Fishing Season
Fishing Season

Fishing Season v1.10.2 MOD APK (Hasar Çarpanı) indir 2022

Balık Tutma Sezonu – birçok oyuncu tarafından seçilen balık tutma oyunu. Oyun dünya çapında 200'den fazla ünlü balık çeşidine sahipken, sadece tek bir yerde oturarak birçok ünlü gölde balık tutabilirsiniz.

Android Android Spor
5 ( 278 puan )
Fiyat: $0
İsim Fishing Season
Yapımcı Nexelon inc
Tür Spor
Boyut 91M
Versiyon 1.10.2
MOD Hasar Çarpanı
Orjinal Google Play
Fishing Season is the most famous version in the Fishing Season series of publisher Nexelon inc
Mod Version 1.10.2
Total installs 1,000,000+

Dinlenmek için uygun bir oyun bulamadığınızda canınız sıkılıyorsa Balık Tutma Mevsimi tam size göre. Bu, benzersiz 3D tasarımı nedeniyle birçok oyuncu tarafından seçilen bir 3D balık tutma oyunudur. Bu oyuna gelerek küçükten büyüğe 200’den fazla ünlü balığı hatta köpekbalıklarını yakalayabilirsiniz. Oyuncular, Amazon Nehri’nden Pasifik Okyanusu’na kadar dünya çapında ünlü balıkçı göllerinde bir macera yaşayacaklar.

Balık Tutma Mevsimi : Nehirden Okyanusa

OYUNCULAR İÇİN BÜYÜK 3D BALIKÇILIK OYUNU

Balık tutmak, sessizliği sevenler için muazzam ve sağlıklı bir eğlence sunar. Balık Tutma Sezonu dünyanın birçok ünlü akvaryumunu kapsadığı için, balık tutabileceğiniz yaratıklarla dolu bir akvaryum bulmak için uzağa gitmenize gerek yok. Bu, oyuncuların deneyimlemesi için 3D grafiklere sahip en gerçekçi balık tutma oyunudur. İrili ufaklı balıkları hızlı bir şekilde avlayabilirsiniz ve dev balıkları toplamanız bir dakikanızı bile almaz.

ÜNLÜ AKVARYUMLARDA MACERALAR

Oyuncuların dünya çapında ünlü yerleri ziyaret etmek için hayatlarının eşsiz maceralarını yaşamaları harika. Bu lokasyonlarda balık tutabilmenize ek olarak, bu alanı çevresiyle birlikte keşfetmeniz için harika bir fırsat. Oyuncular, Amazon’dan Pasifik Okyanusu’na kadar ünlü akvaryumları ziyaret edebilecekler. Eşsiz ve büyük balık türlerinin olduğu yerlerde, sadece bu yerlerde bulunur.

Balık Tutma Mevsimi : Nehirden Okyanusa

200’DEN FAZLA BÜYÜK VE KÜÇÜK BALIK TÜRÜ

Bu akvaryumlara adım attığınızda ve işinize başladığınızda otantik bir deneyim. Bu zorlu 3D balıklarla göğüs göğüse mücadeleye başlamalı ve onları balık sepetinize daha kolay geri döndürmek için bir strateji geliştirmelisiniz. Oyuncular, güzel tropik balıklarla zalim köpekbalıklarıyla yüzleşebilir. Balık Tutma Sezonunda kaç tane balık olduğunu hayal etmek imkansız. Levrek veya mako köpekbalıklarından irili ufaklı 200’den fazla balık türüyle çok sayıda.

BİRÇOK PROFESYONEL BALIKÇILARLA BÜYÜK BASINÇLA MÜCADELE

Oyundaki oyuncuların heyecanını artırmak için ayrıca rekabetçi bir mod sunuyoruz. Yani, her oyuncu bir yarışma turuna katılır ve rekabetçi çalışmasına başlar. Birçok deneyimli profesyonel olta balıkçısı ile dövüşmek üzerinizde çok fazla baskı oluşturacaktır. Ama merak etmeyin, bu aynı zamanda o insanlardan balık tutma hilelerini öğrenmeniz için de harika bir fırsat. Dev balıkları yakalamak için büyük beceri kullanarak onları yenin.

Balık Tutma Mevsimi : Nehirden Okyanusa Balık Tutma Mevsimi : Nehirden Okyanusa

HER KONUMA UYGUN GÜÇLÜ BALIKÇILIK EKİPMANLARIYLA DONANIM YAPIN

Balık Tutma Sezonunda balığa çıkmadan önce her oyuncu için çok önemli bir aşama, balık avı gezisi için gerekli ekipmanı donatmaktır. Her hedef için uygun güçlü olta takımı hazırlamalıdır. Oyuncuların, bir balık avı gezisi için vazgeçilmez olan olta veya güçlü olta gibi olta ekipmanlarını donatmaları gerekir. Daha büyük balık yakalamak istiyorsanız, donanımınızı yükseltebilir veya mağazadan satın alabilirsiniz.

HER ZAMAN VE HER YERDE DENEYİM

Bu oyunun internet bağlantısı gerektirmemesi harika ve bu, nerede olursanız olun, stres atmak istediğiniz zaman bu balık tutma oyununu deneyimlemenize izin verileceği anlamına geliyor. Bu sayede oyunu istediğiniz yere götürebilir ve savaşa başlayabilirsiniz. Ancak, rekabetçi modda yer alacaksanız, oyuncuların herkesle rekabet edebilmek için bir ağ bağlantısına sahip olması gerektiğini unutmamalısınız.

Balık Tutma Mevsimi : Nehirden Okyanusa

KARŞILIKLI BALIKLARI HER YAKALADIĞINIZDA BONUSLAR ALIN

Ünlü nehirlerden uzak balıkçı göllerine kadar özel balık türleri var. Buna göre olta takımı hazırlamak için sahip olduğunuz bilgiye güveneceksiniz. Her balık tuttuğunuzda, boyutuna veya nadirliğine bağlı olarak ilgili miktarı alabilirsiniz. Balık Tutma Sezonunda her para aldığınızda, onu olta takımlarını yükseltmek veya eşya satın almak için kullanın.

ANA ÖZELLİKLER

  • Fantastik 3D grafiklere sahip gerçekçi balık tutma oyunu, oyuncular en sevdikleri balıkları bir dakikadan daha kısa sürede yakalayabilirler.
  • Amazon gölünden Pasifik Okyanusu’na kadar dünya çapındaki ünlü balık avlama yerlerine maceraya atılırken bu sizin için mükemmel bir deneyim olacak.
  • Her biri küçük tropikal balıklardan dev köpekbalıklarına kadar benzersiz yaratıklara sahip irili ufaklı 200’den fazla balık türüyle gerçekçi akvaryum.
  • Profesyonel balıkçılarla yarışın; nadir balık türlerini ellerine kaptırmamak için yüzleşmeniz gereken ağır sıkletler olacaklar.
  • Balık tutmaya gittiğiniz yere uygun en iyi balık avı ekipmanlarını donatın; olta sıkı olta ipleri vazgeçilmez veya daha büyük öğelerdir.


İndir (91M)

Artık indirmeye hazırsınız Fishing Season ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNexelon inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir