Fishing Paradiso
Fishing Paradiso

Fishing Paradiso v2.16.0 MOD APK (Premium Paket Kilidi Açık) indir 2022

Fishing Paradiso, bir dizi yeni hikayeye sahip heyecan verici bir rol yapma oyunudur. Ayrıca, balıkçılık becerilerinizi geliştireceksiniz.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 81 puan )
Fiyat: $0
İsim Fishing Paradiso
Yapımcı Odencat
Tür Macera Oyunları
Boyut 53MB
Versiyon 2.16.0
MOD Premium Paketin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fishing Paradiso is the most famous version in the Fishing Paradiso series of publisher Odencat
Mod Version 2.16.0
Total installs 500,000+

Balık tutma konusunda tutkulu biriyseniz ve çekici bir dinlenme alanı yaşamak istiyorsanız, bu oyun sizin için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, 100’den fazla farklı balık türünü keşfedeceksiniz. Ayrıca, bu oyun size her gün bir dizi çekici görev ve meydan okuma da sunuyor. Akıllı bir oyuncu olun ve en olağanüstü şekilde balık tutun.

Balıkçılık Cenneti

100 FARKLI BALIK TÜRÜNE HAYAL OLSUN VE ÖĞRENİN

Fishing Paradiso’ya geldiğinizde, şekil ve özelliklerde birçok benzersiz ve çeşitli balık türüne hayran kalacak ve göreceksiniz. Aynı su ortamında yaşayan 100’den fazla farklı balık türü vardır. Her balık türü güzel bir renk getirecek ve kendine has özelliklere sahip olacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda üretici size balık şekillerinin keskin görüntülerini vererek her türün özelliklerini öğrenmenize ve öğrenmenize yardımcı olur.

GİZEMLİ BİR BALIK HAKKINDA BÜYÜLEYİCİ HİKAYELERİ KEŞFEDİN

Fishing Paradiso, belirli bir balığın ışığının arkasına gizlenmiş gizemleri bulma yolculuğunu deneyimlemenize izin verecek. Oyunun getirdiği nispeten yeni ve modern bir hikaye ile oyuncular çok eğlenceli hissedecek ve anlayışlarını genişletecek. Meleklerin tehlikeli komploları karşısında şok olacak ve birçok gizli sırrı keşfetmek için bu oyuna katılacaksınız.

Balıkçılık Cenneti Balıkçılık Cenneti

BALIKÇILIK GÖREVLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPIN

Seviyeniz ve balık avlama deneyiminizle size verilen görevleri eksiksiz ve zamanında tamamlamanız gerekecek. Senin işin oyunun gerektirdiği balığı yakalamak. Her öğleden sonra akvaryumun yanında oyuncular bunun gibi benzersiz görevleri yerine getirmekten memnuniyet duyar ve hayatta kendilerini rahat ve huzurlu hissetmelerine yardımcı olur. Ayrıca işi iyi bir şekilde tamamlamak için yenilikçi ve esnek bir balıkçılık planı geliştirmeniz ve beklenmedik durumlarla proaktif olarak yüzleşmeniz gerekir.

BİRÇOK BONUS ELDE EDİN VE BAŞARILAR TOPLA

Fishing Paradiso oynarken, işinizi her iyi yaptığınızda ve oyun tarafından tanındığınızda, birçok çekici hediye alma şansınız olacak. Bunun yanında birçok bonus ile ödüllendirileceksiniz. Bu, birçok oyuncu için büyük bir motivasyon yarattı, bu da görevdeyken her zaman çok çalışmak ve denemek için büyük bir teşvik. Ayrıca, balıkçılık deneyiminizi ve başarılarınızı da biriktirebilirsiniz. Her oyuncunun farklı bir zihniyeti vardır, bu nedenle görevi yapmak da önemli ölçüde farklı olacaktır. Oyun seviyenizi benzersiz bir tarzda gösterin.

Balıkçılık Cenneti Balıkçılık Cenneti

DÜNYANIN HER YERİNDEN ARKADAŞLARLA OYNA

Bu oyun, daha fazla arkadaş edinmenize ve dünyadaki diğer birçok oyuncuyla arkadaş olmanıza yardımcı olur. Onlar size kitaplarda olmayan bazı dersleri ve deneyimleri aktaracaklar. Ayrıca bir hikayede birlikte oynama hakkınız var. Ayrıca her şeyi konuşup paylaşabilir ve birlikte en iyi oyunu geliştirebilirsiniz. Ayrıca bu oyunu aile üyelerinize tavsiye etmeyi unutmayın. Bu her yaş için uygun bir oyun olduğundan, büyükanne ve büyükbabanız veya ebeveynleriniz bile yine de özgürce oynayabilir.

ÖZELLİKLERİ

  • Bu oyunda ortaya çıkan 100’den fazla yeni balık türünün olağanüstü güzelliğine hayran kalın ve keyfini çıkarın.
  • En özel balığın ardındaki gizemli hikayeleri keşfedin ve öğrenin.
  • Oyuncuların ilk görüşte eğlenmesini sağlayan bir dizi keskin ve canlı görüntüyle güzel grafiklerin keyfini çıkarın.
  • Birlikte mükemmel planları ortaya çıkarmak için çevrenizdeki insanlara tanıtmayı unutmayın.
  • Bir dizi ödül kazanın ve her karmaşık mücadeleden sonra seviye atlayın.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fishing Paradiso ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir