Flyers Maker
Flyers Maker

Flyer Maker v85.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Flyers, Poster Maker, Design, kullanımı çok basit ve aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce el ilanı şablonuna sahip, kolay bir el ilanı oluşturucusudur. Yaratıcı poster şablonları tasarlayabilir ve bunları birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde

Android Android Araçlar
5 ( 394 puan )
Fiyat: $0
İsim Flyers Maker
Yapımcı Apps You Love
Tür Araçlar
Boyut 18M
Versiyon 85.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Flyers Maker is the most famous version in the Flyers Maker series of publisher Apps You Love
Mod Version 85.0

İndir (18M)

Flyers, Poster Maker, Design, kullanımı çok basit ve aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce el ilanı şablonuna sahip, kolay bir el ilanı oluşturucusudur. Yaratıcı poster şablonları tasarlayabilir ve bunları birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uygulama, poster sanatını düzenlemeniz ve oluşturmanız için size birçok arka plan ve yazı tipi sağlar.

El İlanları, Afiş Yapıcı, Tasarım

TAMAMEN ÜCRETSİZ POSTER VE GRAFİK TASARIMLAR OLUŞTURUN

Flyers, Poster Maker, Design ile işiniz için posterler veya el ilanları yapması için birini işe almak için para harcamak zorunda kalmayacaksınız ve yine de çekici reklam posterleriniz olacak. Uygulamanın yenilikçi poster şablonlarını kullanarak işinizi özelleştirebilir ve büyütebilirsiniz. Mükemmel el ilanları oluşturmak ve sahip olmak için grafik tasarım becerilerine ihtiyacınız olmayacak ve benzersiz grafik oluşturucu portföyünüzü bir sonraki seviyeye taşıyacak.

El İlanları, Afiş Yapıcı, Tasarım El İlanları, Afiş Yapıcı, Tasarım

MUHTEŞEM REKLAM OLUŞTURUCU

El İlanları, Poster Yapıcı, Tasarım, işletme ürünleriniz ve hizmetleriniz için reklamlar oluşturmak için en iyi el ilanı ve poster gönderimidir. Bu reklam platformu, sosyal medya pazarlamasında basit ama etkili ve pratiktir. Buna ek olarak, uygulama ayrıca etkinlik afişleri, doğum günü el ilanları, festival afişleri, restoran menüleri vb. el ilanlarını düzenlemeniz ve oluşturmanız için çeşitli araçlar içerir.

Animasyonlu afişler, basit bir afiş oluşturucu ile oluşturulabilir; kullanıma hazır banner şablonları, şirketinizin logosunu web sitesinin veya blogun ilk sayfasına yerleştirmenize olanak tanır. Uygulama, kendiniz için unutulmaz bir deneyim yaratmanıza olanak tanıyan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli promosyon posterleri sunar.

El İlanları, Afiş Yapıcı, Tasarım El İlanları, Afiş Yapıcı, Tasarım

ANA ÖZELLİKLER

  • Farklı filtreler, efektler, arka planlar, yazı tipleri ve kolay düzenleme ile ürünlerinizi sosyal medyada sergilemek için pazarlama posteri oluşturucu.
  • Promosyon ve festival afişi oluşturucu: bayram tebriklerini veya iş reklamlarını son derece hızlı bir şekilde tasarlayın ve şirketinizi verimli bir şekilde tanıtın.
  • Markanızı ve merkezinizi tanıtmak için net afiş şablonlarıyla basit afişler oluşturun, uygulamanın afiş oluşturucusu pazarlama uzmanlarına harika bir deneyim yaşatacak.
  • Güzel posterler oluşturmak için çeşitli fotoğraf düzenleme araçlarıyla reklamlar oluşturun: tipografi posterleri, restoran menüleri, satış el ilanları, emlak el ilanları, Facebook reklamları vb.
  • Hiçbir tasarım becerisi gerekmez ve yerleşik şablonlar ve basit ve kolay erişilebilir bir grafik oluşturucu ile işletmenizin kalitesini ve markalaşmasını bir sonraki düzeye taşımaya devam edin.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız Flyers Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir