Flux White
Flux White

Flux White – Substratum Theme v4.9.2 APK (Yamalı) indir 2022


Flux White, cihazınızın uygulamalarını istediğiniz vurguyla etkileyen etkileyici kaplamalar sunar. Kurulum adımlarını takip ederseniz uygulayabilirsiniz ve duvar kağıdı, animasyon gibi birçok kaynak sizi bekliyor.

Android Android Araçlar
4 ( 313 puan )
Fiyat: $0
İsim Flux White
Yapımcı giannisgx89
Tür Araçlar
Boyut 17M
Versiyon 4.9.2
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Flux White is the most famous version in the Flux White series of publisher giannisgx89
Mod Version 4.9.2
Total installs 10,000

İndir (17M)

Flux White, uygulamalarınızın renklerini bindirmeler aracılığıyla daha canlı hale getirebileceğiniz bir alt tema uygulamasıdır. Kararlı bir şekilde çalışmak ve kaplamaları başarılı bir şekilde uygulamak için kullanırken birçok adımı izlemeniz gerekecektir. Aynı zamanda, bindirmelerin yanı sıra cihazınızı öne çıkarmak için başka birçok seçenek var.

ANDROID 12 İÇİN BİRÇOK YENİ SEÇENEK

Android 12 kullanıcısıysanız, Flux White’ı kullanma konusunda endişelenmenize gerek yok. Uygulamanıza bindirmeleri uygularken uygulama Android 12 ile tamamen uyumludur. Aynı zamanda uygulamayı kullanmaya başladığınızda göreceğiniz ilginç bir şey de sistem UI bölümündeki seçim listenizin arttırılmış olmasıdır. Bu özellik yalnızca Android 12 kullanan cihazlarda görünür, bu nedenle uygulamaya yönelik yeni özellikleri kaçırmamalısınız.

Flux White – Substratum Teması Flux White – Substratum Teması Flux White – Substratum Teması

CİHAZINIZA YENİ RENKLER GETİRİN

Flux White ile denemeler yaptığınızda, cihazınızdaki simgeleri daha etkileyici hale getiren birçok kaplama bulacaksınız. Bir uygulamanın özelliklerinde simge görünümünden simge görünümüne renk değiştikçe, kullandığınızda aksanları belirli bir değişikliğe sahip olacaktır. Ayrıca, bu uygulamanın özelliğini yaşamak istiyorsanız, bu kaplamaları uygulamak için bazı adımları izlemeniz gerekir.

YALNIZCA ALTYAPI MOTORU İLE İYİ ÇALIŞIR

Flux White’ı indirdikten sonra, bir simge paketine benzer şekilde cihazınıza uygulayabilmeniz için bunun yalnızca bir bindirme paketi olduğunu anlamanız gerekir. Başka bir deyişle, özelliklerini çalıştırmak ve kullanmak için başlatıcıya benzer bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Alt tabaka tema motorunu kurmanız gerekecek; Bu operatör uygulamasını yükledikten sonra, indirme işlemini tamamladığınız önceki uygulamayı kullanacaksınız.

Flux White – Substratum Teması

BAŞVURU AŞAMALARI TAMAMEN BASİTTİR

Kendinize cihazınızda tamamen etkileyici bir yer paylaşımı sağlayabileceğiniz adımlar, birkaç faktöre bağlı kalmalıdır. Substratum tema motoruna girdiğinizde Flux White’ı göreceksiniz ve ardından birçok özellik karşınıza çıkıyor. Dikkat etmeniz gereken ilk faktör sistemdir ve uygulamak istediğiniz rengi veya bildirim metni vurgusunu seçebilirsiniz. Ardından cihazınızı yeniden başlatacak ve uygulamalarınızdaki tema ayrıntılarını kullanmak için uygulama yöneticisine devam edeceksiniz.

CİHAZINIZA SOĞUK DUVAR KAĞITLARI UYGULAYIN

Uygulamada kullanabileceğiniz bindirmelerin yanı sıra, birkaç duvar kağıdı daha bulacaksınız. Uygulamaya ilk eriştiğinizde, yukarıda uyguladığımız özellik, önyükleme animasyonu ve duvar kağıdı olmak üzere bindirmeler dahil üç farklı sekme göreceksiniz. Son sekmeyi seçecek ve uygulayabileceğiniz birçok farklı seçenek göreceksiniz. Aynı zamanda size kilit ekranına, ana ekrana veya her ikisine birden başvurma seçeneği sunar.

Flux White – Substratum Teması

ETKİLEYİCİ BOOT ANİMASYONLARI GETİRİN

Uygulamanın sahip olduğu diğer bir özellik ise, uygulamanın bir demosunu gördüğünüzde yeni bir açılış animasyonu kullanabilmenizdir. Fakat bu özelliği kullanırken dikkat etmeniz gereken bir nokta da cihazı rootlama ihtiyacıdır. Deneyimsiz kişiler için oldukça tehlikeli bir faaliyettir çünkü cihazı kullanılmaya devam edemez hale getirebilir.

Cihaz içi uygulamalara bindirmeler yerleştirmek, aşağıdaki özelliklerin çoğuna sahiptir:

  • Uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak ve özelliklerinden yararlanmak için bir alt katman tema motoru yüklemeniz gerekecek.
  • Uygulamanın aksanlarını ve diğer öğelerini cihazınızda hızla ayarlayacaksınız.
  • Bu bindirmeleri uyguladığınızda değişim tamamen görünür olacak ve seçtiğiniz renklerle kendinizi rahat hissedeceksiniz.
  • Cihaz için kullanabileceğiniz duvar kağıtları sayısı, uygulayabileceğiniz tamamen çeşitlidir ve önyükleme animasyonu, kullanmak için cihazın köklenmesini gerektirir.
  • Sistem kullanıcı arayüzünü değiştirdiğinizde birçok yeni seçenek getirilir ve yalnızca Android 12 cihazlarına uygulanabilir.


İndir (17M)

Artık indirmeye hazırsınız Flux White ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdangiannisgx89

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir