Fire Strike
Fire Strike

Fire Strike v3.45 APK indir (Menü Modu) 2022

Fire Strike APK , kendinizi savaşa kaptırmanıza izin verecek ve bu büyük şehri koruyan süper kahraman sizsiniz. Bu, mükemmel savaşı yaratmak için bir araya gelen üst düzey bir elektronik atış aksiyon oyunudur. Şehir garip saldırganlar olarak ortaya ç

Android Android Aksiyon
4 ( 788 puan )
Fiyat: $0
İsim Fire Strike
Yapımcı Edkon Games GmbH
Tür Aksiyon
Boyut 380MB
Versiyon 3.45
MOD Menü Modu
Orjinal Google Play
Fire Strike is the most famous version in the Fire Strike series of publisher Edkon Games GmbH
Mod Version 3.45
Total installs 5,000,000+

Fire Strike APK , kendinizi savaşa kaptırmanıza izin verecek ve bu büyük şehri koruyan süper kahraman sizsiniz. Bu, mükemmel savaşı yaratmak için bir araya gelen üst düzey bir elektronik atış aksiyon oyunudur. Şehir garip saldırganlar olarak ortaya çıktı ve onları yaşadığınız şehirden çıkarmak için kovalayarak veya belki saldırarak onlarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Oyun size bugün mevcut olan en gelişmiş silahları ve araçları verecek, böylece maça katılabilirsiniz.

Fire Strike – Gun Shooter FPS

YABANCILARIN GELİŞİ

Yaşadığınız şehir birdenbire birkaç yabancı gibi görünür ve insanları etkileyebilecek tehlikeli eylemleri vardır. Daha spesifik olarak, silah taşıdılar ve sokakta masum insanları vurup öldürdüler. Gerçekten de eylemleri şehri ele geçirmek ve kontrolleri altında bir koloni haline getirmekti. Ama tereddüt etmeden hareket etmeye devam edersek onları da bırakmayacağız.

Şimdi şehrin kahramanlarını toplamalı ve bu huzurlu şehri korumak için birlikte savaşmalısınız. Oyuncuların, ölüm sayısını en aza indirmek için hedefi ve eylem yönünü net bir şekilde tanımlamaları gerekir. Daha spesifik olarak, en yüksek atış yeteneğinizi göstermeniz yardımcı olacaktır; nihai amaç şehirdeki masum insanlara saldıranları öldürmektir.

Fire Strike – Gun Shooter FPS

GÜÇ KOMBİNASYONU

Takım arkadaşlarınızın kavraması için hedefleri ve hareket yönünü net bir şekilde bölmeniz gerekir. Oyuncuların bu düşmanlara saldırmak için tüm doğru silahları kullanmaları gerekir. Başka silah veya mühimmat kullanma isteğinizi dile getirirseniz, Fire Strike her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Oyun ayrıca tüm bu düşmanlarla savaşmak için silahlarınızı en gelişmiş seviyeye yükseltmenize yardımcı olur.

Modern bir birinci şahıs perspektifinde, oyuncuların ateş etmek için düşmanı hemen vurmak için namluyu hizalaması gerekir. Her dövüş çok güçlüyse ya da görüşümü engelleyebiliyorsa acımasız olacak. Nerede saklandıklarını görmek için oyunun benzersiz arazi haritasını kullanın. Şehirdeki tüm araziyi sıkıca kavradım, bu yüzden bu seferki zafer kesinlikle bana ait olacak.

Fire Strike – Gun Shooter FPS

EĞLENCE OYUNLARI

Birer birer diğer yabancılar ortaya çıktı ve acısını çektiğimiz endişe de bu. Şehirdeki insanlar, o düşmanın acımasız işkence eylemlerinden giderek daha fazla korkmaktadır. Masum insanları öldürmeye devam etmeden önce onlara saldırmak için güçleri hızla harekete geçirmeliyiz.

Bize hizmet edecek çeşitli silahlar sağlandı; daha spesifik olarak, hızlı taşıma da Fire Strike tarafından eklenir. Canlı ses ile birlikte son derece keskin 3D görüntülerin kullanılması bu oyun için büyüleyici bir görüntü oluşturmuştur. Oyuncular, her savaştan sonra aldığımız hazinelerin yanı sıra gelişmiş silahlar karşısında şaşkına dönecekler.

Bu sayede, Fire Strike’ın getirdiği çekiciliği görmek de açık. Saldırılar zayıflara itilse de kahramanlarımız yine de coşkuyla katıldı. Güç ve zekanın birleşimi de oyunu tam bir zafer haline getiriyor. Tüm şehrin kahramanı olun ve asil bir amaç için çok savaşın.


İndir (380MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fire Strike ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEdkon Games GmbH

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir