FitOn
FitOn

FitOn v5.0.2 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


FitOn APK kullanıcıların sağlık için egzersiz rejimlerini seçebilecekleri ve durumlarına göre özelleştirebilecekleri bir egzersiz uygulamasıdır. İşinize yarayan çeşitli antrenmanlar bulabileceksiniz ve zamanla yolda kalmanın ve ilerlemenizi takip etm

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 451 puan )
Fiyat: $0
İsim FitOn
Yapımcı FitOn
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 64MB
Versiyon 5.0.2
MOD Pro Kilitsiz
Orjinal Google Play
FitOn is the most famous version in the FitOn series of publisher FitOn
Mod Version 5.0.2
Total installs 5,000,000+

İndir (64MB)

FitOn APK kullanıcıların sağlık için egzersiz rejimlerini seçebilecekleri ve durumlarına göre özelleştirebilecekleri bir egzersiz uygulamasıdır. İşinize yarayan çeşitli antrenmanlar bulabileceksiniz ve zamanla yolda kalmanın ve ilerlemenizi takip etmenin yollarını bulacaksınız. Aynı zamanda kullanım sırasında yaptığınız antrenmanların etkinliğini artırmak için diyete başvurabilirsiniz.

EVDE ANTRENMAN İÇİN DOĞRU UYGULAMA

Mevcut salgın durumda, bazı insanlar spor salonunda egzersiz yapmaktan oldukça korkacaklar, bu yüzden doğru çözüm FitOn kullanmaktır. Farklı yoğunluktaki egzersizleri entegre ederken doğru seçim yapmak ve doğru yönlendirmek için faydalı bir uygulamadır. Bu nedenle işiniz, uygun bir diyet oluşturmakla birlikte egzersiz rejiminizi sürdürmektir. Tabii ki, bu öğeler tamamen uygulama içinde önerilir.

FitOn – Ücretsiz Fitness Egzersizleri ve Kişiselleştirilmiş Planlar FitOn – Ücretsiz Fitness Egzersizleri ve Kişiselleştirilmiş Planlar

UYGULAMA İÇİN BİRÇOK SPORUN DESTEKLENMESİ

Egzersiz yapmayı düşündüğünüzde, sıkı ve yorucu bir antrenman yapmak zorunda olduğunuzu hissedersiniz. Ancak bu, uygulamanın içinde görünmüyor çünkü sağlığı sağlamak için; sizin için doğru olan egzersiz ve egzersiz türünü seçmek zorunda kalırsınız. Uygulama meditasyon, yoga, ekipmansız türler ve çok daha fazlası gibi çeşitli uygulama türlerini destekler. Böylece antrenmanınıza farklı platformlarda başlayacaksınız.

FARKLI PLATFORMLARDA ANTRENMAN

Akıllı telefonunuzda FitOn kullanmaktan rahatsızlık duyuyorsanız, kullanabileceğiniz başka platformlar da var. Daha uygun boyutta bir tablet kullanabilirsiniz ve antrenmanınıza bağlı olarak tamamen farklı yerlere taşınabilir. Aynı zamanda videolar gözlerinizin önünde güzel ve net hale geldiğinde TV ekranı da yanlış bir seçim değil. Elbette güzel videolar izlemek, antrenmanlarınızda kesinlikle motive olmanızı sağlar.

FitOn – Ücretsiz Fitness Egzersizleri ve Kişiselleştirilmiş Planlar FitOn – Ücretsiz Fitness Egzersizleri ve Kişiselleştirilmiş Planlar

DOĞRU EGZERSİZ REJİMİNİ OLUŞTURUN

FitOn’u deneyimlediğinizde, seveceğiniz tek şey, sizin için doğru olan bir egzersiz rejimi oluşturan yerleşik uygulamadır. Bu yapı, değişen sürelerde sürer ve yönetilebilir bir his verir. Aynı zamanda bu antrenman, ilerlemenizi kolayca takip edebileceğiniz bir listede görüntülenir. Tabii bu tamamen kullanıcılardan çaba gerektiren bir unsurdur ve hedeflerine ulaştıklarında kendilerini mutlu hissedeceklerdir.

EGZERSİZ YOĞUNLUK EĞİTİMİ

FitOn’da düzenleyebileceğiniz egzersiz listesinin yanı sıra, kullanıcılar kendileri için doğru egzersiz seviyesini seçecektir. Tabii ki, çoğu zaman, egzersiz rejiminizi korumanıza ve zaman içinde iyileştirmenize yardımcı olur. Bu nedenle, kullanım sırasında ne kadar süre egzersiz yapmak istediğinizi ve ne kadar yapmanız gerektiğini seçmekte özgürsünüz. Egzersiz her zaman uzar, bu nedenle sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekir.

FitOn – Ücretsiz Fitness Egzersizleri ve Kişiselleştirilmiş Planlar FitOn – Ücretsiz Fitness Egzersizleri ve Kişiselleştirilmiş Planlar

KENDİNİZ İÇİN MAKUL BİR DİYET HAZIRLAYIN

Egzersiz, kendinize uygun bir diyetle birleştirdiğinizde etkili olacaktır. Bu uygulama, tükettiğiniz kalori miktarını düzenlemek için size tarifler sağlayacaktır. Aynı zamanda beslenmenizi çeşitlendirmek için farklı günlerde de düzenleyebilirsiniz. Diyetinize devam ettiğinizde sıkılmayacaksınız. Ayrıca, makul bir rejim oluşturmadan önce, uygulamadan önce uzman tavsiyesi almak için bu formüllere başvurmanız gerekir.


İndir (64MB)

Artık indirmeye hazırsınız FitOn ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFitOn

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir