Final Destiny
Final Destiny

Final Destiny v1.66 APK indir (Sınırsız Para/Tanrı Modu) 2022


Final Destiny, oyuncuların canavarlara karşı aynı kahramanla birçok zorluğun üstesinden gelebileceği bir oyundur. Yeni doğmuş bir bebeği kurtardığında çok önemli bir toplantı yapacak ve oradan yolculuğu başlıyor ve zorlu hale geliyor. Aynı zamanda gü

Android Android Aksiyon
4 ( 966 puan )
Fiyat: $0
İsim Final Destiny
Yapımcı YEMA GAMES
Tür Aksiyon
Boyut 77M
Versiyon 1.66
MOD Sınırsız Para/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Final Destiny is the most famous version in the Final Destiny series of publisher YEMA GAMES
Mod Version 1.66
  • V1: Tanrı Modu, Reklamsız
  • V2: Fiziksel güç azalmayacak; altın borsasında 100 pırlanta ile altın alarak çok sayıda pırlanta elde edebilirsiniz. Para birimi yeterlidir, aksi takdirde yasaklanabilirsiniz.


İndir (77M)

Final Destiny, oyuncuların canavarlara karşı aynı kahramanla birçok zorluğun üstesinden gelebileceği bir oyundur. Yeni doğmuş bir bebeği kurtardığında çok önemli bir toplantı yapacak ve oradan yolculuğu başlıyor ve zorlu hale geliyor. Aynı zamanda gücünü sergileyebileceği ve gerekli birçok unsuru toplayabileceği birçok yer olacak.

Nihai Kader - Dünyanın Sonunun Ötesinde

GÜÇLÜ CANAVARLARI ÇAĞIR

Final Destiny’de etkileyici hissedeceğiniz yeni bir mekanizma, canavarları farklı savaşlara çağırıyor. Her savaşta sadece katılabilecek üç canavar seçebileceksiniz ve elbette güçlü canavarlar bulmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, donatabileceğiniz eşyalar aracılığıyla saldırı gücü veya saldırı hızı gibi faktörler de geliştirilebilir ve bunlar yalnızca çağırdığınız canavarlar tarafından kullanılabilir.

Nihai Kader - Dünyanın Sonunun Ötesinde

BİR CANAVARLA SAVAŞIRKEN ÇOCUĞU KURTARMAK

Final Destiny’de deneyimlediğiniz hikaye, bir aracın etrafını saran bir grup canavar bulan kadın bir savaşçının etrafında dönecek. Güçlerini hızla onları alt etmek ve aracın içinde hayatta kalanları aramak için kullanmaya başlar. Neyse ki arabada bir bebek vardı ve çocuğu büyütmeye karar verdi. Aynı zamanda, gözlerinin önünde yüzleşmesi gereken birçok canavar belirdiğinde bu yolculuk tamamen çetindir.

Nihai Kader - Dünyanın Sonunun Ötesinde

Karakterin nasıl kontrol edildiğine ve güçlü saldırılarına kolayca erişebileceğiniz 2 boyutlu bir dünyaya gireceksiniz. Böylece kız ve bebeğin tehlikeli bir dünyadaki yolculuğunu öğrenmeye başlayacak ve ana karakteri güçlendirmenin yollarını bulacaksınız. Aynı zamanda karakterin gücünü belirleyen birçok mekanizma bulacaksınız ve yüzleşmek zorunda kalacağınız birçok farklı bölümle uzun bir yolculuk olacak.

Nihai Kader - Dünyanın Sonunun Ötesinde

BİRÇOK FARKLI OYUN MODLARINDAN GEÇİN

Final Destiny’de oyuncular tamamlamaları gereken birçok bölüm bulacaklar. Güçlü canavarlara ve özellikle bulabileceğiniz dev patronlara sahip olacaklar. Aynı zamanda, geçici olarak kullanılabilecek çeşitli ekipmanlar toplayacak ve karakterin istatistiklerinin bir kısmını artıracaksınız. Bu oyunda bulabileceğiniz başka birçok zorluk olacak.
Etkileyici ekipmanlarla güçlüyseniz, meydan okuma kulesini göz ardı etmemelisiniz ve sınırlarınızı belirlemenize yardımcı olacaktır. Spesifik olarak, bu modda birçok kat bulacaksınız ve mevcut katın düşmanlarını yendikten sonra devam edip etmemeye karar vereceksiniz.

Nihai Kader - Dünyanın Sonunun Ötesinde

KARAKTER GÜCÜNÜN KİLİDİNİ AÇ

Silahlar, evcil hayvanlar, beceriler ve diğer birçok faktör gibi birçok faktör, Final Destiny’de bir karakterin gücünü belirler. Silahlar farklı niteliklere ayrılacak ve sandık açmak veya ihtiyacınız olanla değiştirmek için gerekli sayıda taşı toplamak için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, zorluklara göğüs gereceğiniz ve karakteriniz için yeni becerilerin kilidini açacağınız bazı yetenek tapınakları da bulacaksınız. Yani oyunda sizi bekleyen birçok sürpriz olacak.

Kadın savaşçıyla yapılan yolculuk, nihayetinde oyuncuları cezbeder çünkü:

  • Onunla gizemli bir bebek arasında beklenmedik bir karşılaşma, nihayetinde oyuncuları ilk bölümlerde etkiliyor.
  • Çeşitli boyutlarda canavarlarla dolu farklı yerlerden geçerken yolculukları zorlu olacak.
  • Bazı konumlar size beceri gibi yeni bir güç verir ve diğerleri gücünüzü göstermenize izin verir.
  • Çeşitli kaliteli silah sistemleri, evcil hayvanlar, elde ettiği beceriler ve diğer faktörler gibi birçok faktör kadın savaşçıların gücünü belirler.
  • Oyunun yeni versiyonunda, oyuncular savaşta güçlü canavarları çağırırken yeni bir oyun modu bulacaklar.


İndir (77M)

Artık indirmeye hazırsınız Final Destiny ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir