Fine Ski Jumping
Fine Ski Jumping

Fine Ski Jumping v0.810 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Fine Ski Jumping, kar üzerinde heyecan verici bir oyunu simüle ederek oyuncuların kayakla atlama içerikli turnuvalara katılmalarını sağlar. Karakteri ve ekipmanı seçebilecek ve ardından olabildiğince uzağa zıplayabileceksiniz.

Android Android Spor
5 ( 902 puan )
Fiyat: $0
İsim Fine Ski Jumping
Yapımcı Fine Glass Digital
Tür Spor
Boyut 192M
Versiyon 0.810
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Fine Ski Jumping is the most famous version in the Fine Ski Jumping series of publisher Fine Glass Digital
Mod Version 0.810
Total installs 100,000+

Fine Ski Jumping, buz ve kardan yapılmış kaydıraklar geliştirir; soğuk havalarda oyuncular profesyonel bir sporcunun rolünü üstlenecek ve zorluklarını gerçekleştirecek. Oyun başlamadan önce temel beceriler sistem tarafından size yönlendirilecektir. Ancak, bunun hız gerektirmeyen bir uzun atlama oyunu olduğunu lütfen unutmayın. Hazırlık turunda kostüm ve ekipmanlarda gerekli değişiklikleri yapın. En iyi eğlenceyi yaşamanız için özelliklerinizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Güzel Kayakla Atlama

KARAKTER VE ARAÇ SEÇME İZNİ

Uygun bir yüz bulmanıza ve turnuvaya kaydolmanıza yardımcı olmak için Güzel Kayakla Atlama ünlülerinin bir listesi sağlanacaktır. Birçok listede yarışan sporcular geniş bir hayran kitlesine sahip olacaklar. Becerilerinizi öğrenin ve sınavınızda iyi performans gösterin. Gözlük, koruyucu ekipman ve kaykay gibi gerekli ekipmanlar envanterde kategoriler halinde düzenlenecektir. Bazı öğeler, sahip olmak için para ödemenizi, dükkandan satın almak için yeterli para toplamanızı gerektirir!

Güzel Kayakla Atlama

SINAVA GİRMEK İÇİN GEREKLİ İŞLEMLER

Oyuncular, Güzel Kayakla Atlama’dan başlamak için sinyali beklemek, sonuçları beklemek veya başkalarının performanslarını izlemek zorunda kalacaklar. Karda dengeye alışmanız gerekecek. Başlamak için, ekrandaki sanal daire üzerinde parmağınızı tıklayın, ardından karakteri kontrol etmek için kullanın. İşleme iki kez tıkladığınızda, karakter bir atlama gerçekleştirecektir. Kendinizi havaya atmanız gereken zaman civarında, tekerlekler inişi yumuşatmak için hareket etmeye başlar.

Güzel Kayakla Atlama

FARKLI YÜKSEKLİKLERDE OYUNU FETHEDİN

Fine Ski Jumping tarafından geliştirilen tepelerin ve yamaçların hepsinin kendi yükseklikleri vardır. 31 kayak tepesi sayısı ile oyuncular farklı yüksekliklerde atlama deneyimi yaşayacaklar. Onları fethetmek için oyunun temposuna alışmanız gerekiyor. İnişler zor kararlardır ve bazen puanınızın düşmesine neden olacak sorunlar ortaya çıkar. Mükemmel performans ve etkileyici bir iniş için koşul, kontrol tekerleğinin doğru kullanımıdır.

Güzel Kayakla Atlama

KAR ÜZERİNDE AKROBATİK HİSSİNİ YAŞAYIN

Güzel Kayakla Atlama ve kayma ve atlama noktaları bulma ve ardından iniş gibi etkileyici kar aktiviteleri kısa süre sonra oyunculara eşlik etmeye devam edecek. Karakterler, ekipman ve katılım yerleri seçilirken farklı gereksinimler kabul edilecektir. Birçok lig şampiyonluk peşinde; onları fethet. Zıplamak için ideal yükseklikleri deneyimleyin ve performansınızı dört gözle bekliyoruz!

Güzel Kayakla Atlama

ANA ÖZELLİKLER

– Uç noktasına kadar kayak yapın, ardından klasik bir uzun atlama yapın ve çılgın hayranlar tarafından ayakta alkışlanarak güvenle yere inin.
– Dünyanın birçok yerinde yer alan gruplara katılın, şampiyonluğu fethedin ve etkileyici bir performans için prestijli kupayı kazanın.
– Tam koruyucu donanıma sahip, favori bir karakter seçin ve 31’den fazla karla kaplı tepede savaş yolculuğuna başlayın.
– Muhteşem bir sıçrama için gereken becerileri öğrenin, etkileyici bir iniş yapmak için pratik yapın ve bir daire denetleyicisi rolünü oynayın.
– Konumunuz için birçok özel ödül kazanın, yeni karakterlerin kilidini açmak için gereken yeterli parayı toplayın, dükkandan daha fazla kayak ekipmanı satın alın.


İndir (192M)

Artık indirmeye hazırsınız Fine Ski Jumping ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir