First Strike
First Strike

First Strike: Classic v3.0.1 MOD APK (Kilitsiz Silahlar/Ülkeler) indir 2022

First Strike: Classic, oyuncuları çıldırtan savaşlarla çıldırtan benzersiz bir oyun olacak; soğukkanlı bir komutan olacaksın ve her halükarda ülkeye zafer getireceksin.

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 125 puan )
Fiyat: $0
İsim First Strike
Yapımcı Blindflug Studios AG
Tür Strateji Oyunları
Boyut 95MB
Versiyon 3.0.1
MOD Kilidi Açılan Silahlar/Ülkeler
Orjinal Google Play
First Strike is the most famous version in the First Strike series of publisher Blindflug Studios AG
Mod Version 3.0.1
Total installs 100,000+

Genç av bulma yolunda eşlik edeceğiniz güçlü bir ülke seçtiğinizde oyunu oynamaya başlayalım – tipik olarak Amerika Birleşik Devletleri veya Kuzey Kore. First Strike: Classic bir strateji oyunudur, bu yüzden hükmetmek için yeterli zekaya sahip olduğunuzdan emin olun. Savunmanızı en iyi şekilde dağıtmak için düzenli olarak mükemmel stratejileri geliştirin. Nükleer silahları ele geçirmek veya yaratmaktan daha güçlü hale getirmek için her şeyi yapın.

İlk Vuruş: Klasik

KONTROL ETMEK İÇİN BİR SÜPER GÜÇ SEÇMEK

En başından ne istediğinizi belirlemek son derece önemlidir. First Strike: Classic’teki zorlu savaşlarda eşlik ettiğiniz güç merkezinin birçok zafer getirebileceğinden emin olun. Başlamak, adınızı dünyanın en güçlü askeri yöneticileri arasında yapmak için önemli bir adımdır. ABD veya Rusya gibi 12 ülke arasından en hayati gücü seçmek de aynı derecede önemlidir.

İlk Vuruş: Klasik

SAVAŞ İÇİN BENZERSİZ STRATEJİLER OLUŞTURMAK

Bu hızlı tempolu bir strateji oyunudur, bu yüzden ülkenizin sorunu için olası stratejiler bulmak için zihninizi yeterince keskin tuttuğunuzdan emin olun. Bu oyunda savaş vazgeçilmezdir, ancak bulduğunuz her stratejinin hiçbir sivilin öldürülmemesini sağladığından emin olun. Bu oyunda büyük gücün lideri olacaksınız ve ulusun kaderi benzersiz kararlara bağlı. Stratejiler yaparken akıllı olun!

İlk Vuruş: Klasik

AKILLI DAVRANIŞ

Krallığınızın refahını korumak için ne yapacağınızı bilmenin zamanı geldi. Ülkenizin işgal edildikten sonra yok edilmesini istemiyorsanız, zaferinizi sağlamak için şimdi ayağa kalkıp saldıracak olan siz olacaksınız. Bölgenizin genişletilebilmesini sağlamak için diğer ülkelere saldırmak ve istila etmek için inisiyatif alın. Ama başka ülkelerde savaşa girmek kolay değil; yeterince silahlı kuvvet ve yiyecek hazırlamanız gerekiyor.

İlk Vuruş: Klasik

BİRKAÇ KÜÇÜK EYLEMLE HER ŞEYİ YENİN

First Strike: Classic savaşların süper güçlü nükleer bombalardan kaynaklanmadığından emin olun. Bu oyunda oynanan her strateji, barışçıl ve müzakereli bir şekilde ilerleyebilir. Ancak zaferin size ait olduğundan emin olmak için silahları da kullanabilirsiniz. Ya da basitçe, hızlı hareket etmeleri için asker gönderme görevinde ilerleyeceksiniz.

İlk Vuruş: Klasik

ANA ÖZELLİKLER

  • Yol boyunca size eşlik edecek bir güç seçin; ABD veya Kuzey Kore gibi yükselen bir “cehennem askeri” olabilir.
  • Her savaşın kazanıldığından ve insanlarınızın kimseye zarar vermeyeceğinden emin olun.
  • Savaşların önünü açmak için benzersiz stratejiler sunun.
  • Profesyonel yöneticiler gibi davranın, ulusal toprakları fetihten itibaren genişletmeye başlayın.
  • Her şeyi sadece küçük eylemlerle yenin; savaş, nükleer silahlarla müzakere edilerek veya kullanılarak birçok şekilde savaşılabilir.


İndir (95MB)

Artık indirmeye hazırsınız First Strike ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir