Five Nights At Freddy's
Five Nights At Freddy's

Five Nights at Freddy’s: HW v1.1 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022

En popüler sanal gerçeklik hayatta kalma korku video oyunu Five Nights at Freddy's: Help Wanted. Aynı adlı serinin sekizinci bölümüdür ve Five Nights evreninde geçen klasik ve orijinal mini oyunların bir koleksiyonudur. Bu serideki her oyun çoğunlukl

Android Android Aksiyon
5 ( 413 puan )
Fiyat: $0
İsim Five Nights at Freddy's
Yapımcı Steel Wool Studios
Tür Aksiyon
Boyut 563M
Versiyon 1.1
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Five Nights at Freddy's is the most famous version in the Five Nights at Freddy's series of publisher Steel Wool Studios
Mod Version 1.1

En popüler sanal gerçeklik hayatta kalma korku video oyunu Five Nights at Freddy’s: Help Wanted. Aynı adlı serinin sekizinci bölümüdür ve Five Nights evreninde geçen klasik ve orijinal mini oyunların bir koleksiyonudur. Bu serideki her oyun çoğunlukla korku deneyimleri getiriyor ve bu da oyuncuların deneyimlemekten korkmasına neden oluyor. Her hayatta kalma savaşında önemli olan, oyuncunun korkunç katliamın üstesinden gelmesi ve hayatı kazanmasıdır.

FREDDY’S’TE BEŞ GECEDE YENİ ÖZELLİKLER: YARDIM İSTİYOR

Bu oyun Five Nights evreninde geçmektedir. Özel olan, oyundaki her detayın üretici tarafından özenle cilalanmış ve gizli anlamlarla dolu olmasıdır. Bu, doğası gereği herkesi kendine çeken mükemmel bir korku oyunudur. Şimdiye kadar, sürekli olarak gelişiyor ve oyuncular için birçok yardımcı program sağlıyor. Şimdi, ek oyun optimizasyonu, özellikle 2-4Gb RAM cihazları için geliştirilmiş hedefleme gibi birçok yeni özelliği yayınladı.

Freddy'de Beş Gece: HW

EN HAYATTA KALAN MÜCADELE OYUNU

Oyuncular, savaşmak ve Animatroniklerden gelen korkunç karşılaşmalardan kaçınmak ve kaçınılmaz olarak hayatlarını kazanmak için stratejiler geliştirmelidir. Oyunun bu versiyonunda, oyuncuların deneyimlemesi için bir dizi korku ve dramatik olay yaratılıyor. Piyasaya sürülmesinden bu yana, oyun eleştirmenlerden birçok olumlu eleştiri aldı ve birçok kişi tarafından bilinen ve deneyimlenen en iyi korku oyunları arasında yer alıyor.

OLUŞTURULAN BİRÇOK KÜÇÜK ZORLUK

Bu oyun sürükleyici korkularla yapılır. Bu sürüm 40 mini oyun içerir ve hepsine oyunun menüsünden erişilebilir. Bu sürümdeki birçok mini oyun gerçekten heyecan vericidir ve oyuncuların hayran kalmasını ve övülmesini sağlar. Bu oyun, oyunculara 3B ortamın kolay kontrolünü sağlamak için ayarlanmıştır. Mini zorlukların zorluğu seviye ile birlikte kademeli olarak artar ve kazanmak zorunda kalırsınız.

Freddy'de Beş Gece: HW

KORKUNÇ DENEYİM

Five Nights at Freddy’s: HW, orijinalinden esinlenilmiş ve geliştirilmiş 5 korku gecesinin tümüne sahiptir. Zorluklar bir güvenlik görevlisinin ofisinde gerçekleştirilir. Oyuncular zorluklara göğüs germeli ve tabii ki hayatlar kazanmalıdır. Mümkün olduğu kadar çok enerji tasarrufu yaparak ve 4 Animatronics’in katliamlarından kaçınarak bir gece vardiyasında hayatta kalmalısınız. Görevdeyken güvenlik kameraları aracılığıyla çevrenizi ve tehlikeleri gözlemleyebilirsiniz.

KRİTİK 3D GRAFİKLER

Bu oyun özellikle korku çekiciliği seviyesiyle bilinir. Özellikle şimdi, oyun çoğu işletim sisteminde mevcut. Oyundaki iyileştirmeler oyuncuları heyecanlandırıyor ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyorlar. Oyunun tüm görselleri 2B oluşturmadan 3B modellere güncellendi ve gerçekçi oyuncu etkileşimi için tüm kontroller 3B ofis çevresinde düzenlendi. Örneğin, daha önce oyunun tüm ekranını kapatan ve tekrar ekranda görüntülenen kamera akışını ele alalım.

Freddy'de Beş Gece: HW

PERİLİ EVDE ÇALIŞMAK

Five Nights at Freddy’s: HW, oyunculara birinci şahıs bir korku deneyimi sunuyor. Bir Pizza salonunda görevler ve meydan okumalar yapmak için elde ettiğiniz şeyler. Burada herkese çok lezzetli yemekler sunmanın yanı sıra. Ayrıca hareket halinde birçok AI robotu var. Ne yazık ki bu robotların sorunları var ve insanlara zarar veriyor. Geceleri düzensiz ve aktif hale gelirler.

HERKESİ BEKLİYOR ÇOK İLGİNÇ VE İLGİNÇ ŞEYLER

Bu sürümde oyunun önceki sürümlere göre daha fazla yeniden yapıldığı ve geliştirildiği görülüyor. Oyun, Five Nights at Freddy’s 4. Night Terrors’ün mini oyun oynanışından 6 mini oyun iyileştirmesi aldı. Oyuncu, kapıyı açıp kapatarak Nightmare Animatronics’in yatak odasına girmesini engellemek zorunda değildir.

Freddy'de Beş Gece: HW

MÜKEMMEL VE ​​İLGİNÇ ŞEYLER

Oyuncular zorlukları tamamlamaya hazır. Havasız havalandırma sistemlerini düzeltin ve hata yaptığınızda hemen düzeltin. Bazı mini oyunlar, oyuncuların farklı şekillerde hareket etmesine izin verir. Farklı yerlere ışınlanarak hareket edebilirsiniz. Her seviye için kendine ait birçok ilginç nokta var. İlk aşamada Funtime Freddy, ikincisi – Nightmarionne, üçüncü perde – Circus Baby ve son perde, dördüncü – Nightmare Fredbear.

Five Nights at Freddy’s: HW’deki her meydan okuma değerli deneyimler sunar. Mini oyunlar artan zorluğa göre sıralanır. Mini oyunlar için, kaybettiğinizde bir jumpscare alacaksınız. Oyundaki mini oyunların çoğu, büyük kardeşlerden esinlenmiştir. Bazı zorluklar için, bulmacaları çözmeniz ve bazı bozuk Animatronikler üzerinde bakım yapmanız gerekecek.


İndir (563M)

Artık indirmeye hazırsınız Five Nights at Freddy's ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSteel Wool Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir