Flight Simulator 2d
Flight Simulator 2d

Flight Simulator 2D v1.6.5 APK indir (Sınırsız Para / Tümünün Kilidi Açıldı) 2022


Flight Simulator 2D, birçok kişi tarafından popüler olan modern ve ünlü bir uçuş simülasyon oyunudur. Profesyonel uçuş modları sayesinde oyuncular en heyecan verici uçuşların keyfini çıkaracaklar. Bu, uçma tutkusu olanlar için bir oyundur. Sunduğu be

Android Android Simülasyon
5 ( 900 puan )
Fiyat: $0
İsim Flight Simulator 2d
Yapımcı Tsouchlos Brothers
Tür Simülasyon
Boyut 46M
Versiyon 1.6.5
MOD Sınırsız Para / Tümünün Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Flight Simulator 2d is the most famous version in the Flight Simulator 2d series of publisher Tsouchlos Brothers
Mod Version 1.6.5
Total installs 100,000+

İndir (46M)

Flight Simulator 2D, birçok kişi tarafından popüler olan modern ve ünlü bir uçuş simülasyon oyunudur. Profesyonel uçuş modları sayesinde oyuncular en heyecan verici uçuşların keyfini çıkaracaklar. Bu, uçma tutkusu olanlar için bir oyundur. Sunduğu benzersiz özellikler ile heyecanlı uçuş anlarının tadını çıkarma ve bolca eğlenme fırsatına sahip olacaksınız. Üstelik zihninizi de rahatlatacak ve hayatın baskılarını unutacaksınız.

Flight Simulator 2d – gerçekçi sanal alan simülasyonu Flight Simulator 2d – gerçekçi sanal alan simülasyonu

ÖZEL VE ​​MİLYARLARCA YÖNERGE VAR

Flight Simulator 2d’ye katılırken ister yeni bir oyuncu, ister deneyimli bir oyuncu olun, adım adım belirli ve detaylı bir şekilde uçmanız için yönlendirileceksiniz. Ek olarak, nasıl uçulacağına dair herhangi bir derinlemesine bilgi veya kokpit gibi uçakta bulunan bileşenler en anlaşılır şekilde tanıtılacak ve eğitilecektir. Oyunun sağladığı en önemli ve gerekli bilgileri dinlemeye ve özümsemeye çalışın. Bu, havacılık alanındaki bilginizi genişletmenize yardımcı olacaktır.

OYUNCULARA BİRÇOK EĞLENCE VE ZORLUK GETİRİYOR

Flight Simulator 2d, oyunculara zorlu çalışma ve zorluk anlarını deneyimlemek için eğlenceli bir alan verecek. Ayrıca, zekanızı ve durumları esnek bir şekilde ele almanızı gerektiren birçok heyecan verici görev de getirecektir. Oyunun size sunduğu her meydan okumanın farklı zorluk seviyeleri vardır; her kişinin yeteneğine bağlı olarak, keşfetmek için en uygun grubu seçeceklerdir. Ayrıca her uçuştan sonra ruhunuzun canlandığını, hayatı daha çok sevme ve daha pozitif yaşama hissini hissedeceksiniz.

Flight Simulator 2d – gerçekçi sanal alan simülasyonu Flight Simulator 2d – gerçekçi sanal alan simülasyonu

HARİTA SİSTEMİ ÜCRETSİZ SAĞLANIR

In-Flight Simulator 2d, oyuncular her yerde üslerle dolu bir harita sistemini inceleme ve kabul etme fırsatına sahip olacaklar. Her harita, her bir alanı açıkça gösterecek ve oyuncuların konumu izlemesini ve motorlarını kontrol etmesini kolaylaştıracak. Ayrıca, uçakta bulunan bazı ekipmanları daha modern ve orijinal hale getirmek için yükseltmeniz yardımcı olacaktır. Ek olarak, bu oyun can sıkıcı reklamları veya spam mesajlarını en aza indirecektir. Kibar ve akıcı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

BÖLÜM HAVALİMANI’NDAN HAVALİMANINA GEREKEN MAL VE YOLCU TAŞIMACILIĞI

Flight Simulator 2d’ye gelen oyuncular, farklı yerlerdeki tüm yolcuları gitmeleri gereken yere ulaştırma görevine sahip olacaklar. Ayrıca tüm mallar, alıcıya beklenen süreye göre ulaşmak için mümkün olan en kısa sürede sevk edilmiştir. En düşünceli ve güvenli ulaşım uçuşlarına katılın. Her kişinin faturaları ve müşterileri ele alma şekli farklı olacaktır. Gecikmelerden kaçınmalı ve mevcut yolcuları uçakta bırakmalısınız.

Flight Simulator 2d – gerçekçi sanal alan simülasyonu

HEDEF İNİŞ SÜRECİNİN DENEMESİNE KATILIN

Flight Simulator 2d inişi gerçekleştirerek kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır. Havaalanına en doğru şekilde güzel inişler yapın. Ayrıca, her puan düzenlenir ve listelenir. Gerçek bir pilotsanız, bunlar sizin için değildir. Oyunun sevincini ve faydalarını arkadaşlarınıza ve ailenize yayın.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Flight Simulator 2d ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir