FINAL FANTASY
FINAL FANTASY

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION v1.0.7.705 APK + MOD (MOD, GIL ve Kilitsiz) indir 2022


FINAL FANTASY XV POCKET EDITION sizi bu modern dünyada büyüleyici hikayelere götürüyor. Oyuncular, kendi dünyalarını korumak için canavarlarla, büyük düşmanlarla savaşacaklar.

Android Android Oyun
4 ( 110 puan )
Fiyat: $0
İsim FINAL FANTASY
Yapımcı SQUARE ENIX Co Ltd
Tür Oyun
Boyut 37M
Versiyon 1.0.7.705
MOD Sınırsız GIL ve Bölüm Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
FINAL FANTASY is the most famous version in the FINAL FANTASY series of publisher SQUARE ENIX Co Ltd
Mod Version 1.0.7.705
Total installs 1,000,000+
  1.  Tüm Bölümlerin Kilidi Açık
  2.  Sınırsız GIL ve Tüm Bölümlerin Kilidi Açıldı
  3.  Sınırsız GIL, 1 Hit Kill ve Tüm Bölümlerin Kilidi Açıldı


İndir (37M)

Düşmanlar ve vahşi canavarlar dünyanızı tehdit ediyor. FINAL FANTASY XV POCKET EDITION her zaman dünyanın sizin olduğunun ve dünyanın bu savaşın üstesinden gelmesine yardım edebileceğinizin her zaman farkında olacaktır. Bu aksiyon rol yapma oyunu her zaman güzel hikayelere yol açar; Bir kahraman seçmeli ve mümkün olduğunca çabuk rol oynamaya başlamalısın. Tüm bu düşmanlarla savaşmak, onları itiraf etmeye zorlayacaktır çünkü dünyaya önemli zorluklar çıkarmışlardır.

FINAL FANTASY XV Pocket Edition

DÜNYAYA DÖN

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION, büyük bir kahraman rolünü oynamanıza izin verecek. Bu dünyada azgın olan canavarlar ve düşmanlarla savaşmak için asıl görevi üstleneceksiniz. Görünüşe göre herkes kanlı saldırılarından korkmuş durumda, bu yüzden ayağa kalkar kalkmaz diğer kahramanlar size yardım edecek. Dünyaya dönün ve oyunun sizden umutsuzca ihtiyaç duyduğu savaş görevini üstlenin.

FINAL FANTASY XV Pocket Edition

Özel olan, oyuncuların her zaman varsayımsal durumlar yaratması ve benzersiz eylem planları geliştirmesidir. Her birimiz bu tehlikelerle yüzleşeceğiz ve harekete geçmeden önce bunları arkadaşlarınızla görüşmeniz gerekiyor. Zorluklar her zaman olacak ve her gün birlikte büyüyorlar. Sizden tüm aurayı emmeden önce onları mümkün olduğunca çabuk dünyanızdan kovmak olan noktaya dikkat etmelisiniz.

FINAL FANTASY XV Pocket Edition

SAHİP OLDUĞUNUZ GÜCÜ GÖSTERİN

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION, cephaneliğinize güç katmak için çeşitli beceriler sağlar. Bu güç, büyük bir güç için bir rakiple karşılaşırsanız yeterli olacaktır; ikiniz birbirinizle kıyasıya savaşacaksınız. Üstelik ağabeylerinizden de büyük destek alacaksınız; önemli zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaklar.

Düşmanları ve canavarları sonuna kadar kovalarsanız, sahip oldukları tüm gücü alırsınız. Tüm güçlerini ve ruhlarını almak, kendi gücünüzü yenilemenize yardımcı olacaktır. Mağaralara yalnız gidersen zor olacak çünkü orada birçok tehdit var, bu yüzden desteklemek için tank büyüsünü kullan. Oyuncular ayrıca tüm düşmanları ortadan kaldırmak ve onları bu dünyadan ortadan kaldırmak için kılıçlarını kullanmalıdır.

FINAL FANTASY XV Pocket Edition

GÜCÜNÜZÜ, BECERİLERİNİZİ VE RUHUNUZU YÜKSELTİN

Bu oyunda yapmanız gereken hem güç hem de ruh olarak yükseltmek. FINAL FANTASY XV POCKET EDITION size her zaman kılıcınızı geliştirmeniz için belirli bir zaman verir ve bu kılıç, düşmanın hayatta kalma umudunu kesmek için keskin bir silah olacaktır. Ayrıca, temel hedefler belirleyerek ve sonuna kadar arkadaşlarınızla birlikte çalışarak şansınızı değerlendirmeniz de yardımcı olacaktır.

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION hala devam ediyor ve heyecan verici ayrıntılar hala yer alıyor. Oyun her zaman kendi dramasını yaratır ve oyunculara en heyecan verici deneyimi sunar. Oyuncuların güzel dünyayı yeniden kazanmak için tüm düşmanları ve canavarları yok etmesi gerekiyor. Daha spesifik olarak, rakibin artık kafasını kaldıramaması için ek güç eklemelisiniz. Bu güzel dünyanın kahramanı olduğunuzu unutmayın.

FINAL FANTASY XV Pocket Edition

  • Canavarlarla karşı karşıya olan korkunç düşmanlar size şiddetle saldırıyor ve dünyayı ele geçirmek istiyor gibi görünüyorlar.
  • Herhangi bir kahraman olarak oynayın ve oyunun yapmanızı istediği belirli görevleri almaya devam edin.
  • Bu korkunç düşmanları yenme şansına sahip olmak için her zaman entelektüel gücü ve kolektif gücü birleştirin.
  • Avı her zaman sonuna kadar kovalayın ve onları bu dünyamızdan yok etmek için dünyaya sıkıştırın.
  • Güçlü kılıçlar kullanın ve düşmanların, canavarların dünyasına geri dönme umudunu kesin.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız FINAL FANTASY ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSQUARE ENIX Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir