Fitplan
Fitplan

Fitplan v5.0.7 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Fitplan: Evde Antrenmanlar ve Jimnastik Antrenmanı, en iyi antrenmanları en iyi eğitmenlerle karşınıza getiriyor. Diyelim ki egzersiz yapmaya ihtiyacınız var ama spor salonuna gidemiyorsunuz veya bir antrenör kiralamak istemiyorsunuz. O zaman bu evde

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 422 puan )
Fiyat: $0
İsim Fitplan
Yapımcı Fitplan Technologies Inc
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 84MB
Versiyon 5.0.7
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Fitplan is the most famous version in the Fitplan series of publisher Fitplan Technologies Inc
Mod Version 5.0.7
Total installs 1,000,000+

Fitplan: Evde Antrenmanlar ve Jimnastik Antrenmanı, en iyi antrenmanları en iyi eğitmenlerle karşınıza getiriyor. Diyelim ki egzersiz yapmaya ihtiyacınız var ama spor salonuna gidemiyorsunuz veya bir antrenör kiralamak istemiyorsunuz. O zaman bu evde güç ve kas geliştirmen için mükemmel bir uygulama. Uygulama size prestij, kalite, rahatlık kriterlerini çok sayıda harika özellik ile garanti eder.

Fitplan: Ev Egzersizleri ve Jimnastik Antrenmanı Fitplan: Ev Egzersizleri ve Jimnastik Antrenmanı

MOTİVASYON HER ŞEYDİR

İlk önce motivasyon hakkında konuşacağız çünkü motivasyon herhangi bir çaba için çok önemlidir. Başlamak için heyecanlı olmalısınız, ancak kısa sürede kendinizi yorgun ve tembel hissettiniz. O zaman hemen zihninizi tazelemeniz ve anında harika bir motivasyon bulmanız gerekiyor. Aksi takdirde, vücudunuz durgunlaşacak ve sonunda pes edecektir.

Motivasyonunuzu bulmak için uygulamadaki beslemeye erişebilirsiniz. Birlikte değiş tokuş yapabilmek ve pratik yapabilmek için uygulama kullanıcılarına adanmış toplulukla etkileşime giren ve etkileşimde bulunan koçların tavsiyelerini dinleyin.

KALİTELİ FİTNESS ÖĞRETMENLERİ

Fitplan, en iyi ve en seçkin koçların buluşma yeridir. Her hareket, doğru bir şekilde uygulamanıza yardımcı olmak için dikkatlice yatırılır. En iyi koçlar egzersizleri tasarlar, seçer ve video eğitimlerine göre antrenmana başlar.

Her başlangıç ​​ayrıntılı olmalıdır; bu yüzden yeni başlayanlar için mükemmel bir uygulama. Zaten bir uzman olsanız bile, uygulama tam size göre ve zaten temel bilgileri biliyorsanız, sizin için gelişmiş, yoğun antrenmanlar var.

Fitplan: Ev Egzersizleri ve Jimnastik Antrenmanı Fitplan: Ev Egzersizleri ve Jimnastik Antrenmanı Fitplan: Ev Egzersizleri ve Jimnastik Antrenmanı

İLERLEME TAKİPİ

Egzersiz ilerlemeniz kaydedilecek veya gözden geçirilecek ve ağırlık, tekrarlar, süre yönetilecek ve genel bir bakışa sahip olabilirsiniz. İlerlemenizi düzenli olarak gözden geçirmek, ilerlemenizi takip etmenize ve enerjinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

Hareket, güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olmamıza ve vücudumuzun mutlu hormonlar salgılamasına yardımcı olur. Egzersiz yapmak ve doğru egzersiz yapmak konusunda her zaman ısrarcı biriyseniz, hayatta da kesinlikle başarılı bir insan olacaksınız. Fitplan APK her zamankinden daha sağlıklı, daha başarılı ve daha mutlu olmanıza yardımcı olacak.


İndir (84MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fitplan ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir