Flux
Flux

Flux – Substratum Theme v6.3.1 APK (Yamalı) indir 2022


Flux – Substratum Theme, telefon arayüzünü değiştiren bir uygulamadır. Akıllı telefon kullananların sayısı artıyor ve telefonunuzun ekranını güncellemek çok önemli.

Android Android Araçlar
5 ( 733 puan )
Fiyat: $0
İsim Flux
Yapımcı giannisgx89
Tür Araçlar
Boyut 21M
Versiyon 6.3.1
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Flux is the most famous version in the Flux series of publisher giannisgx89
Mod Version 6.3.1
Total installs 10,000

İndir (21M)

Android telefonunuzu bir süre kullandıktan sonra, kullanırken can sıkıntısı yaşamamak için arayüzü yenilemeniz ve değiştirmeniz gerekebilir. Çoğu Android cihazı, ayarlarda varsayılan arayüze sahip olacaktır, ancak yüksek bir estetiğe sahipseniz ve telefonunuzun diğerlerinden farklı olmasını istiyorsanız, yalnızca Flux – Substratum Theme’de bulunan tamamen yeni görünümleri deneyin. Birbirinden farklı renkleri ile deneyimledikten sonra sizi yarı yolda bırakmayacağına söz veren farklı tarzlarda benzersiz fikirler bulacaksınız.

RENK ÇEŞİTLİLİĞİ

Telaşlı değil ve kullanıcıların bildiği önceki uygulamalar gibi birçok tema görünüyor, bu sürümde üretici yalnızca bir tema yayınladı. İlk bakışta oldukça sıkıcı gelebilir çünkü konu artık eskisi kadar zengin değil ve herkes özgürce seçebiliyor. Yine de ilk sürümde üretici, monoton etkiler yaratmadan her iki faktörü de dengeleyecek, aynı zamanda uygulamanın getirdiği keyif duygusunu da artıracak.

Android telefon duvar kağıtlarının çoğu, basit yeşil ve maviden sıçramalar, çöl kumları veya sarmal renk bantları gibi daha karmaşık renklere kadar ana renklere sahip olacaktır. Üretici, bu geri dönüşü, koyu mavi arka plan, siyah arka plan veya koyu gri arka plan gibi lüks ama basit renklerle geliştirdi ve yükseltti.

Flux – Substratum Teması Flux – Substratum Teması Flux – Substratum Teması

ÖZEL VE ​​YARATICI

Diğer ücretsiz uygulamaların aksine, bu sürümde ona sahip olmak için küçük bir miktar para harcamanız gerekecek, ancak sunduğu özel özellikler kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Kendi fikirlerinizle, nihai görünümü mükemmelleştirmek için kişiselleştirmekten ve hayal etmekten çekinmeyin. Daha önce benzer bir sürüm kullandıysanız Flux White, Flux – Substratum Theme kullanımı aynıdır.

Sanatsal bir tema oluşturmak da kullanıcı heyecanını artırmanın bir yoludur; rengin getirdiği canlılığı sevenler her zaman “cep telefonlarını” yenileyecekler. Yaratıcılıklarını serbest bırakabilmek için yeni şeylere ihtiyaçları olacak. Kullanıcıların değiştirebileceği temalara sahip olmak yerine, üretici yalnızca birçok farklı ana renge sahip bir temaya izin vermeyi kabul etti; bu küçük bir değişiklik ama kullananlar için de çok faydalı.

Flux – Substratum Teması

ESNEK KLAVYE

Sabit temaların çoğunun telefon temasının değiştirilmesine izin vereceği görülüyor, ancak klavye konusunda neredeyse indirilmesi gerekiyor, bu nedenle klavyeyi değiştirmek oldukça zaman alıcı ve elverişsiz olacak. Bu uygulama ile bunu yapmanız gerekmeyecek ve çok fazla indirme, telefon alanınızı tüketme ve aynı zamanda zaman kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Göz alıcı klavyeler oluşturmak da telefonunuzu kullanırken sizi daha da heyecanlandıran bir etkendir; sadece bu sürümü indirin ve telefonunuz için birlik oluşturacaktır.

BENZERSİZ ÖZELLİKLER

Üretici, Flux – Substratum Theme’i mükemmel hale getirmek için sürekli olarak günceller ve birçok yeni özellik ekler. Kullanıcılar tarafından sağlanan öneri ve incelemelerle android çerçevesini iyileştirme, çeviriciler, mesajlar, kişiler ve google sistemindeki hataları düzeltme gibi sürümler yayınladılar.

Flux – Substratum Theme’nin arayüzü çoğu zaman alınan geri bildirimlerin kullanımı kolaydır, kullanımı kolaydır, hala biraz kafa karıştırıcı olan bazı alt bölümler vardır, ancak dikkatli bir şekilde öğrenirseniz, yine de ustalaşabilirsiniz. Telefonunuz için eğlenceli deneyimler ve süslemeler seviyorsanız, bu uygulama sizi mutlu edecek.

Flux – Substratum Teması

ANA ÖZELLİKLER

  • Kişisel tarzınıza göre birçok benzersiz fikirle arayüzü değiştirin
  • Klasikten canlıya kadar birçok renk içeren tek bir tema
  • Klavyeyi beğeninize göre değiştirin
  • Benzersiz güncelleme sonrası özelliği
  • Kullanmaya olan ilgiyi artırmak için kendi temanızı oluşturun.


İndir (21M)

Artık indirmeye hazırsınız Flux ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdangiannisgx89

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir