Fing
Fing

Fing – Network Tools v11.6.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Fing – Ağ Araçları, diğer birçok gelişmiş özellikle birlikte kişisel WiFi'nize bağlı garip cihazları tespit etmenize veya engellemenize yardımcı olabileceği için dünyanın önde gelen ağ tarayıcılarından biri olarak bilinir.

Android Android Araçlar
5 ( 645 puan )
Fiyat: $0
İsim Fing
Yapımcı Fing Limited
Tür Araçlar
Boyut 41MB
Versiyon 11.6.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Fing is the most famous version in the Fing series of publisher Fing Limited
Mod Version 11.6.0
Total installs 10,000,000+

İndir (41MB)

WiFi’nize kimin bağlandığını her zaman merak ediyorsunuz. Artık Fing’in yeterli desteği ile ağa bağlanan tüm cihazları arkadaşlarınızdan ücretsiz olarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Bununla da kalmayıp, bu uygulama size ağınızın gerçekten güvenli olup olmadığı konusunda daha fazla özellik sunuyor mu? Ayrıca oteller gibi ilk adım attığınız odalarda gizli kameraların varlığını tespit etme özelliği de bulunuyor.

Fing - Ağ Araçları Fing - Ağ Araçları

WIFI’NİZİ ÇALAN CİHAZ BİLGİLERİNİ YAKALAYIN

Her şeyden önce, dünya çapında milyonlarca kullanıcı harika bir araçla inanılmaz derecede ilgileniyor. Spesifik olarak, birçok hane sürekli olarak ev wifi’lerine kimin izinsiz olarak bağlanıp bağlanmadığını soruyor? Bu soruyu başarılı bir şekilde çözmek için, bu kadar tarihi ve otoyolda wifi’nizi çalan kişi sayısını ve bilgilerini kontrol etmenizi sağlayan bir özellik getirdik.

CİHAZ BLOKLAMA İLE BÜYÜK DENEYİM

Ev ağınıza hangi cihazların bağlı olduğunu öğrendikten sonra, kullanıcılar engellemek için başvurabilir. Spesifik olarak, wifi’nizi bu kadar keyfi olarak kullanmak istemediğiniz cihazları bir düğmeye dokunarak engellemenize yardımcı olabiliriz. Sadece bu değil, aynı zamanda bu uygulama, bilinmeyen, tanıdık olmayan cihazları otomatik olarak engellediğinde veya başka bir deyişle, bunlar yetkisiz davetsiz misafirler olduğunda daha da iyi bir özelliğe sahiptir.

SMART WIFI’I OTOMATİK OLARAK AÇIP KAPATIN

Fing bununla da kalmıyor, kullanıcılara evde, şirkette vb. internet kullanım süresini kontrol etme özelliği de veriyor. Özellikle, kullanıcılar ebeveyn veya yönetici olarak kontrol haklarını belirleyebilir ve belirleyebilir. Kendiniz dışında hiç kimsenin wifi’yi açamayacağına söz verdiğiniz zamana kadar manuel olarak yapmanız gerekmeden wifi’nin açılıp kapanması için belirli bir zaman belirlersiniz. Ailenizde küçük çocuklarınız varsa bu kullanışlı bir özelliktir.

Fing - Ağ Araçları Fing - Ağ Araçları

ANONİM KAMERALARIN VARLIĞINI KONTROL EDİN

Ek olarak, Fing ayrıca sürekli olarak geliştirmekte ve birçok çığır açan membran özelliği sunmaktadır. Bunlardan biri kamera algılama özelliğidir. Günümüzde, başkalarının hassas veya gizli anlarını yakalamak için otellerde saklanan küçük kameralar giderek yaygınlaşıyor. Bu nedenle, bizi kullandığınızda, bu mekanın gizli kameralarının olup olmadığını tespit edebilirsiniz.

EVİNİZİN WIFI GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYIN

Ayrıca bilgisayar korsanlarının birçok ağ operatörünü hacklemiş olması durumu giderek yaygınlaşıyor. Bu yasadışı bir eylem olmasına rağmen korkmadılar ve uygulamaya devam ettiler. Bu nedenle, talihsiz durumların olmasını önlemek için Fing’i yalnızca evinizdeki kablosuz ağınızın şu anda güvenli olup olmadığını kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Sadece bu değil, ne yazık ki, evinizin wifi ağı saldırıya uğradıysa, uygulamanın sistemi size hemen kısa mesaj veya e-posta yoluyla bir bildirim gönderecektir.

Sonunda, ağla ilgili her şeyin güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız, Fing vazgeçilmez bir seçimdir. Kullanıcılar, buralarda bir kablosuz erişim noktası olup olmadığını keşfetmek için bir kez tarayabilir mi? Ayrıca, yakın zamanda hangi cihazların mevcut olduğunu görmek için Dijital Çit’ten de geçebilirsiniz. IP adresi, MAC adresi, cihaz içi,… eksiksiz ve ayrıntılı gibi bilgilere bile erişebilirsiniz.

Fing - Ağ Araçları Fing - Ağ Araçları

ÖZELLİKLERİ

  • Bu, kişisel wifi’nize izin almadan erişen tüm cihazları keşfetmeniz için bir araçtır.
  • Bildiğiniz cihazları manuel olarak engelleyin veya wifi’ye girmeye çalışırken tüm bilinmeyen cihazları otomatik olarak engelleyin.
  • Bilgilerinizi güvence altına almak için güvenli olmayan yerlerde akıllı gizli kamera inceleme özelliğini kullanın.
  • Model, satıcı ve üretici gibi yeni cihazların kontrol bilgileri
  • Sabit ağı kullanmak için zamanı kontrol edin. Wifi kurduğunuzda, otomatik olarak açılır ve kapanır, parlak ve yardımcı olur.


İndir (41MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir