Flight Sim 2018
Flight Sim 2018

Flight Sim 2018 v3.1.3 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Flight Sim 2018, belirli durumlarda gerçekçi bir uçak koleksiyonuyla oyuncuları en iyi pilotların oyununa getiriyor. Uçağın motorunun görünümünü ve bazı dahili parametrelerini kişiselleştirme fırsatınız var. Aynı zamanda, radyo iletişim sistemine kok

Android Android Simülasyon
5 ( 341 puan )
Fiyat: $0
İsim Flight Sim 2018
Yapımcı Ovidiu Pop
Tür Simülasyon
Boyut 279MB
Versiyon 3.1.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Flight Sim 2018 is the most famous version in the Flight Sim 2018 series of publisher Ovidiu Pop
Mod Version 3.1.3
Total installs 10,000,000+

Flight Sim 2018, belirli durumlarda gerçekçi bir uçak koleksiyonuyla oyuncuları en iyi pilotların oyununa getiriyor. Uçağın motorunun görünümünü ve bazı dahili parametrelerini kişiselleştirme fırsatınız var. Aynı zamanda, radyo iletişim sistemine kokpit iç tasarımı canlı bir şekilde simüle edilir. Profesyonel bir pilotun hayatını yaşamak istiyorsanız, bu size heyecan verici deneyimler getirmek için mükemmel bir seçimdir.

Uçuş Sim 2018

KOKPİTTE OTURUN VE BAŞLAYIN

Flight Sim 2018’e vardığınızda, dünyanın en efsanevi jetlerine anında sahip olacaksınız. Hayal etseniz bile, bir gün kokpitte oturup onları dünyayı dolaşabileceğinizi asla düşünmezsiniz. Sadece bu değil, oyuncuların gökyüzüne yükselirken renkleri ve kişisel izleri olan bir uçağı özgürce inşa etmelerine yardımcı olmak için bir ekipman ve uçak dekorasyonu koleksiyonu da önerildi.

Uçuş Sim 2018

SİZİ ŞAŞIRTACAK EN LÜKS

Önünüzde bulunan gerçek hayattaki bir uçağın lüksü, ihtişamı ve eksiksizliği karşısında şaşıracak ve bunalacaksınız. Sizin için en iyi mekanizmaları yaratma stratejisine geçmeden önce, asıl model üzerinde kapsamlı bir araştırma ve keşif gerçekleştirdik. Sizi eğlendirecek kaliteli bir ses sistemi ile harika maceraların tadını çıkarın.

KONTROL SİSTEMİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

En iyi pilotlarla uçak yarışına katıldığınızda, hareketi kontrol etmek için kontrol sistemini seçme hakkına sahipsiniz. Her farklı kontrol aracıyla, bireysel uçak tiplerine ve oyuncunun uçuş stiline uygun olacaktır. Özellikle, eğimli direksiyon, düğmeler veya kollar arasında serbestçe özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, hızı, uçağın mevcut parametrelerini ve bir radyo iletişim cihazı aracılığıyla yere bağlantıyı gösteren bir dişli kutusu göreceksiniz.

Uçuş Sim 2018

BU ŞEHRİ BAŞKA ŞEHRİ KEŞFET

Flight Sim 2018 sizi gökdelenler, her türden ticari merkezler veya parlak eğlence alanları ile en lüks ve müreffeh şehirlerin çoğunu takip eden açık dünyaya götürecek. . Ayrıca, yüksek dağlardan, yemyeşil nehirlerden binlerce yıl boyunca inşa edilmiş güzel doğa manzarasını da görebilirsiniz. Sadece bu değil, uçuşlar aynı zamanda kırsaldaki geniş alanların tadını çıkarmanıza da izin veriyor.

Uçuş Sim 2018

MÜKEMMEL BİR DOĞAL ORTAMIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Tekrarlayan gece ve gündüz döngülerine ek olarak, yılın dört mevsimi boyunca atmosferi yaşayabilirsiniz. Gün boyunca oyuncular, birçok kişinin hayali olan bir sahne olan güneşin doğuşunu uçağın kokpitinden izleyebilirler. Gece çöktüğünde Flight Sim 2018 sizi gökyüzünde parıldayan yıldızlara ve ay ışığının arkadaşlığına davet ediyor.

Uçuş Sim 2018

BAŞARILI GERÇEK DURUM

Flight Sim 2018’deki Flights, sizi kalkış ve iniş başlangıcında zorlu durumlarla birlikte, uçuşun ortasında hızlı bir şekilde ele alınmasını gerektiren beklenmedik olaylarla karşı karşıya getirecek. Gezegendeki en profesyonel pilot olduğunuzu kanıtlama zamanı sizi bekliyor. Dar alana sahip havalimanları, iniş yaparken üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluktan biridir. Ayrıca yağmur, fırtına, kar yağışı, görüş kaybı ve zeminle telsiz iletişimi zayıflayabilir.


İndir (279MB)

Artık indirmeye hazırsınız Flight Sim 2018 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOvidiu Pop

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir