Fit Radio
Fit Radio

Fit Radio v2022.03.15.1440 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Fit Radio, kullanıcının antrenmanı için doğru çalma listelerini getirir ve onu en iyi şekilde tamamlamaları için onları motive eder. Kullanıcılar bir çalma listesi seçerken talimat alabilir veya farklı kriterler kullanarak kendilerini seçebilirler. A

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 732 puan )
Fiyat: $0
İsim Fit Radio
Yapımcı Social Study Media LLC
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 43M
Versiyon 2022.03.15.1440
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fit Radio is the most famous version in the Fit Radio series of publisher Social Study Media LLC
Mod Version 2022.03.15.1440

İndir (43M)

Fit Radio, kullanıcının antrenmanı için doğru çalma listelerini getirir ve onu en iyi şekilde tamamlamaları için onları motive eder. Kullanıcılar bir çalma listesi seçerken talimat alabilir veya farklı kriterler kullanarak kendilerini seçebilirler. Aynı zamanda, her uygulama sekmesinin bir antrenman türüne uygun kendi rolü ve özellikleri vardır. Dinlediğiniz çalma listeleri, antrenmanın kaç dakika geçtiğine bağlı olarak değişecektir.

Fit Radyo Egzersiz Müziği ve Koçu Fit Radyo Egzersiz Müziği ve Koçu

FARKLI MOTİVASYONLARLA ANTRENMAN

Egzersiz yapmak istiyor ancak doğru motivasyonu bulamıyorsanız, kendinizi her zaman motive hissedeceğiniz bir zamanda Fit Radio uygun bir seçimdir. Özellikle, antrenmanlarınızda size yardımcı olacak şarkıları veya antrenör antrenmanlarını kolayca bulabileceksiniz. Etkili bir önlem olarak kabul edilebilir çünkü kendinizi her zaman motive ve egzersiziniz için uygun hissedeceksiniz. Böylece uygulama sizin için birçok oynatma listesi sunuyor.

SEÇİM, EĞİTİM HEDEFLERİNE BAĞLIDIR

Fit Radio’yu kullanmaya başladığınızda, farklı özelliklere sahip bazı sekmeler bulacaksınız ve bunlar antrenmanınızın belirli bir yönüne uygun olacaktır. Kullanıcılar, özellikle, koçluk sekmesi için eğitmenlerden özel öneriler içeren farklı egzersiz programlarına sahip çalma listeleri bulacaktır. Koşu sekmesi koşmaya meyilli olanlar için uygun olacak ve listeler koşu yoğunluğu ile tutarlı olacaktır.

Fit Radyo Egzersiz Müziği ve Koçu Fit Radyo Egzersiz Müziği ve Koçu

EĞİTMEN ÖNERİLERİYLE ANTRENMAN

Fit Radio’nun koçluk sekmesini deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, eğitmenlerin önerdiği çalma listelerini veya tercihlerinize göre kendiniz seçecek olmanızdır. Bu çalma listeleri, bisiklet, yürüyüş, koşu ve diğer birçok egzersiz türü dahil olmak üzere egzersiz programlarına karşılık gelecektir. Ayrıca, oynatma listelerinde veya eğitmenlerde motivasyon bulabilmeniz için programlar zaman içinde eklenmeye devam edecektir.

YÜKSEK KALİTELİ SES DENEYİMİ

Fit Radio’yu kullanırken kullanıcıları motive eden şey ses kalitesidir. Eğitmenlerden çalma listesi talimatlarını duyabilirler ve oradan birinin onları pratik yapmak için motive ettiğini hissedeceklerdir. Yavaş yavaş, egzersiz yapma hissine alışacaklar ve sadece hedeflerine ulaşmak için ne yapmaları gerektiğine odaklanacaklar. Böylece kullanıcılar zamanla bu uygulamayı kullanmayı uygun göreceklerdir.

ANTRENMANLARINA UYGUN ŞARKILARI GÜNCELLE

Yukarıda belirtildiği gibi, kullanıcılar eğitim süreçlerine başlamak için en sevdikleri şarkıları seçebilirler. Müzik sekmesinde olduklarında yapılabilir ve birçok ses, kullanıcının kolayca bulabilmesi için mantıksal olarak düzenlenmiştir. Aynı zamanda, bu karışımlar eğitim sürecinize mükemmel bir şekilde uyabilir ve sayıları zamanla sürekli olarak artacaktır.

Fit Radyo Egzersiz Müziği ve Koçu Fit Radyo Egzersiz Müziği ve Koçu

ETKİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAK İÇİN LİSTE SEÇİN

Koşu sürecinizi başlatmak için uygulamayı kullandığınızda dikkat edilmesi gereken bir nokta, kendi hızınızı seçeceğinizdir. Herkesin koşu hızı farklıdır, bu nedenle koşunuzu ve enerjinizi sürdürebilmeniz için doğru müziği seçmek çok önemlidir. Ayrıca kendi hızınızı seçebilir veya uygulamanın otomatik olarak ölçmesine izin verebilirsiniz. Uygulama ayrıca koşularınızın her birinde mesafeyi bilmenize yardımcı olur.

HER ANTRENMANDA KARIŞIM DEĞİŞİKLİĞİ

Antrenman, her kişinin sağlığına bağlı olarak farklı bir sürede gerçekleşecek ve uygulama, antrenman, özellikle koşu için tek bir mix kullanamayacak. Duyduğunuz sesin özellikleri belirli bir süre sonra değişecek ve bu da antrenmanınızın daha uzun süre korunmasına yardımcı olacaktır. Örneğin 25 dakika pratik yaptığınızda dinlediğiniz müziğin ritmi eğlencelidir ve sizi sürekli pratik yapmaya teşvik eder.

Kullanıcılar, uygulamanın özelliklerini kullanarak etkili eğitim sürelerine sahip olabilir:

  • Kullanıcılar, egzersiz aktivitelerine uygun antrenman çalma listelerini seçmek için uygulamanın sahip olduğu farklı sekmelere erişebilir.
  • Bu çalma listeleri eğitmenler tarafından önerilebilir veya kullanıcılar tarafından istek ve kriterlerine göre seçilebilir.
  • Rehberlik ve teşvik için pek çok egzersiz türü bulabilirsiniz ve ses kalitesi her zaman garanti edilecektir.
  • Koşmaya başladığınızda, uygun bir tempo seçmeniz veya doğru sonuçlar için uygulamanın ölçüm yapmasına izin vermeniz gerekir.
  • Antrenman süresi boyunca dinlediğiniz şarkılar antrenman süresine göre sürekli olarak değişecektir.


İndir (43M)

Artık indirmeye hazırsınız Fit Radio ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSocial Study Media LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir