Fluid Walls
Fluid Walls

Fluid Walls v1.9.0 APK (Yamalı) indir 2022


Fluid Walls, çeşitli tür ve renklerde birçok el işi duvar kağıdı sunar. Hepsi 4K kalitesinde ve zamanla sayıları sürekli artıyor.

Android Android Araçlar
4 ( 621 puan )
Fiyat: $0
İsim Fluid Walls
Yapımcı Stark Designs
Tür Araçlar
Boyut 2M
Versiyon 1.9.0
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Fluid Walls is the most famous version in the Fluid Walls series of publisher Stark Designs
Mod Version 1.9.0
Total installs 1,000

İndir (2M)

Fluid Walls, sahip olduğu duvar kağıtları aracılığıyla cihazınızın görünümünü değiştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Özellikle 4K kalitesinde duvar kağıtları bulacaksınız ve kesinlikle birçok farklı cihazla kullanıma uygun olacaklar. Ayrıca duvar kağıdı da birçok farklı kategoriye ait ve kullanıcının tercihlerine uygun renkler taşıyor.

Akışkan Duvarlar – 4K Sıvı Tarzı Duvar Kağıtları Akışkan Duvarlar – 4K Sıvı Tarzı Duvar Kağıtları

GÜNCEL KALİTELİ DUVAR KAĞITLARI

Fluid Walls’da kullanıcılar, keşfedebileceğiniz ve cihazınız için duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz birçok yeni duvar kağıdı bulacaklar. Özellikle, en son sürümde görebileceğiniz duvar kağıtları türleri arasında Amoled, el yapımı duvar kağıtları ve diğer birçok etkileyici arka plan türü bulunur. Elbette, duvar kağıtlarının sayısı sürekli arttıkça, cihazı kullanırken deneyiminizi değiştirebileceksiniz.

YÜKSEK KALİTELİ DUVAR KAĞITLARI KULLANIN

Kullanıcılar, Fluid Walls’ta birçok etkileyici duvar kağıdını tamamen bulabilir ve cihazları için tamamen kolaylıkla kullanabilir. Hepsi 4K kalitesindedir, bu nedenle farklı boyutlardaki ekranlara sahip cihazlarda bunları kullanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu nedenle, basit özellikler ve kapsamlı kaynaklar, kullanıcılar uygulamanın özelliklerini kullanırken dikkat çeken noktalardır.

Akışkan Duvarlar – 4K Sıvı Tarzı Duvar Kağıtları Akışkan Duvarlar – 4K Sıvı Tarzı Duvar Kağıtları

BULACAĞINIZ ÇEŞİTLİ DUVAR KAĞIT TÜRLERİ

Fluid Walls kullandığınızda ilginç bir nokta, bu duvar kağıtlarının tasarımı ve türünün farklı olmasıdır. Dilediğiniz gibi faydalanabileceğiniz ve kullanabileceğiniz farklı renk ve özelliklere sahiptirler. Ayrıca uygulamada bu rengi sevenler için koyu renkli duvar kağıtları da bulunuyor. Elbette, yeni duvar kağıdı uygularken cihazlarda değişiklikleri fark edeceksiniz.

RESİMLER HER ZAMAN GÜNCELLENMELİ

Fluid Walls’da yer alan duvar kağıtlarının sayısının zaman içinde sürekli olarak güncellendiği ve yavaş yavaş ortaya çıkacak olan farklı türler olduğu söylenebilir. Böylece deneyiminiz her zaman taze ve emin olacaktır; bu, kullanıcıların uygulamayı seçmesi için bir faktördür.

Akışkan Duvarlar – 4K Sıvı Tarzı Duvar Kağıtları Akışkan Duvarlar – 4K Sıvı Tarzı Duvar Kağıtları

Kullanıcılar, çeşitli duvar kağıtları ile birçok kullanışlı özellik bulabilir:

  • Uygulama, cihazınızın görünümünü değiştirmeyi ve göz alıcı hale getirmeyi kolaylaştıran birçok el işi duvar kağıdına sahiptir.
  • Tüm duvar kağıtları tamamen 4K kalitesindedir ve farklı cihaz türleri için kullanılabilir.
  • Her duvar kağıdı, kullanıcıların yararlanabileceği ve tercihlerine uygun olanı seçebileceği farklı bir kategoridedir.
  • Uygulamanın sahip olduğu duvar kağıtlarının sayısı zaman içinde sürekli artacak ve benzersizliğini kesinlikle göz ardı edemeyeceksiniz.
  • Uygulamanın yeni versiyonunda kullanıcılar tamamen yeni Amoled duvar kağıtları ve etkileyici miktarda el yapımı duvar kağıtları bulabiliyor.


İndir (2M)

Artık indirmeye hazırsınız Fluid Walls ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStark Designs

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir