FL Studio Mobile
FL Studio Mobile

FL Studio Mobile v4.2.4 APK (En Son Sürüm) indir


FL Studio Mobile APK  kapmak için geri ödeme gerektirse de, etkili özelliği nedeniyle hala çok popüler. Sunduğumuz APK sürümünü kullanarak, bu uygulamaya sahip olmak için kesinlikle fazladan harcama yapmanıza gerek yok.ANDROID İÇİN FL STUDIO MOBİL AP

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 653 puan )
Fiyat: $0
İsim FL Studio Mobile
Yapımcı Image-Line
Tür Müzik ve Ses
Boyut 233.11 M
Versiyon 4.2.4
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
FL Studio Mobile is the most famous version in the FL Studio Mobile series of publisher Image-Line
Mod Version 4.2.4

İndir (233.11 M)

FL Studio Mobile APK kapmak için geri ödeme gerektirse de, etkili özelliği nedeniyle hala çok popüler. Sunduğumuz APK sürümünü kullanarak, bu uygulamaya sahip olmak için kesinlikle fazladan harcama yapmanıza gerek yok.

ANDROID İÇİN FL STUDIO MOBİL APK’SINI ÜCRETSİZ İNDİRİN

FL Studio Mobile, 500.000’den fazla paketiyle Müzik ve ses kategorisinin en popüler programlarının zirvesinde yer almanın onurunu yaşıyor. Image-Line’ın yaratıcısı olan programın bu kadar beğenilmesinin nedeni, insanların kendi şarkılarını üretmelerini sağlayan etkili araç setinden kaynaklanmaktadır. Kendine özel müzik üreten bir müzisyen olmak ister misin? FL Studio Mobile’a başlayın ve planınıza hemen başlayın!

FL Studio Mobile APK 1 FL Studio Mobile APK

ANDROID’DEKİ EN BÜYÜK MÜZİK YAPICI

Genel olarak, FL Studio Mobile, yeni başlayanlar için özelliklerine erişmek ve özelliklerini kullanmak için çok külfetlidir. Ancak profesyoneller veya yetenekli kişiler için bu, adım adım düzenlemeye yardımcı olacak araçlarla iyi bir uygulama olabilir. Tarih olarak herhangi bir melodiyi seçmeniz yeterli. Ardından, FX Equalizer’a baktığınızda Bandwidth veya Gain, Frequency gibi büyüklük ve hız ile ilişkili değişkenleri ayarlayın. Veya hiçbir fikriniz yoksa, sunulan birkaç test değişkenini test edebilirsiniz. Dinlemek için DirectWave test oynatıcısını kullanın ve ardından gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirin.

Yeni başlayanlar için başlangıçta başlamak biraz zor olabilir. Ancak, FL Studio Mobile olağanüstü ayrıntılı, adım adım video eğitimleri sağladığından, aşırıya kaçmamaya çalışın. Kuşkusuz bunları hızlı bir şekilde yetkin bir şekilde kullanabilir.

MÜZİK ALET SETİ

FL Studio Mobile’dan bahsetmişken, bu uygulamanın kullanıcılara sağladığı devasa müzik aleti mağazasını belirtmeden edemeyiz. Davul, piyano, bas, MIDI gibi en yeni müzik araçları FL Studio Mobile’da tasarlanmıştır. MiniSynth & SuperSaw, Drum Sampler, gibi başka birçok şarkı mikseri ve modülü var…

Mağazayı ziyaret ederek bu modülleri anında kurmayı veya belirli türleri manuel olarak kurmayı seçebilirsiniz. Veya çok daha sezgisel bir bilgi istiyorsanız, tercih ettiğiniz başka herhangi bir şeyle iliştirebilirsiniz.

fl studio mobile apk free download

EN YÜKSEK KALİTEYİ GETİRİN

FL Studio Mobile, bir mobil uygulama olmasına rağmen, gücünü diğer çeşitli müzik editörleriyle karşılaştırıldığında belki de daha düşük olmadığını kanıtlamıştır. Özellikle diğer depolama yerlerine ihraç edilen bitmiş ürünlerin standardından bahsetmek, her zaman yüksek kaliteyi sağlar.

Bu uygulama aynı zamanda ses parçalarının FLAC, MP3 veya WAV gibi popüler platformlara dönüştürülmesini de destekler. Verilerin çok sayıda tercih edilen ortamda paylaşılması ve kaydedilmesi de bu yazılım tarafından sürdürülebilmektedir.

FL STUDIO MOBİL APK ANDROID İÇİN TAM ÜCRETLİ

Şarkıların insanların günlük yaşamlarını çok daha çeşitli hale getirdiği inkar edilemez. FL Studio Mobile ile bugünlerde bir müzik prodüktörü olmanın egzersizini yapabilir ve profesyonel bir mesleğe adım atabilirsiniz. Şu anda, FL Studio Mobile Bing Play yazılım mağazasında 14.99$’a satılmaktadır. Ancak APK’yı kurarak ücretsiz olarak alabilirsiniz.


İndir (233.11 M)

Artık indirmeye hazırsınız FL Studio Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanImage-Line

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir