Fonts Type
Fonts Type

Fonts Type v2.5.210904 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Yazı Tipleri - Yazı Tipleri Klavye, klavye stillerini yeni yazı tipleriyle birleştiren, harika bir kullanıcı deneyimi sağlayan heyecan verici bir uygulamadır ve bu, tasarımınızın yaratıcı sürecine büyük ölçüde yardımcı olur.

Android Android Araçlar
4 ( 460 puan )
Fiyat: $0
İsim Fonts Type
Yapımcı FontsType com
Tür Araçlar
Boyut 12M
Versiyon 2.5.210904
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fonts Type is the most famous version in the Fonts Type series of publisher FontsType com
Mod Version 2.5.210904
Total installs 1,000,000

İndir (12M)

Uygulama, kullanıcıların klavye setleri için birçok seçeneğe sahip olmalarına yardımcı olmak için birçok güzel yazı tipi sunar. Yazı tiplerinin güzel tasarımı harika bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Herkes kendi klavye stilini tasarlayabilir. Rastgele veya beğeninize göre seçebileceğiniz birçok renk ve tema var. Yazı Tipi Türü – Yazı Tipleri Klavye yazı tipleri yalnızca Latince imzalı dilleri destekler; diğer diller garanti edilmez.

Yazı Tipi Tipi – Yazı Tipi Klavyesi Yazı Tipi Tipi – Yazı Tipi Klavyesi

SEÇMENİZ İÇİN BİRÇOK YENİ FON

Uygulama, oyunculara çeşitli farklı yazı tipleri ve yazı tipleri sağlar. Kullanıcılar, istedikleri renklerle birlikte favori yazı tiplerini seçmekte özgürdürler. Ek olarak, Fonts Type – Fonts Keyboard, kullandığınız cihazın yazı tipini zenginleştiren başka birçok harika emojiye de sahiptir. Yazı tiplerinin, renklerin ve benzersiz simgelerin birleşimi, kullanımı daha keyifli hale getiren güzel bir klavye oluşturur.

ÇOK EĞLENCELİ İSİM YARATIN

Fonts Type – Fonts Keyboard’un getirdiği özelliklerle, başkalarının dikkatini çeken, benzersiz tasarımlara sahip birçok isim yaratacaksınız. İlginç oyun adları ayrıca oyunun değerini daha fazla artırmaya yardımcı olur ve daha fazla insanın katılmak istemesini sağlar. Bu uygulama, iyi durum satırları yazmanıza yardımcı olur ve hikayeler de daha çekici ve çekici hale gelir. Onun sayesinde videolar veya mesajlar da sevimli, sevimli ve benzersiz hale geliyor.

Yazı Tipi Tipi – Yazı Tipi Klavyesi Yazı Tipi Tipi – Yazı Tipi Klavyesi

KENDİNİZE ŞIK BİR KLAVYE YARATIN

Kendi klavyenizi oluşturmak için zengin hayal gücünüzü kullanın. Bu uygulama sayesinde el yazınız da cihazdaki klavye perküsyonuyla senkronize edilir. Veya güzel fotoğraflarınızla birlikte kendi güzel klavyenizi de getirin. Kendi kişiselleştirilmiş klavyeniz, benzersiz profilinizi ve başka hiç kimsenin eşleştiremeyeceği bilgileri oluşturur.

FARKLI TEMALAR ÜZERİNE TASARLANMIŞTIR

Eşsiz klavyeler oluşturmak için hayatınızdaki çeşitli temaları kullanın. Noel, Ay Yeni Yılı, Sevgililer Günü temaları ile … yılın tüm durumlarına uygun klavyeler yaratmak için. Bu, kullanıcıyı daha heyecanlı ve ilgili hale getirir. Özelleştirilebilir açık ve koyu modlara sahip çeşitli farklı temalar, kullanıcıların istedikleri klavye modellerini özgürce seçmelerine yardımcı olur. Ayrıca, kullanım için heyecan duygusu getiren yeni renkli klavyeler oluşturmak için çeşitli renklerle birleşir.

Bu uygulama yalnızca farklı yazı tiplerine ve simgelere sahip tüm cihazları destekler. Uygulama, kullanıcılara harika bir deneyim yaşattığı için çok sayıda övgü aldı. Güzel, sevimli yazı tipi tasarımı, kişisel sayfanın durum satırlarını son derece çekici hale getirir. Uygulama ayrıca kullanıcılara mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için her zaman hataları düzeltmeye ve özellikleri yükseltmeye çalışır.

Yazı Tipi Tipi – Yazı Tipi Klavyesi Yazı Tipi Tipi – Yazı Tipi Klavyesi

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulamanın sağladığı yazı tipi örneklerini özgürce seçin.
  • Bu yeni klavye seti ile benzersiz isimler oluşturun.
  • Kendiniz için benzersiz bir klavye tasarlayın.
  • Kullanımı basit, kolay ve herkesin kullanması için.
  • Kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için uygulamanın özelliklerini geliştiririm .
  • Yeni açık ve koyu renklerle birleştirilmiş farklı temalara dayalı çeşitli klavye stilleri oluşturun.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Fonts Type ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir