, oyuncuların doyurucu bir yemek yemek için çiğneme gücü, çiğneme hızı, ağız büyüklüğü ve mide kapasitesi gibi yükseltme işlevlerine yatırım yapmaları gerekir. Zamanla, yemeklerin değeri de kademeli olarak artacak ve böylece oyuncuya ayrılan sürede yemek yemesi için daha fazla zorluk verilecektir.

ODAYI ÖZELLEŞTİRİN VE YENİLEYİN

Mukbang kariyerinin başlangıcında, oyuncunun odası eski püskü ve bakımsızdı, bu yüzden daha keyifli bir yemek deneyimi için her şeyi yükseltmeleri gerekiyordu. Oda dekorasyon sistemi basit olmasına rağmen fiyatı yüksektir ve oyuncuların daha yaratıcı olmaları için birçok özelleştirme veya çekici seçenek ile birlikte gelir. Oda için bazı tasarımlar, karakterin yiyecek üretkenliğini önemli ölçüde teşvik edebilir.

ÇEŞİTLİ KOMİK KOSTÜMLER VE TEMA

Food Fighter Clicker, birçok ülkenin spesiyaliteleri veya geleneksel kostümler de dahil olmak üzere mini oyunları özgürce inşa etmek için geniş bir oyuncu yelpazesine sahip olacak. Mukbang kategorileri ayrıca oyuncu tarafından özgürce özelleştirilebilir veya kararlaştırılabilir, böylece daha fazla görüntüleme ve gelir elde edilebilir. Ayrıca, karakterin etkileri ve yemekle etkileşimleri de çeşitlidir ve her bir geleneğin geleneksel özelliklerini gösterir.

Food Fighter Tıklayıcısı Food Fighter Tıklayıcısı

BENZERSİZ ZORLUKLAR VE AKTİVİTELER

Mukbang, kişinin yemek yeme yeteneğine meydan okuyan bir aktivitedir, bu nedenle oyun, oyuncuların eğlenmesi için birçok zorluk ve aktiviteye sahip olacaktır. Mukbang içeriği tamamen rastgeledir, ancak izleyicilerinin veya hayranlarının yanıt verdiği benzersiz zorluklar yaratabilirler. Gelecekte, oyuncuların sayısız değerli fırsatın tadını çıkarması için daha benzersiz ve karmaşık mukbang etkinlikleri ortaya çıkacak.

Food Fighter Clicker, mukbang içeriği etrafında dönen, ancak oyuncuların rahatlaması için çok fazla potansiyele sahip basit bir oyundur. İşin komik yanı, ünlü yemeklerin bazı tipik gelenekleri için oyunun ciddiyetini ve özenini gösteren çeşitli kostümler ve özelleştirmeler.


İndir (79M)

Artık indirmeye hazırsınız Food Fighter Clicker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir