Followers Assistant
Followers Assistant

Followers Assistant v32.0 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Followers Assistant, bir not içinde tek bir dokunuşla takipçileri kitlesel olarak yok etmek için mükemmel bir araçtır. Ayrıca, takipçileriniz hakkında daha fazla bilgi sağlar.

Android Android Araçlar
4 ( 577 puan )
Fiyat: $0
İsim Followers Assistant
Yapımcı Followers Assistant Team
Tür Araçlar
Boyut 6.3M
Versiyon 32.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Followers Assistant is the most famous version in the Followers Assistant series of publisher Followers Assistant Team
Mod Version 32.0
Total installs 100,000+

İndir (6.3M)

Sosyal platformlarda işini olabildiğince optimize etmek isteyen biriyseniz, sizi etkin bir şekilde destekleyecek olan Followers Assistant olacaktır. Bununla birlikte, kullanıcılar takipçileriniz ve takip ettiğiniz kişiler hakkında en eksiksiz ve ayrıntılı bilgileri görebilir. Listelemeye izin verme gibi üstün özellikleri ile toplu takipten çıkarmanın yanı sıra sizi takip etmeyen hesaplar da bu uygulamadan dünya genelindeki kullanıcıların yoğun ilgisini çeken en kullanışlı ve akıllı özellikler haline geliyor.

Takipçi Asistanı

TOPLU İPTAL ÖZELLİKLERİ

Bu uygulamaya atıfta bulunarak, aynı anda birçok hesabı toplu takipten çıkarma özelliğini göz ardı edemeyiz. Kullanıcılar artık düşünmek ve onları listeden çıkarmaya başlamak için biraz zaman kazandıklarından bu bir çılgınlık haline geliyor. Özellikle, sizinle nadiren etkileşime giren, gönderilerinize duygu veya yorum bırakan takipçileri otomatik olarak siler, yakın arkadaşlarınız ve ailenizle çakışacak şekilde rastgele silmez.

ÖNCELİK LİSTESİ

Bununla birlikte, bazı durumlarda, kullanıcının önemli kişileri varsa, ancak çalışmak veya çocuk bakmakla çok meşgul olması nedeniyle sosyal ağlarda çok az etkileşimi varsa, çok fazla endişelenmeyin. Followers Assistant, bu gibi durumlarda son derece optimal olan özel özelliklere zaten sahiptir. Tam olarak, kullanıcılar beyaz listeye veya başka bir deyişle yıldız işaretli listeye geçmelidir.

Takipçi Asistanı

Özellikle burada hesap sahibinin beğenisini kazanan isimleri listeleyebilirsiniz. Bu hesaplarla, bir kez bu listede listelenirse, bir daha asla takipçileriniz topluluğundan dışlanmayacakları anlamına gelir. Bu, önemli bir kullanıcının kendi kişiselleştirilmiş favori listesidir.

İZLEDİĞİNİZ HESAPLARI İPTAL ETMEK İÇİN SAĞLAYIN

Burada durmayan Followers Assistant ayrıca size sıcak bilgiler verir ve dikkatinizi çekeceğinden emin olabilirsiniz. Son zamanlarda sizi takip etmeyi bırakanları gösteren özellikten başka bir yere bakmayın. Bu bilgilerle, hangi hesapların hala sizi takip ettiğini ve hangilerinin sizi takip etmeyi bıraktığını kolayca görebilirsiniz. Bununla birlikte daha belirli bir takipçi sayısı var. Bu mesajı aldığınızda bunlar sevinçler veya üzüntüler olabilir.

SİZİ TAKİP EDEN HESAPLARIN LİSTESİ

Sadece bu değil, Followers Assistant’ın getirdiği birçok liste var. Özellikle takip ettiğiniz kişilerin oluşturduğu topluluk da dikkat edilmesi gereken önemli listelerden biridir. Bu nedenle makaleler genellikle her gün okuduğunuz mesaj panosunda görünecektir. Ayrıca takip etmediğin arkadaşların varlığı var ama o kişinin hesabı hala sessizce senin güncellemelerini, günlük ve saatlik hayatını izliyor.

Takipçi Asistanı

KARŞILIKLI TOPLUM İZLEME

Ayrıca, sürekli olarak Followers Assistant, kullanıcılara mümkün olduğunca mükemmel ve beklenmedik bir deneyim sunar. Beni Takip Etme Geri Listesinin varlığından bahsetmiyorum bile. Burada, takip etmenize rağmen hesabınıza geri dönmeyen tüm insanları tanıyacaksınız. Son olarak, şimdiye kadarki tam listenin gelişi, Mutual. Kullanıcılar bu sosyal platformda her iki tarafın da birbirinin hayatını hangi hesaplardan takip ettiği hakkında bilgi alır.

– Sizi takip eden, ancak bir seferde en fazla 50 olan diğer kullanıcıların toplu imhası.
– Güncellemeler aracılığıyla günlük, saatlik takip ettiğiniz kişilerin listesi.
– Hesap topluluğu, son zamanlarda kullanıcıların hesaplarını takip etmeyi bıraktı.
– Arkadaş grubu ve düşman hem birbirini izliyor hem de son derece iyi etkileşim kuruyor.
– Takip etmeseniz de sizi bir yönden takip eden hesaplar da gösterilir.


İndir (6.3M)

Artık indirmeye hazırsınız Followers Assistant ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir