Firstscreen Weather
Firstscreen Weather

Firstscreen Weather v3.8.6 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Firstscreen Weather, kullanıcıların havadaki sıcaklık, bulut durumu ve nem ile ilgili tüm bilgileri bulmasını sağlayan doğru bir hava tahmini uygulamasıdır. Menüyü genişlettikçe daha fazla bilgi keşfedeceksiniz.

Android Android Hava Durumu
4 ( 264 puan )
Fiyat: $0
İsim Firstscreen Weather
Yapımcı FirstScreenTeam
Tür Hava Durumu
Boyut 31MB
Versiyon 3.8.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Firstscreen Weather is the most famous version in the Firstscreen Weather series of publisher FirstScreenTeam
Mod Version 3.8.6
Total installs 5,000,000+

İndir (31MB)

Firstscreen Weather, günün hava durumuyla ilgili bilgiler sağlar ve kullanıcılara her zaman diliminde doğru şekilde raporlar. Tüm bilgiler her zaman hızlı bir şekilde güncellenir ve doğruluğu sağlar. Birçok cihazda görünen kullanıcılar, nem ve ışık ışınlarının etki derecesi hakkında daha fazla bilgi keşfedecekler. Ayrıca, ısı seviyeleri uyarılır ve kötüleşirse sizi etkileyen birçok forma bölünür. Güncellenmiş sürüm, sistem yanıt hızını iyileştirecek ve performansı artıracaktır.

İlk Ekran Hava Durumu: hava durumu İlk Ekran Hava Durumu: hava durumu

HAVA DURUMU BİLGİLERİNİ HIZLI VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE GÜNCELLEME

Firstscreen Weather, gün için olası ısı seviyelerinin ayrıntılı bir tablosunu sunduğunda kullanıcılar daha fazla ilgilenecek. Ayrıca yağmurlu günlerde nem ve yağış ile ilgili daha birçok bilgi türü sizi dışarı çıkarken daha hazırlıklı hale getirir. Güneş ışınları ve güçlü güneş ışığında zararlı bileşenlerin etkisi gibi bazı bilgi formları da verilmiştir. Kullanıcılar, günün en yüksek veya en düşük ısı seviyeleri ile daha fazla ilgilenmelidir.

İLGİNÇ HAVA KARŞILAŞTIRMA TABLOLARI VAR

Havanın hızlı değişmesi sizi rahatsız mı ediyor? Firstscreen Weather bu konuda size yardımcı olacaktır. Bugün ve diğer günler için hava durumuyla ilgili çok çeşitli karşılaştırmalar size yardımcı olacaktır. Hava hızla değiştiğinde, bunlar olmadan önce uyum için onlara başvurabilirsiniz. Bazı kullanıcıların, hava değiştiğinde küçük çocukları hastalanmaktan koruması gerekir. Uygulamaya düzenli olarak erişerek ve haberlerden haberdar olarak daha erken iletişime geçin.

İlk Ekran Hava Durumu: hava durumu

SİZE ÖZEL UYARILAR VERİN

Sistem, kötü hava koşullarının kullanıcılara getireceği tehlike düzeyini dikkate alacaktır. Firstscreen Weather, cihazınıza gönderilen bir kısa mesajla size çeşitli bildirimler verir. Onları atlamayın! Sert rüzgarlar, kirlilik seviyeleri veya sis katmanları gibi bir dizi uyarı yakında algılanacak. Aşırı hava koşullarında, uygulama doğrudan güçlü güneş ışığı altında veya düşük sıcaklıklara sahip yüksek arazilerde çalışmak için uygundur.

BÜYÜK ÖZELLİKLERLE ARAYÜZÜ DENEYİMLEYİN

Firstscreen Weather, kullanıcıların bugünün hava durumu hakkında birçok yararlı bilgi almalarına ve kötü havanın getirdiği tehlike hakkında özel uyarılar vermelerine olanak tanır. Ayrıca kullanıcı dostu bir arayüzden, kullanımı kolaylaştıran kullanışlı bir düzenlemeden de destek alabilirsiniz. Bülten alanını gerçek hissettiren çeşitli animasyon türleri sağlanmıştır. Uygulamanın birçok özel işlevinin keyfini çıkarmalı ve yeni sürümler hakkında daha fazla bilgi güncellemelisiniz!

İlk Ekran Hava Durumu: hava durumu

ANA ÖZELLİKLER

  • Doğru, ilgi çekici ve sıkıcı olmayan bir hava durumu raporu görevini tamamlayın. Günün hava durumu ile ilgili bilgileri hızlı bir şekilde sağlayın
  • Bugünün ve dünün sıcaklıkla ilgili karşılaştırmaları, evden çıkmadan önce iyi hazırlanmanıza yardımcı olur.
  • Kötü hava koşullarında çalışırken olası risklere karşı uyarmak için cihazınıza mesaj olarak birden fazla bildirim gönderin.
  • Sıcaklık, nem, yağış, güneş ışınlarının etki derecesi ve sağlık zarar indeksi ile ilgili bilgiler dahil olmak üzere bilgiler sağlanacaktır.
  • Tahmin yaparken özel hava efektleri sayesinde canlı bir alanın tadını çıkarın, net ve özel bilgi düzenlemesi, kullanım sırasında bir gönül rahatlığı sağlar.


İndir (31MB)

Artık indirmeye hazırsınız Firstscreen Weather ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir