Firefight
Firefight

Firefight v5.2.0 APK indir (Tam Oyun) 2022

Gerçek zamanlı strateji oyunu Firefight APK

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 154 puan )
Fiyat: $0
İsim Firefight
Yapımcı Sean O'Connor
Tür Strateji Oyunları
Boyut 100M
Versiyon 5.2.0
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Firefight is the most famous version in the Firefight series of publisher Sean O'Connor
Mod Version 5.2.0
Total installs 1,000+

Firefight, eski savaşlardaki zamanı gerçekçi ve ustaca simüle eden modern bir atış oyunudur. Oyuncular uzayda seyahat edecek, düşman karşıtı döneme geri dönecek, bütün gün ve düşmanın güçlü kuvvetlerine karşı savaşacaklar. Düşmanlarla savaşlara girerek atış becerilerinizi gösterin. Üstelik siz de böyle bir savaşta hayatı keşfetmek ve deneyimlemek istiyorsanız hemen katılabilirsiniz.

itfaiye itfaiye

MÜCADELEYİ DESTEKLEYEN CİHAZLAR

Bir İtfaiyeye gelen oyuncular, kendileri için güzel ve modern savaş tanklarına sahip olma hakkına sahip olacaklar. Gerçek hayatta olduğu gibi simüle edilir, fizik motorunun peşinden koşabilir ve başka benzersiz parçalara sahiptir. Ayrıca, yüksek hasar işlevine sahip silahlara da sahip olursunuz. Her silah birçok farklı tasarımda tasarlanmıştır; her türün belirli bir süreci olacaktır, ortak amaç tüm rakipleri vurup öldürmektir. Okuyucunun daha ilgili ve heyecanlı hissetmesi için her mermi ve mermi 3D olarak çizilir.

ŞİRKETLERİMLE MÜCADELE

Bir İtfaiyede güçlü düşmanlarla bir dövüşte düşmanları yenmek için kendi güçlü bir takım arkadaşınıza sahip olmanız gerekir. Savaşıyorsanız ancak cephaneniz bittiyse, mücadele için yakıt ikmali yapmak için takım arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Her keskin nişancı yetenekli bir nişancıdır ve skoru çabucak geri kazanmak için akıllı oyun geliştirmeyi bilir. Onlar bir motivasyon kaynağı ve savaş sırasında size son derece yardımcı olabilecek ve destek olabilecek insanlar.

itfaiye itfaiye itfaiye

ÖNEMLİ BİR DURUMDA BİR TIBBİ PERSONEL ÇAĞIRMAK GEREKİRSE

İki taraf arasındaki yoğun ve yoğun savaş sırasında, ne yazık ki yaralanırsanız, bandajların uygulanması ve yara iyileşmesi konusunda coşkulu tavsiye ve destek almak için lütfen tıbbi personel arayın. Ek olarak, profesyonel piyadelerin her bir yorgunluk seviyesini izleme ve gözden geçirme özgürlüğüne de sahip olursunuz ve bu sayede ayakta tedavi ile hayatı her zamankinden daha keyifli hale getirirsiniz.

YAŞLAR İÇİN STRES SONRASI EĞLENCE

Firefight, gençler tarafından tercih edilen popüler bir oyundur ve çoğu genç, her stresli dersten sonra eğlence, iletişim ve rahatlama için sık sık buna katılır. Sadece bu da değil, her yaştan, çocuk ya da yetişkin oyuncu, tutkulu oldukları sürece bu oyunda heyecan verici bir atış macerası yaşama hakkına sahiptir.


İndir (100M)

Artık indirmeye hazırsınız Firefight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir