Fitify
Fitify

Fitify v1.19.1 APK + MOD (PRO Kilitsiz) indir

İstediğiniz vücut şeklini elde etmek için bir beden eğitimi öğretmeni tutmayı ve bir egzersiz eğitim programı başlatmayı mı planlıyorsunuz? O zaman belki her egzersizin etkinliğini yeni bir düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek bir fitness uygulamas

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 167 puan )
Fiyat: $0
İsim Fitify
Yapımcı Fitify Workouts
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 125MB
Versiyon 1.19.1
MOD Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fitify is the most famous version in the Fitify series of publisher Fitify Workouts s.r.o.
Mod Version 1.19.1
 • Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Fit çalışır;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: evrensel mimari;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;05

İstediğiniz vücut şeklini elde etmek için bir beden eğitimi öğretmeni tutmayı ve bir egzersiz eğitim programı başlatmayı mı planlıyorsunuz? O zaman belki her egzersizin etkinliğini yeni bir düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek bir fitness uygulamasına ihtiyacınız olacak. Tabii ki beden eğitimi öğretmenlerinin rehberliği ile birleştirilirse etkililiği önemli ölçüde artacaktır. İstediğiniz vücuda sahip olmanıza yardımcı olabilecek uygulamalardan biri de oldukça beğenilen bir uygulama olan ve kullanıcılara sunduğu egzersizler hakkında birçok olumlu yorum alan Fitify’dır .

Fitify APK

Ayrıca, uygulama, kullanıcıların mükemmel bir egzersiz programı oluşturmalarına yardımcı olurken faydalı olacaktır ve ister makine tabanlı ister ev egzersizi olsun, kullanıcıların her zaman, her yerde egzersiz yapmasına yardımcı olmaya hazırdır.

AKILLI ARAYÜZ, HER ÖZELLİĞE HIZLI ERİŞİM SUNAR

Fitify, kullanıcı dostu bir arayüzle kullanıcıları karşılayacak ve kullanıcılara sunduğu özellik ve işlevlerle kullanıcılara rehberlik etmeye hazır olacak. Ayrıca arayüzü, kullanıcıların her yere hızlı bir şekilde erişmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır; kullanıcılar bile kolayca kapatabilir veya açabilir. Sadece bu değil, arayüz aynı zamanda tüm ana özellikleri birçok farklı kategoriye ayıracak ve her biri kullanıcıların ilerlemelerini takip etmeleri için ayrı bir kullanım olacak. Uygulama aynı zamanda basit renkler kullanacak ve kullanıcılara uygulama kişiselleştirme özelliği sunarak diğer uygulamaların sağlayamadığı daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak.

Fitify APK

BİNLERCE EGZERSİZ, KENDİNİZİ SINIRLAMAK İÇİN ZORLAYIN

“Fitify” deneyimli ve profesyonel vücut geliştiricilerin gözetiminde geliştirilmiştir, bu nedenle uygulamanın kullanıcıya sunduğu tüm egzersizler standart ve en etkilidir. Her egzersiz ayrıca resimler, sesler ve hatta ayrıntılı talimatlarla birlikte gelir ve kullanıcıların vücuda kazalara neden olmaktan kaçınmak için gerekli tüm eylemleri kavramalarına yardımcı olur. Elbette uygulamanın sahip olduğu egzersiz sayısı yüzlerce hatta binlerce kişiye ulaşacak ve bunlar birçok farklı seviyeye ayrılıyor. Tüm uygulamalar sınıflandırılacak, birçok kas bölgesine uygun olacak ve ayrıca kullanıcıların aşağıdaki sıra olmasa bile istedikleri eğitimi özgürce seçmelerine izin verecek. İster ev antrenmanı, ister makine tabanlı ve hatta sokak antrenmanı olsun, kullanıcıların her zaman, her yerde vücutlarını çalıştırabilecekleri her yerde kullanılabilir.

Fitify APK

PLANLARINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Antrenmana yeni başlayan, ancak egzersizlere genel bir bakışı olmayanlar için bu uygulama, kullanıcıları “Plan Workout” ile desteklemeye hazır. Kullanıcıların farklı vücut bölgeleri için farklı planlar oluşturmasına yardımcı olan bir özelliktir. Kullanıcının istediği vücut parçası ne olursa olsun, uygulama mevcut antrenmanı kullanıcıya otomatik olarak listeleyecektir. Elbette uygulamanın kol, göğüs, bacak ve sırt gibi her vücut bölümü için birçok önerisi olacak. Uygulamanın oluşturduğu tüm planlar uzmanlar tarafından tavsiye edilmekte olup, kullanıcıların istedikleri vücuda kavuşmaları için en üst düzeyde verimlilik sağlanmaktadır. Kullanıcılar yine de tüm teklifleri görmezden gelebilir ve kendileri ve karşılayabilecekleri tüm koşullar için bir plan oluşturabilirler.

Fitify APK

FARKLI SEVİYELERLE ÇEŞİTLİ MÜCADELE

Belirli bir süre içerisinde son derece etkili olmak isteyenlerin yanı sıra kendilerini daha yüksek bir sınıra taşımak isteyenler için, uygulama onları zorluklarla tanıştırmaya hazır. Tüm bu zorluklar, önerilen planlardan daha yüksek bir etkinlik derecesi ile uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca, bu zorluklar, ister haftalık ister aylık olsun, kullanıcıların hedeflerine göre kendilerini değiştirebilir. Zorluklar ayrıca üst, alt, geri gibi çeşitli bölümlere ve seviyelere ve başlangıç, orta ve ileri seviye gibi seviyelere ayrılacaktır. Uygulama, kullanıcılar için birçok farklı seviyeye sahiptir ve ayrıca mükemmel bir vücuda sahip olmaları için ayrıntılı bir beslenme paketi ile birlikte gelir. Tabii ki, kullanıcılar sadece egzersizlere odaklanır ve beslenme dağılımını göz ardı ederse, etki beklenenden daha düşük olacaktır.

Fitify APK

İLERLEMENİZİ TAKİP EDİN, İMKANSIZI BAŞARIN

Fitify, yalnızca istediğiniz vücuda sahip olmanız için yararlı bir rehber olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılara ne elde ettiklerini takip etme ve raporlama geçmişine de sahip olacaktır. Tabii ki, uygulamanın bunu temel alması ve bir değerlendirme yapması için kullanıcıların boy, kilo ve hedefler gibi temel metrikleri girmesi gerekiyor. Basit alıştırmalar veya planlar gibi kullanıcı ne yaparsa yapsın, uygulama yine de her raporda en doğru sonuçları üretecektir.

Herkes zor bir dönemden geçmeli, aynı zamanda elinden gelenin en iyisini yapmaya ve sürekli olarak mükemmel bir vücuda sahip olmaya çalışmalıdır. Bu nedenle Fitify, ister erkek ister kadın olsun, sayısız egzersiziyle kullanıcıları desteklemeye hazır, uygulama en uygun egzersizlere sahip olacak ve profesyonel uzmanlar tarafından güveniliyor. Uygulama, istedikleri en iyi performansı elde etmelerini sağlamak için kullanıcılara her zaman, her yerde, hatta birçok farklı vücut geliştirme türünde eşlik edecek.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fitify ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir