Fishing Clash
Fishing Clash

Fishing Clash v1.0.192 APK indir (Büyük Kombo) 2022


Fishing Clash, Ten Square Games tarafından yayınlanan ünlü bir balık tutma oyunudur. Oyuna katılarak, balık tutma tutkunuzu tatmin edebilir, rahatlama, eğlence anları yaşayabilir ve hatta dünyanın dört bir yanındaki rüya gibi güzel yerlere seyahat et

Android Android Simülasyon
4 ( 648 puan )
Fiyat: $0
İsim Fishing Clash
Yapımcı Ten Square Games
Tür Simülasyon
Boyut 151M
Versiyon 1.0.192
MOD Büyük Kombo
Orjinal Google Play
Fishing Clash is the most famous version in the Fishing Clash series of publisher Ten Square Games
Mod Version 1.0.192
Total installs 50,000,000+

İndir (151M)

Fishing Clash, Ten Square Games tarafından yayınlanan ünlü bir balık tutma oyunudur. Oyuna katılarak, balık tutma tutkunuzu tatmin edebilir, rahatlama, eğlence anları yaşayabilir ve hatta dünyanın dört bir yanındaki rüya gibi güzel yerlere seyahat etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bir mobil oyun için 50 milyondan fazla indirme korkunç bir sayıdır ve aynı türdeki oyunlara kıyasla oyunun olağanüstü seviyesini gösterir.

Balıkçılık Çatışması

BASİT TESİSLER

Fishing Clash’te gerçekten karmaşıklık yoktur, bu nedenle her yaştan katılım için uygundur. Senin işin sadece kendine bir balık tutma yeri seçmek, yemi oltaya takmak ve sonra arkana yaslanıp beklemek. Ancak oyunu bu kadar popüler yapan şey, beraberinde getirdiği sürpriz unsuru. Ne zaman balık yakalayacağınızı ve ne tür balık tutacağınızı asla bilemezsiniz. Bekleme sürelerinden sonra, nadir veya pahalı bir balık yakalarsanız mükemmel; oyuncu için iyi bir alâmet gibi.

Balıkçılık Çatışması

YÜZLERCE FARKLI BALIK

Bu oyundaki balık sayısı gerçekten sayılamaz. Seviyeye, haritaya ve kullandığınız yem türüne göre sırayla görünecektir. Yayın balığı, sazan, levrek gibi bazı balık türleri popülerdir ve genellikle erken seviyelerde ortaya çıkar… O zaman kendi seviyenizi artırdıkça nadir ve korkunç balıklarla karşılaşma şansına sahip olacaksınız, bunlar köpekbalıkları, dev kalamar, hatta balıklar olabilir. hiç bilmedin…

Balıkçılık Çatışması

HER YERDE VE HER YERDE BALIK

Balık tutmanın zevkini daha iyi hissetmek için farklı zamanlarda balık avlamayı deneyimleyin. Balık tutma gezileriniz için isteğe bağlı olarak hava durumunu seçebilirsiniz. Yazın serin bir kıyafet, kışın kalın eldivenlerle sıcak tutan bir takım elbise giyebilirsiniz. Hava durumuna bağlı olarak, parlak güneş ışığı, kiraz çiçekleri, birkaç düşen sarı yaprak veya yeri kaplayan beyaz kar taneleri de görebilirsiniz.

Farklı balık avlama yerleri seçmek de oyunculara tamamen farklı bir his veriyor. Fishing Clash’te her yere ücretsiz seyahat edebilirsiniz. Uçsuz bucaksız Pasifik Okyanusu’nun ortasında bir teknede yelken açmak, Nil Nehri’ni, Amazon Nehri’ni ziyaret etmek, korkunç bataklık yaratıklarıyla … veya Japonya’da düşen kiraz çiçeklerini seyrederken balık tutarken sakince oturmak olabilir… Hayattan zevk almak her oyuncunun istediği şeydir. bu oyunda hedefliyor.

Balıkçılık Çatışması

DAHA FAZLA ARKADAŞ, DAHA EĞLENCE

Çevrimdışı mod ile son derece kullanışlı, her gün eğlenebilirsiniz. Ancak, daha fazla eğlence eklemek için çevrimiçi moddan ayrılabilir ve arkadaşlarınızı katılmaya davet edebilirsiniz. Kimin en şanslı ve yetenekli olduğunu görmek için arkadaşlarınızla aranızda bir yarışma düzenleyin. Veya en iyi arkadaşınızın yeteneğini ortaya koymak ve sınıf unvanları kazanmak için dünyanın en iyi balıkçılık turnuvalarına da katılabilirsiniz.

Balıkçılık Çatışması

PERFORMANS GÖREVİ DİKKATLİCE

Fishing Clash’te görevler her gün yenilenecek. Bunları yaparak, memnuniyet ve zafer bulursunuz ve size çok sayıda altın olabilen çekici ödüller verirsiniz. Yeni oltalar, nadir yemler satın almak ve benzersiz haritaların kilidini açmak için altın paralarınızı kullanın. Ne kadar çok görev yaparsanız, o kadar hızlı seviye atlarsınız ve bireysel balıklarla karşılaşma şansınız olur.


İndir (151M)

Artık indirmeye hazırsınız Fishing Clash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTen Square Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir