Folder Player Pro
Folder Player Pro

Folder Player Pro v4.20 APK indir (Ücretsiz) 2022

Folder Player Pro, kullanıcının kuyruğunda bir veya daha fazla çalma listesi geliştirerek beğeninize tam bir dinleme deneyimi sunar. Pazar trendini takiben, favori etiketleri içe veya dışa aktarma ve yeni modda daha büyük klasör açma gibi yeni güncel

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 645 puan )
Fiyat: $0
İsim Folder Player Pro
Yapımcı Peter Shashkin
Tür Müzik ve Ses
Boyut 4MB
Versiyon 4.20
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Folder Player Pro is the most famous version in the Folder Player Pro series of publisher Peter Shashkin
Mod Version 4.20
Total installs 5,000+

Folder Player Pro, kullanıcının kuyruğunda bir veya daha fazla çalma listesi geliştirerek beğeninize tam bir dinleme deneyimi sunar. Pazar trendini takiben, favori etiketleri içe veya dışa aktarma ve yeni modda daha büyük klasör açma gibi yeni güncellemeler aldı. Ayrıca, bazı modellerde kurulum sırasında karşılaşılan sürüm düzeltmeleri vardır. Birlikte başlayan yeni bir yolculuğa hazır gibi görünüyor!

YENİ FAVORİLER EKLE

Bu, birden fazla çalma listesi oluşturma olanağı sunan sınırsız bir etiketleme alanıdır. Bunları türe göre ayırın ve ruh halinize uygun şarkılar çalın! Kişiselleştirilmiş çalma listelerinize yapılan güncellemeler önceliklidir ve Folder Player Pro, düzenli olarak keyif aldığınız türleri hatırlar ve hızla mükemmel önerilerde bulunur.

Klasör Oynatıcı Pro Klasör Oynatıcı Pro

BAZI TEMEL FONKSİYONLAR

Folder Player Pro’nun işlevler sistemi, daha sonra yeni şarkılara yer açmak için çalınan parçayı otomatik olarak filtreler ve ardından döngüyü yeniden başlatırlar. Güç kesildiğinde, müzik çalar da otomatik olarak kapanır. Ayarlar bölümünde, dinleme klasörü bittiğinde başka bir klasörün çalınmasını ayarlamak için ilginç seçenekler bulacaksınız. Dikkat çeken şey, yeni M3U için eklenen destek.

PRO VERSİYONUN ÖZELLİKLERİ

Folder Player Pro’yu özel yapan, diğer sürümlerde bulunmayan birkaç özelliktir. Çalma listesi çalmaya devam edecek; izleri tam bir dizin ağacında veya ayrı bir dosyada düzenlenebilir. Çalışıyorsan ve tek başına tadını çıkarmak istiyorsan, sorun değil; Bluetooth kulaklıklarla müzik dinlemeyi veya arabanıza kablosuz olarak bağlanmayı destekliyoruz!

Klasör Oynatıcı Pro

ARAYÜZDE YENİ ÖZELLEŞTİRME

last.fm ile işbirliği, kanalı daha ilginç hale getirecek. Gelen aramaları kapatmıyoruz; müzik geçici olarak duraklar, er, arama tulum gelene kadar önemli c’yi kaçırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. İki sıralı veya rastgele oynatma modu, ayarları açın ve gerekirse yapılandırmayı ayarlamayı seçin. Ekolayzır adı verilen bir set aracılığıyla filtrelenen her şarkı daha da iyi hale gelir. Daha fazla yeni müzik arayın ve bunları atlamak istiyorsanız, onlara iki kez dokunun!

MÜZİK ALANI DENEYİMİ İÇİN YOLCULUĞA BAŞLAMAK

Folder Player Pro, minyatür bir konser gibi tam işlevselliğe sahip profesyonel bir müzik çalar sağlama konusunda her zaman iyi bir iş çıkaracaktır, kullanıcılar bu deneyimden memnun kalacaklardır. Bu harika ses. Sorular ve puanlar lütfen yorumlar bölümünde saklayınız; gelecek sürümler için tavsiyeye ihtiyacımız var. Bu büyülü müzik alanında rahatlatıcı bir an geçirmenizi dilerim!


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Folder Player Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir