Five Nights At Freddy's
Five Nights At Freddy's

Five Nights at Freddy’s v2.0.3 MOD APK (Kilitsiz) indir 2022


Five Nights at Freddy's, oyuncuyu yakalamaya çalışan tehlikeli animatroniklerle dolu bir pizzacıda bir hayatta kalma yolculuğudur. Kamerayı, enerjiyi kapıları kapatmak ve ertesi güne kadar kendinizi korumak için kullanacaksınız.

Android Android Aksiyon
5 ( 938 puan )
Fiyat: $0
İsim Five Nights at Freddy's
Yapımcı Clickteam USA LLC
Tür Aksiyon
Boyut 108M
Versiyon 2.0.3
MOD Tüm Kilitler Açık
Orjinal Google Play
Five Nights at Freddy's is the most famous version in the Five Nights at Freddy's series of publisher Clickteam USA LLC
Mod Version 2.0.3

İndir (108M)

Five Nights at Freddy’s’de korku, gizem ve çekicilik yaşarsınız. Daha ilk oynandığı andan itibaren birçok kişi tarafından sevilen korku oyunu türü ile boş zamanlarınızda deneyimlemeye değer bir oyundur. Oyunda görünüşte sevimli ama tehlikeli pelüş hayvanlar arasında kaybolun, böylece aşırı derecede korkabilirsiniz. Oyunda birçok farklı konum ve tehlikeli mücadele ile 6 aşamadan geçerken daha cesur olun.

Freddy de beş gece

TEHLİKELİ OLARAK DÜŞÜNÜLDÜ AMA ÇOK TEHLİKELİ

Bir oyuncak mağazasında zararsız oyuncakların tehlikeleriyle uğraşmak zorunda kalacağınızı düşünmezdiniz. Oyuncular mağazayı korumayı üstlenecek ve işler ancak saat 12’yi vurduğunda zorlaşmaya başlayacak. Buradaki hayvanlar şeytani şekillerini göstermeye başlayacaklar ve her açılış yaptığınızda sizi her zaman yok etmek için bekleyen bu karanlık karanlıkta öldürmeleri için hedef sizsiniz.

Doldurulmuş hayvanları buraya dağıtmak için size belirli bir güç verilecek. Anormalleşmeye, odalarda gezinmeye ve canavarca sesler çıkarmaya başladıklarında, gardınızı yükseltmenin zamanı geldi. Birliklerinizi kameraya yakınlaştırın ve size doğru koşan canavarları korkutmak için gücü doğru şekilde kullanın. Kullandığınız pil miktarı minimumdur, bu nedenle pili saklamanız ve korumanız gerekir çünkü pil biterse oyuncak hayvanlar tarafından yok edilirsiniz. Karanlıkta gizlenen tehlikeler her zaman size saldırmayı bekliyor!

Freddy de beş gece

KORKUYLA İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN RUHUNUZU TUTUN

Hayatınızı neyin tehdit edeceğini bilemezsiniz. Biraz korku içeren gizem, onu yaşarken sizi heyecanlandıracak. Korkunç oyuncak ayılar, oyuncuyu tam suratından korkutacak, gardınızı düşürdüğünüzde veya gücünüz bittiğinde sizi korkutacak. Oyunculara korkunç bir deneyim yaşatan gece yarısı dükkanın ürkütücü sesleriyle kendinizi karanlık, tüyler ürpertici atmosfere bırakın.

Sabaha kadar hayatta kalabilmek için, oyuncular korkuyu sık sık yenmeli ve bazen başa çıkması zor görünen zamanlardan geçmeleri gerekiyor. Bunlar, Five Nights at Freddy’s’i birçok farklı çekici bölüm aracılığıyla oyuncuları çekmeyi kolaylaştıran deneyimlerdir. Yarın hayatta kalabilmek için çözmeniz gereken birçok gizem sizi bekliyor.

Freddy de beş gece

KENDİNİZİ HAYATTA KALMA KÖYÜ DOLMUŞ HAYVANLARA DÖNÜŞÜN

Bir sonraki bölümde, tehlikeli hayaletlerden kaçınmak için oyuncak gibi giyinmeniz için bir Freddy maskesi verilecek. Ancak müzik kutusundaki ve Foxy’deki kuklaları kandırmak kolay değildir ve sizi tespit edip suç ortaklarınıza sizi öldürmeleri için haber verirler. Bu nedenle, bebeği uyutmak için müzik kutusunu çevirmeniz ve acele etmemesi için Foxy’yi parlatmak için pili kullanmanız gerekir.

Birçok oyuncak hayvanın, oyuncuları hızlı bir şekilde savaşmak zorunda bırakan birçok farklı saldırı işlevi vardır. Maskenizle hata yaptığınız sürece anında öldürülebilirsiniz. Balloons Boy gibi daha kurnaz canavarlar dikkatinizi dağıtır ve ürkütücü kahkahalarla el fenerini kullanamazlar. Ancak, size saldırmaz. Yine de odanıza girdiğinde, sizi öldürmek için başka suç ortaklarını da getirecek. Bu yüzden tespit edilmemek için tüm açıklıkları kapatmanız gerekiyor.

Freddy de beş gece

TEHLİKELİ DURUMDA HAYATTA KALMAK İÇİN STRATEJİLER

Oyunun bir sonraki kısmı, oyuncuların eski restoranda olmanın zorluğunu yaşamalarına izin verecek. Burada oyuncu, zararsız sarı tavşan kostümü kılığına girmiş vicdansız bir katilin cesedi olan en korkunç rakibi Springtrap’ın üstesinden gelmelidir. Bu isim sese ilgi duyuyor, bu nedenle oyuncu Springtrap’ı olabildiğince korkutmak için sesi kullanmalıdır. Ancak sizi öldürmekten kolay kolay vazgeçmiyor ve bu adam havalandırma boruları ile odanıza veya haritadaki zayıf noktalarınıza girmenin bir yolunu bulacaktır, bu yüzden ölmek istemiyorsanız tüm açıklıkları kapatmanız gerekir. haksız yere.

Bir yığın eski oyuncakla küçük bir evde yaşamayı da deneyimleyebilirsiniz. Ortaya çıkan canavarların seslerini dinlemek için tüm duyularınızı, özellikle de işitme duyunuzu kullanmanız en iyisi olacaktır. Kapıların kapalı olduğundan ve el fenerinizin hala kullanılabilir olduğundan emin olun.

Oyundaki canavarca karanlık odaları keşfetmeniz gerekiyor. Five Nights at Freddy’s, oyunculara ölümcül oyuncaklar ve birçok sürprizle en büyük korkuyu veriyor. Bu korku oyununun herhangi bir bölümünü oynamadıysanız, bu zavallı ama korkunç yüzlü hayvanlarla bu gece deneyin. Kendini korumaya çalış. Freddy’s’de kaç gece hayatta kalabilirsin.

Freddy de beş gece

Gizemli bir pizza dükkanında güvenlik görevlisi olmak, aşağıdakiler gibi birçok çekici noktaya sahiptir:

  • Oyuncuların gece yarısından sabaha kadar her zaman pusuda bekleyen tehlikelerle çalışmasını gerektiren bir yer ve gizemli bir iş.
  • Sahip olduğunuz enerji miktarını kamerayı gözlemlemek ve işyeri yakınındaki iki kapıyı kontrol etmek için kullanacaksınız.
  • Tehlikeli animatroniklerin girişini engellemek için iki kapıyı kapatarak gözlemlediğiniz görüntüden içeri girebilirsiniz.
  • Farklı geceler boyunca, ana karakterle aynı işi yapan kişinin sesli mesajlarıyla gerçek sırlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
  • Üstesinden geldiğiniz geceler giderek zorlaşacak ve kaçırılmak istemiyorsanız enerjinizi doğru kullanmanız gerekecek.


İndir (108M)

Artık indirmeye hazırsınız Five Nights at Freddy's ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanClickteam USA LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir