Fonts
Fonts

Fonts v2.3.12 b48 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

♔Yazı Tipleri, cihazın yazı tiplerini değiştirerek ve her şeyi değiştirerek kullanıcılara sarhoş edici ve yenilikçi bir deneyim sunar. Bu, her şey için yeni bir görünüm yaratır ve hatta bazı belgelerle mükemmel bir şekilde çalışmasına izin verir.

Android Android Araçlar
5 ( 174 puan )
Fiyat: $0
İsim Fonts
Yapımcı Luminar
Tür Araçlar
Boyut 26M
Versiyon 2.3.12
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fonts is the most famous version in the Fonts series of publisher Luminar
Mod Version 2.3.12
Total installs 5,000,000

♔Yazı Tipleri, kullanıcıların sistemdeki tüm yazı tiplerini, her bir satırı için daha fazla yeni güzelliğe sahip olmak için belirtilen çeşitli türlere veya stillere değiştirmelerine yardımcı olacaktır. Bununla ilgili harika olan şey, birçok platformun geniş desteğine sahip olmasıdır, böylece kullanıcılar yazı tipi aracılığıyla dolaşabilir ve insanlar üzerinde bir izlenim bırakabilir. Hepsinden iyisi, uygulama sayısız yeni yazı tipiyle sürekli güncellenecek ve ayrıca birçok uluslararası dili destekleyecek, böylece her bir karakteri güzel olacak.

YENİ FONTLAR İÇİN BASİT KURULUM VE KURULUM

Yazı tiplerini değiştirmek ve halk üzerinde etki sahibi olmak genellikle karmaşık ayarları gerektirir, ancak ♔Font’lar sadece birkaç basit dokunuşla her şeyi kolay ve anlaşılır hale getirir. Ayrıca, kullanıcıların kişisel kullanıcı deneyimlerini değiştirmek için internetten sürekli olarak yeni yazı tiplerini içe aktarmaları için bir aracı görevi görür. Üstelik tüm bu yazı tipleri, sosyal ağ platformları veya popüler mesajlaşma uygulamaları başta olmak üzere her yerde yaygın olarak kullanılabilir.

♔Fonts: Instagram, Whatsapp için Yazı Tipleri ve Yazı Tipi ♔Fonts: Instagram, Whatsapp için Yazı Tipleri ve Yazı Tipi

MUHTEŞEM YAZI TİPİ SEÇENEKLERİ KÜTÜPHANESİ

Uygulamadaki yazı tipi kitaplığı, kullanıcıların her bir yazı tipinin değişimini veya ayırt edici stilini keşfetmesi ve görmesi için sayısız farklı seçeneğe sahip olacaktır. Her birim, ismine yakışan ve kullanıcıların büyük harf veya küçük harf arasındaki farkı anlayabilmeleri için bir alfabe ile gelen ayrı bir güzellik yayar. Bazı yazı tipleri, dinamik olarak metin veya mesaj eklemek için benzersiz emojileri de entegre eder.

KLAVYE ÜZERİNDEN KOLAYLIKLA YENİ YAZI TİPLERİNİ DEĞİŞTİRİN

♔Font’lar, kullanıcının esnekliğini bir sonraki düzeye taşımak için birçok yeni mekanizma kullanır, hatta yazarken klavye aracılığıyla yazı tiplerini değiştirmelerine izin verir. Bu özellik, klavyenin arayüzüne otomatik olarak entegre olacak ve her metnin veya paragrafın yazı tipini doğrudan değiştirebilecekler. Her şey kullanıcı dostudur ve kullanıcılar sistem üzerinden hızlı erişim için favori yazı tiplerini işaretleyebilir.

DUYGUSAL METİNLER İÇİN ÇEŞİTLİ YAZI TİPLERİNİ BİRLEŞTİRİN

Kullanıcılar, belirli bir stili eşzamanlı olarak takip etmek yerine, her paragrafa doğrudan birden çok yazı tipi ekleyebilir. Uygulamanın, kullanıcıların birçok bireysel kelime için sıra dışı desenler veya tasarımlar oluşturmasına veya çeşitlendirmesine yardımcı olabilmesi mükemmel bir yetenektir. Tabii ki, sosyal ağlarda hikayeler yayınlarken işleri canlı ve havalı hale getirmek için yazı tipinden emojiler veya özel semboller ekleyebilirler.

HİKAYELERLE ARKADAŞINIZA SÜRPRİZ YAPIN

Sosyal medya platformlarındaki tüm hikayeler ♔Fonts desteğine sahip olacak, böylece kullanıcılar hikayeler için birçok yeni yazı tipini özgürce ekleyebilecekler. Ayrıca, metni varsayılan yazı tiplerinden daha güzel hale getirmek için renkleri değiştirebilir veya birçok varyasyon ekleyebilirler. Ayrıca kullanıcılar belirli yazı tipleri için birden fazla dil kullanabilirler ve hikayelerdeki her anlamın vurgulanması için pürüzsüz ve dinamik şekillerde görüneceklerdir.

♔Fonts: Instagram, Whatsapp için Yazı Tipleri ve Yazı Tipi ♔Fonts: Instagram, Whatsapp için Yazı Tipleri ve Yazı Tipi

YENİ YAZI TASARIMLARI VE SİSTEME İTHALAT

Kullanıcılar tasarımlarında yeni fontlar kullanmak istiyorsa öncelikle uyumlu bir yapı oluşturmalıdır. Dosya gerekli formatta olduğunda, kullanıcı içe aktarma için hazırlanabilir ve sistemin klavye için yeni karakter türlerini tanımasını sağlayabilir. Elbette, her tür kullanıcıya özel yazı tipi için çekici ve pürüzsüz bir güzellik oluşturmak için yazı tipindeki bazı ayrıntıları otomatik olarak düzeltecektir.

♔Fonts, yalnızca basit bir yazı tipi değiştirme uygulamasıdır, ancak verimliliği veya esnekliği, kullanıcıların şık ve canlı metinler oluşturması için mükemmeldir. Sadece bu değil, kullanıcıların ihtiyaç duydukları her yerde özel metin kullanabilmeleri için çok fazla desteği veya geniş uyumluluğu vardır.

  • Kullanıcıların mesajlarda, metinlerde veya hikayelerde kullanmaları için farklı güzelliğe ve stillere sahip geniş bir özel metin yelpazesi.
  • Her yazı tipinden benzersiz tasarımlar ve herhangi bir hata veya görüntüleme hatası olmadan kolaylıkla hikaye yayınlamak için tüm sosyal platformları destekler.
  • Kullanıcıların basit eylemlerle internetten yeni özel metinleri sisteme aktarmaları için bir aracı olarak hareket edin.
  • Uygulamaya erişim olmadan hızlı yazı tipi seçimi için yerleşik klavye ekranı. Ayrıca, kullanıcıların paragrafın mevcut metninin yazı tipini değiştirmesine yardımcı olur.
  • Olağanüstü tasarımları ve geniş bir dil yelpazesiyle her gün yeni yazı tipleri, sorunsuz bir deneyimi destekler.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız Fonts ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir