Firefox Focus
Firefox Focus

Firefox Focus v105.2.0 APK indir (Birçok Özellik) 2022


Firefox Focus: Companion Browser, kullanıcıların hesaplarını daha güvenli bir şekilde güvence altına almak için istediklerini bulmalarına ve arama sayfalarına girerken kullanımı hızlandırmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Kullanıcılar, kişisel h

Android Android İletişim
5 ( 857 puan )
Fiyat: $0
İsim Firefox Focus
Yapımcı Mozilla
Tür İletişim
Boyut 60MB
Versiyon 105.2.0
MOD Birçok Özellik
Orjinal Google Play
Firefox Focus is the most famous version in the Firefox Focus series of publisher Mozilla
Mod Version 105.2.0
Total installs 5,000,000+
  • Kaldırılan reklamlar,
  • Rusça, İngilizce ve Ukraynaca dışındaki gereksiz diller,
  • Google hizmetlerine bağımlılık kaldırıldı,
  • Sıkıştırılmış grafikler.


İndir (60MB)

Firefox Focus: Companion Browser, kullanıcıların hesaplarını daha güvenli bir şekilde güvence altına almak için istediklerini bulmalarına ve arama sayfalarına girerken kullanımı hızlandırmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Kullanıcılar, kişisel hesaplarını tehlikeye atmak isteyen kötü adamlardan koruyabilmek için uygulamayı telefonlarına veya dizüstü bilgisayarlarına indirmeli ve bunun yerine bu uygulamayı herhangi bir arama geçmişi bırakmadan farklı sitelere erişmek için kullanmalıdır.

Firefox Focus: Tamamlayıcı Tarayıcı

Firefox Focus: Tamamlayıcı Tarayıcı

HİÇBİR REKLAM YOKTUR

Bu, kullanıcıları bu uygulama hakkında en çok heyecanlandıran özelliktir. Çünkü kullanım sırasında, uygulamada kullanıcının aramasını engelleyecek herhangi bir reklam görünmeyecektir. Bu nedenle, kullanıcılar daha rahat bir duyguya sahip olacak ve arama süreci daha sorunsuz, daha az zaman alıcı hale gelecek ve kullanıcının iş performansının artmasına katkıda bulunacaktır. Herhangi bir kullanıcı, bir şeyi her aradığında bir reklam görmek için beklemek zorunda kalmasından hoşlanmazsa, bu harika uygulamaya hemen sahip olmalıdır.

Firefox Focus: Tamamlayıcı Tarayıcı

Firefox Focus: Tamamlayıcı Tarayıcı

KULLANICININ HESABI ANONİM KALACAKTIR

Kullanıcılar diğer uygulamalarda arama yaptığında hesaplarını gösterebilir, ancak Firefox Focus: Companion Browser tamamen farklıdır. Bu tamamen anonim uygulamada bir şeyler ararken kullanıcının hesabıdır. Ayrıca, bu uygulama tüm arama geçmişini kalıcı olarak silecektir, böylece kullanıcıların onu silmek için zaman kaybetmelerine gerek kalmaz. Kendi aradıkları sorunlar her zaman gizli tutulacaktır.

DAHA HIZLI ARAMA SÜRECİ

Reklamlardan etkilenmediği için bu uygulamadaki arama işlemi diğer uygulamalara göre daha hızlı olacaktır. Ve bu uygulamadaki arama sayfaları daha az veri tüketecek ve bu da bir şey arama sürecinde daha hızlı yüklemeye katkıda bulunacaktır. Herkes için gerçekten olağanüstü kullanışlı ve uygun bir uygulamadır; Buraya kadar okuduysanız uygulamayı hemen telefonunuza indirin!

Firefox Focus: Tamamlayıcı Tarayıcı

Firefox Focus: Tamamlayıcı Tarayıcı

Firefox Focus: Companion Browser, Mozilla bu uygulamaya sponsor olduğu için kullanıcıların Google Play’de tamamen ücretsiz indirmelerine olanak tanır. Bu kar amacı gütmeyen kuruluş, arama sitelerinde kullanıcıların hakları için savaşır. Aynı zamanda uygulama, kullanıcı YouTube’a eriştiğinde ekran modundan çıkma özelliğini yeni güncellemiş ve ayrıca kullanıcı tercihlerine uygun olarak kullanıcılara aydınlık ve karanlık olmak üzere iki mod sunmaktadır.


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız Firefox Focus ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir