FOG
FOG

FOG – MOBA Battle Royale v0.46.1 APK (En Son) indir 2022

FOG – MOBA Battle Royale Game, oyuncuları bir ortaçağ ortamında tehlikeli sisli bir dünyaya götürüyor. Burası sizi karanlık ve sihir gezegenine davet ediyor. Önceki hayatınızı sürdürmek için yok etmeniz gereken nesnelerdir. Nihai hedefiniz şampiyonlu

Android Android Aksiyon
4 ( 216 puan )
Fiyat: $0
İsim FOG
Yapımcı PLAYNETA LIMITED
Tür Aksiyon
Boyut 102M
Versiyon 0.46.1
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
FOG is the most famous version in the FOG series of publisher PLAYNETA LIMITED
Mod Version 0.46.1
Total installs 1,000,000+

FOG – MOBA Battle Royale Game, oyuncuları bir ortaçağ ortamında tehlikeli sisli bir dünyaya götürüyor. Burası sizi karanlık ve sihir gezegenine davet ediyor. Önceki hayatınızı sürdürmek için yok etmeniz gereken nesnelerdir. Nihai hedefiniz şampiyonluk kupasını kazanmak ve prestijli sıralamalara kaydolmaktır. Sizi desteklemek son derece keskin bir silah sistemidir.

SİS - MOBA Battle Royale Oyunu

KORKUNÇ UZAY

Bu, MOBA özelliklerinin benzersiz bir kombinasyonudur; birçok farklı oyuncunun katılımıyla ve geleneksel bir rol yapma oyun sistemi ile çevrimiçi sistemde yoğun bir savaş arenası olarak bilinir. Tam bir fantezi alanı, sizi ilk adımdan itibaren korkutucu zorluklara götürecektir. Bu sonuçsuz savaşta hayatınızı garanti edebilir misiniz?

SİS - MOBA Battle Royale Oyunu

RUH KATİLLERİ

FOG’un sizin için çizdiği yer, masallar diyarı gibi büyülü bir dünya. Ama burası kötülüğün karası, ölümle kaplı. Karakterin etrafında, oyuncunun her an ölümüne neden olabilecek ürkütücü ruhlar ve sisler vardır. Bu yüzden size vereceğimiz ilk uyarı sisten uzak durmanızdır, yoksa ölüm hemen yanınızda olacaktır.

SİS - MOBA Battle Royale Oyunu

ORTAÇAĞDAN ÖZEL SİLAHLAR

Buna ek olarak, bunun aynı zamanda çok benzersiz ve etkileyici bir ortaçağ ortamı olduğu söyleniyor. Bundan esinlenerek, çevredeki tapınaklar cesur ortaçağ renkleriyle oyulmuştur. Ayrıca FOG size eski Orta Çağ’dan kalma silahlar da veriyor. Oyuncular istedikleri silahı almayı seçerler: yay, kılıç ve hatta mızrak. Bunlar, rakibinizi en hızlı ve en kolay şekilde yok etmenize yardımcı olacak en iyi aslar olacak.

SİS - MOBA Battle Royale Oyunu

VAHŞİ CANAVARLAR

SİS’te karşınıza sisin yanı sıra canavarlar ve garip yaratıklar çıkıyor. Bu keşif yolculuğunda sürekli olarak engeller ve yolunuza engel olurlar. Hatta birçok müttefikle birlikte ortaya çıktılar, yalnız değiller. Bu gerçekten de oyunun oyuncular için sahip olduğu büyük bir meydan okuma olacak. Bu dünyaya yeni girdiysen hiç zorluk çekmezsin,

BÜYÜ TIP BİR İLAÇTIR

Böyle zor durumlarda, FOG, oyunculara herkesin sahip olmak istediği bir ilaca benzeyen sihirli iksir sunar. İçerseniz, oyuncu önünde beliren güçlü düşmanların saldırısından kurtulabilir. Orada durmadan, sihirli iksirlerle oyuncular onlara acılı ölüm ve acılı kalıcı yıkım da getiriyor.

SİS - MOBA Battle Royale Oyunu

İLGİ BAŞARISI VAR

Oyuncuların her zaman bu yere hükmetme, yolunda duran herkesi yok etme hırsları vardır, ancak işler o kadar kolay görünmüyor. Birçok gizemli yer, bulmacaları keşfetmeniz ve çözmeniz için size ihtiyaç duyuyor. Ayrıca, sihirli eserler de oyuncunun herhangi bir zamanda gitmesine izin vermez. Sadece bu değil, destansı patron her zaman size saldırmak için uygun bir fırsat bekliyor.

– Büyücüler ve şövalyelerin gizemli çağına geri dönmek için uzayda ve zamanda yolculuk yapın.
– Korkunç sis ve sihirli patronlarla yüzleşin.
– Karanlığı cezalandırmak ve hayatınızı hızla kurtarmak için sihirli bir iksir kullanın.
– Orta Çağ’dan bir silah seçin ve onu yeni bir seviyeye yükseltin, yeterli bir sağ kolu olun.


İndir (102M)

Artık indirmeye hazırsınız FOG ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir