FL Studio Mobile
FL Studio Mobile

FL Studio Mobile v3.6.19 APK + OBB (Tam Yamalı Sürüm) indir 2022


Kendi ezgilerinizi yaratmak istediğiniz bir müzik aşığıysanız, FL Studio Mobile bu tutkuyu yerine getirmenizi sağlayacaktır. Bu, fikirlerinize göre müzik oluşturmanızı sağlayacak dijital ses kayıt yazılımıdır. Uygulama, eksiksiz bir çok yönlü müzik p

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 293 puan )
Fiyat: $0
İsim FL Studio Mobile
Yapımcı Image-Line
Tür Müzik ve Ses
Boyut 227M
Versiyon 3.6.19
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
FL Studio Mobile is the most famous version in the FL Studio Mobile series of publisher Image-Line
Mod Version 3.6.19
Total installs 500,000+

İndir (227M)

Kendi ezgilerinizi yaratmak istediğiniz bir müzik aşığıysanız, FL Studio Mobile bu tutkuyu yerine getirmenizi sağlayacaktır. Bu, fikirlerinize göre müzik oluşturmanızı sağlayacak dijital ses kayıt yazılımıdır. Uygulama, eksiksiz bir çok yönlü müzik projesi yaratıcısının tüm temel özelliklerine sahiptir. Çok çeşitli enstrümanlar ve mevcut birçok melodi ile bu, tutkunuzu tatmin etmek için ideal bir yer olacaktır.

FL Stüdyo Mobil

BASİT BİR UYGULAMA İLE HER ŞARKIYI OLUŞTURUN

Hiç canlı EDM şarkıları veya yumuşak, rahatlatıcı melodiler dinlediniz mi? Tüm bunların basit bir uygulamayla mümkün olduğuna inanıyor musunuz? Cevap, FL Studio Mobile’ın yapabileceğidir. Uygulama, şarkı kaydetme, sıralama, düzenleme ve oluşturma gibi eksiksiz bir şarkı oluşturmak için güçlü bir ses araç takımına ve düzenleyicilere sahiptir. Kullanıcıların fikirlerine göre mükemmel kalitede hızlı bir şekilde şarkı oluşturmalarını sağlar.

Yazılım, 133’den fazla enstrüman ve geri sayım, piyano rulosu, eşlik ve editörler gibi diğer ortak özelliklerle birlikte gelir. Bu nedenle, nihayetinde birçok farklı müzik tarzı yaratabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda her öğe için birçok altyazı içeren basit bir arayüze sahiptir, bu nedenle hem profesyonel besteciler hem de yeni başlayanlar için uygundur. Ayrıca üretici firma çok detaylı ve özlü bir tanıtım videosu da sunuyor.

FL Stüdyo Mobil

SEÇMENİZ İÇİN MÜZİK SİSTEMİ VE ZENGİN ÖZELLİKLER

FL Studio Mobile’ın kullanımı kolaydır. İlk olarak, uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz arka plan müziği sağlayacaktır. Yapmanız gereken bir sonraki şey, ses seviyesi veya sesin hızı gibi ekranda bulunan parametreleri kendi tarzınıza göre ayarlamaktır. Ek olarak, örneklenmiş parametrelerden de yararlanabilir ve nasıl ses çıkardığını duymaya çalışabilirsiniz. Sesin performansı istediğiniz seviyeye ulaşmadıysa, istediğiniz zaman yeniden ayarlayabilirsiniz.

Müziği daha özel kılmak için yazılım, parçanın uzunluğuna bağlı olarak kayıt ve wav yapmanıza da izin veriyor. Veya yazılımın sağladığı bas davulları, piyano, MIDI ve çeşitli efekt modülleri gibi çok çeşitli popüler enstrümanlardan yararlanın. Ek olarak, uygulama, seçtiğiniz parçada görünen tonları yeniden birleştirme özelliğine sahip sıralı bir sayıya sahiptir. Parçaları, soloyu, efekt veri yolunu kapatmak ve ses seviyesini ayarlamak için Mixer’ı tamamen kullanabilirsiniz.

FL Stüdyo Mobil

EKRAN KALİTESİ VE AKILLI KONTROL CİHAZI

Yazılım, eksiksiz bir müzik yelpazesine ve akıllı özelliklere sahiptir, ancak aynı zamanda mükemmel görüntü kalitesi sağlar. Ses dalgasının her özel seviyesi ve parametresi, gerçek bir müzik alıcısıyla karşılaştırılabilecek kadar ayrıntılı ve kesin olarak ifade edilir. Yazılım ayrıca her kullanıcı için herhangi bir ekran boyutu ve çözünürlüğü ile arayüzü yapılandırabilir.

Sadece bu da değil, FL Studio Mobile ayrıca çok fazla işlem yapmak zorunda kalmadan enstrümanlar arasında otomatik ayarlama sağlayan akıllı bir kontrolör ile donatılmıştır. Örneğin, araç MIDI denetimlerini (sınıf uyumluluğu), DeX ve Chromebook Touch desteğini, tam ekran İzleme Dörtgeni ve Fareyi ve çok daha fazlasını destekler. Müzik oluşturma sırasındaki herhangi bir ayar, bir ücret karşılığında manuel olarak veya ücretsiz olarak manuel olarak yapılabilir.

FL Stüdyo Mobil

YÜKSEK KALİTELİ EKSTRAKT PROJESİ

Bir parkuru tamamladıktan sonra, kullanıcılar çok fazla zaman veya cihaz alanı tüketmeden projeyi istedikleri zaman çıkarabilirler. Aynı türdeki birçok yazılımın aksine, proje çıkarımı ses kalitesini garanti etmez. Ancak FL Studio Mobile için ekstraksiyonun kalitesinden tamamen emin olabilirsiniz. Bu nedenle şarkılarınızı wifi, iCloud, Mp3 veya diğer sosyal ağ siteleri aracılığıyla özgürce paylaşabilirsiniz.

FL Stüdyo Mobil

Ayrıca kendi müziğinizi veya projelerinizi WAV, MP3, AAC *, FLAC ve özellikle popüler MIDI gibi formatlara da dönüştürebilirsiniz. Yıldırım hızıyla aynı anda tek bir parçayı veya birden fazla parçayı kopyalayabilirsiniz. Bu, parçalarınızın çeşitli diğer ortamlarda kolayca yayınlanmasını sağlar. Sadece birkaç basit adımla fikirlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

FL Studio Mobile, sadece profesyonel müzik kaydı için bir araç değildir. Yine de, insanların tutkularını serbest bırakmaları, eğlendirmeleri ve yeteneklerini sergilemeleri için de ideal bir yerdir. Dahası, profesyonel bir müzik yapımcısı olma hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için kullanışlı bir yazılımdır.


İndir (227M)

Artık indirmeye hazırsınız FL Studio Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanImage-Line

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir