Fire Craft: 3D Pixel World
Fire Craft: 3D Pixel World

Fire Craft: 3D Pixel World v1.80 APK (Hasar, Tanrı Modu) indir


Fire Craft: 3D Pixel World MOD APK, çekici piksel düzenlerine sahip bir macera oyunudur.Fire Craft: 3D Pixel World MOD APKMinecraft oyunuyla ilişkili bir görsel meraklısı olabilirsiniz. Bunları kullanarak yemek yemek ve dinlenmek. Ancak Minecraft'a h

Android Android Oyun
5 ( 843 puan )
Fiyat: $0
İsim Fire Craft: 3D Pixel World
Yapımcı ONESOFT
Tür Oyun
Boyut 80.21 M
Versiyon 1.80
MOD İyi Moda
Orjinal Google Play
Fire Craft: 3D Pixel World is the most famous version in the Fire Craft: 3D Pixel World series of publisher ONESOFT
Mod Version 1.80

İndir (80.21 M)

Fire Craft: 3D Pixel World MOD APK, çekici piksel düzenlerine sahip bir macera oyunudur.

Fire Craft: 3D Pixel World MOD APK

Minecraft oyunuyla ilişkili bir görsel meraklısı olabilirsiniz. Bunları kullanarak yemek yemek ve dinlenmek. Ancak Minecraft’a her katıldığınızda, tek işiniz bu küplerin harika dünyasında hayatta kalmak olacaktır. Bir kumarhane oyununu tercih ederseniz, bu kesinlikle daha zordur. O halde Fire Craft: 3D Pixel World oyunu sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Atış macera oyunu kategorisi. Hikayeyi ve ayrıntılı haritaları oluşturun. Tanıdık piksel görselleriyle, en talepkar oyuncuları kesinlikle tatmin edecek.

Video oyunu, Güneydoğu Asya’daki en büyük beşinci pakete sahip bir oyun organizasyonu olan OneSoft tarafından dağıtılmaktadır. OneSoft, ürettikleri çoğu ürüne son derece güveniyor. Fire Craft: 3D Pixel World aynıdır, ayrıca Google Play’de 5 milyondan fazla paketle kanıtlanmıştır. Çevrimiçi oyunla ilişkili özel hedefi oyunculara gösterin.

Ateş Gemisi: 3D Piksel Dünya MOD APK

Çevrimiçi oyunun hikayesi

Arsa daha basit bir şey değil. Vahşi canavar sürüsü toplumu istila eder. Hikaye modunda, kahramanı oynayabilir. Çok iyi bir silah bulun, atış becerilerinizi geliştirin, mümkün olduğu kadar çok canavarı yok etmek için bu dünyada hayatta kalın. Sonuncuyu kazanmak için çeşitli miktarlarda 50’den fazla aptallık yapın.

Ateş Gemisi: 3D Piksel Dünya MOD APK

Hayatta kalma modu

Tıpkı masal modunda olduğu gibi, ancak şimdi tek bir ekran olacak. Sonunda canavarlarla dolu bir çöl alanına bırakılacaksın. Hepsiyle savaşmak zorunda değilsin, aldığın tüm eşyaları kurtarmalısın. Çok sayıda canavarı yenmek için basit ipuçları, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalın.

İşveren öldürme modu

Hayatta kalma modu gibi azar azar kendinizi kurtarmaya ihtiyaç duymak yerine. Menajer öldürme modunda, devasa canavarları olabildiğince çabuk yenmelisiniz. Bunlar, farklı beceri ve becerilere sahip en güçlü canavarlardır. Tüm yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanın, onu yenebilmek için bu süpervizörün fakültelerini keşfedin.

PvP modu

Bu aynı zamanda her insanın sevdiği mod olabilir. Belki de yalnızca belirli yeteneklere ve programlanmış eylemlere sahip canavarlar değil. Dünyanın her yerinden çeşitli insanlara karşı oynamak zorunda kalacaksın. Genellikle bekleyemeyeceğiniz araçlara, dövüş becerilerine sahiptirler. Savaş, kazan ve onlara nişancılık dereceni bildir.

Ateş Gemisi: 3D Piksel Dünya MOD APK

Görev sistemi ve ekstra dönüşler

Belirli seviye deneyimlerinde her seferinde bir ödül almak mümkün olsa da, teşvik güçlü olmanız için yeterli görünmeyecektir. Özellikle de çok zorlu canavarlarla karşı karşıya kalındığında. Böylece oyun bir kenara görevler kurar, hepsini tamamlayın ve karşılık gelen ödülleri alacaksınız. Aynı zamanda, ekstra döndürme amacı, şans seviyenizi kendiniz kontrol etmeniz için de kolay bir yöntem olabilir. Gerçekten yakalamazsınız, ancak, eğer şanslıysanız, spin içinde harika şeyler elde edebilirsiniz!

Silah sistemi

Video oyunu, tüfekler, cihaz silahları, pompalı tüfekler, tabancalar ve hatta roketler gibi birçok farklı türde silah içerdiğinde donatılır. Her canavarın farklı zayıflıklara ihtiyacı vardır. Bu nedenle, bir dizi araç toplamak boşuna değildir. Silahınızın cephanesi bitmiş olsa da, yakın dövüş silahları, el bombaları ve benzer büyüklükteki zırhlardan oluşan bir cephanelikle hayatta kalmaya devam edebilirsiniz. Seçme özgürlüğü, dövüş maçlarınızı koordine edin.

Ateş Gemisi: 3D Piksel Dünya MOD APK

Çekici piksel grafikler

Yukarıda tanıtıldığı gibi, oyun tanıdık piksel resimlerle yapılır. Bu görsel çevrimiçi oyun Minecraft nedeniyle başladı, video oyunu bugün bile hala sıcak değil. Minecraft oyuncuları için bu kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir oyundur.

İndir Fire Craft: 3D Pixel World MOD APK (Tanrı Modu) Android işletim sistemi için

Yukarıdaki işlevleri kullanarak, bunun bir süredir aradığınız bir oyun olacağına inanıyorum. Kurun, oynayın ve incelemelerin altında inandığınız her şeyi bize anlatın.


İndir (80.21 M)

Artık indirmeye hazırsınız Fire Craft: 3D Pixel World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanONESOFT

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir